MUDr.

Jan Skála

Urolog

Kontaktní informace

• J

Tohoto pana doktora pozlatit a jen děkovat, že existuje. Starám se třetím rokem o partnera po CMP v tzv. apalickém stavu (nejvíce asi analogie s miminkem), který má zaveden močový katetr přes břicho (epicystostomie). Je fyziologicky velmi zvláštní, tudíž žádné standardy neplatí a potřebuje specifickou péči. Pan doktor pravidelně napravuje to, co na pohotovosti v městské nemocnici zvrtají, na zavolání přijde domů, což není obvyklé a pro mého "pacienta" je to skvělé, protože každý převoz sanitou je neuvěřitelný stres a navíc vždy pomůže tak, že vše funguje. Má dost zkušeností na to, aby zvládl mou paranoiu z bakterií lakonickým prohlášením, že to prostě s katetrem jiné nebude a nemám to řešit, dokud nebude akutní problém a v případě, že akutní problém hlásím, zjistí všechno potřebné, včetně odběrů krve a hledá řešení a ...najde :). Prostě děkuji, že takovíto doktoři existují.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• J

• G

Nedoporučuji.. Několikrát sem měla záněty močových cest, nejdříve mi nasadil antibiotika ale i po těch se mi to vracelo.. Pan doktor mi na jedné z mých návštěv řekl, že bych si měla zajít k psychologovi, že si své problémy přivolávám... Po roce a půl jsem k němu šla opět s bolestmi a po vyšetření mi bylo řečeno, že jsem naprosto v pořádku a že mám navštívit gynekologa a následně psychologa.. Kdyz sem se ptala co by to tak mohlo byt, nebyl schopen mi odpovedet ani poradit.. A přitom má vystudované všeobecné lékařství a musel projít vším.. Bolesti se zhoršovaly, takže mi nezbylo nic jiného než zavolat známému gynekologovi a přijet na ambulanci, kde mi zjistili zanětlivé vzorky v krvi a následně zánět močových cest.. Primaář se sám koukal jak udivenej zajic, když četl zprávu od pana Skály...k tomuto lékaři rozhodně už nikdy nejdu a nedoporučuji!!! Co umí je udělat z lidí blázny a poslat je k psychologovi....

• K doktorovi chodím již asi 30 let a vždy jsem byl s jeho léčbou i přístupem ke mně jako k pacientovi velmi spokojen.Také o jeho zdravotní sesřičce mohu říct jen to nejlepší.Mohu všem "normálním"nemocným lidem léčbu u tohoto Pana doktora vřele a zootpovědně doporučit.

• Nejlepší

• Dobrý

• Pana doktora jsem měla tu čest poznat při svých dlouhotrvajících zdravotních potížích. Co mi vadilo, byly opravdu dlouhé čekací doby v čekárně, ale za ty lékař nemůže, protože měl vždy plno. Jinak byl ochotný moje potíže rozebrat, poradil, snažil se řešit problém co nejpřirozenější cestou a necpat do mě zbytečně léky - to jsem ocenila, protože spousta lékařů v mém životě to řeší opačně - tady máš ATB a běž pryč. Můj problém se mu povedlo na dost dlouhou dobu vyřešit, dnes, při stejných potížích, už si dokážu poradit i sama díky jeho dobrým radám (pokud je problém v začátcích). Doporučuji, i sestřička je velice příjemná!!!

• MUDr. Skála je podle mě velice schopný lékař. V průběhu mého vyšetření neoplýval úsměvy, ale je ochotný, klidný, odpověděl i na moje otázky, kterým by jiný doktor určitě vysmál, prostě profík. Sestra velmi příjemná, prostředí ordinace zcela vyhovující, doporučuji.

• L

nevím, byla jsem se synem u něj poprvé, na první dojem taky honem, honem, vypadni, zajdu si k našemu ,jestli je diagnoza stejná. rád uráží a sestra neochotná

• L

Dr. Skála je mým ošetřujícím už 25 let a vždy jsem s ním spokojený. Neoplývá úsměvy, ale je ochotný, naslouchá, poradí. Neměnil bych.

• Y

S panem doktorem mám vynikající zkušenosti, citlivé vyšetření, vysvětlení všech úkonů i léčby. Já osobně jen doporučuji.