Odborný lékař urologie
sídliště Svobody 77/22, Prostějov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pan doktor je především vynikající diagnostik.Pokud nedodržujete jeho rady, nedivte se,že vám není nakloněn.

Pan doktor má velmi profesionální chování a přístup k pacientovi.
Jeho diagnóza byla správná a léčba účinná.
Děkuji a doporučuji!

Pan doktor je skvělý diagnostik,umí pomoci.Je věcný a ví proč !

Byl jsem u tohoto doktora před pár měsíci s kožním problémem, načež mi diagnostikoval zkrácenonu uzdičku se slovy, že zbytek se sám zpraví.Na nejaké moje připomínky vůbec nehleděl a nic ho nezajímalo.O nejakých rukavicích asi ani neslyšel.Je to už pár měsíců a onen problém je akorát větší.Je absolutně neschopný

Tohoto lékaře rozhodně nedoporučuji!

Prvotřídní odborník a operatér.

Pona doktora znám od roku 1994,myslím si že je to odborník na svém místě.

K PANU DOKTOROVI JSEM PŘEŠEL OD JINÉHO UROLOGA NA DOPORUČENÍ ZNÁMÉHO A JSEM S NÍM VELMI SPOKOJENÝ, VYNIKAJÍCÍ ODBORNÍK, OCHOTNÝ, VSTŘÍCNÝ. pŘI KAŽDÉ KONTROLE MNE PEČLIVĚ VYŠETŘÍ. přál bych si, aby všichni lékaři byli takoví. Všem doporučuji.

Velice pracovitý, vynikající odborník, přátelské chování. Vřele doporučuji!!!

Pracovitý, ohleduplný a laskavý, komutativní, perfektní odborník