Sam. ordinace PL - stomatologa
Soudní 3, Svitavy

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Skvělý lékař mrzí nás , že už pan doktor končí chodíme k němu už přes 30 let. Za celou dobu velká spokojenost s lidským přístupem a tak jim přejeme hodně zdraví a štěstí!

Výborný lékař a charakterní člověk, prostě špička ve svém oboru.

Svou práci si dělá svědomitě, s pečlivím přístupem a slušným chováním.
Za celou dobu, co jsem v jeho evidenci, jsem neměl žádný problém a chodím tam 21 let. Za tu dobu jsem nezažil žádné nepříjemné postoje ani chování,ani od něj.ani od jeho sestry, je velmi smutné, že né všichni lékaři mají tak lidský přístup.Můj názor kdyby takovejch lékařu bylo......bylo by to fajn

Chválím si pana doktora i jeho sestřičku. Je ochotný, milý, vtipný a hlavně dobrý odborník. Mé zuby jsou v nejlepších rukou.

Chodím k p. doktorovi Škorpíkovi a musím povedať, že je to skvelý zubár i človek.

Oba s manželem navštěvujeme ordinaci pana doktora Škorpíka a jsme s jeho odbornou péčí velmi spokojeni. Jeho vztah k pacientům je nejen profesionální, ale i citlivý. Vždy se snaží poskytnout nejkvalitnější, což ale vůbec neznamená nejdražší, ošetření.

S péčí doktora Škorpíka a jeho sestřičky jsme velmi spokojeni.

Je prostě dobrý