Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Švermova 219, Vítkov
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

K tomuto lékaři chodím již od dětství. A rozhodně bych neměnila. Je velmi trpělivý a citlivý. Vždy vše vysvětlí a syn k němu taky rád chodí. Bude mi líto až půjde do důchodu. Dobrý zubař se shání těžko. Takže rozhodně doporučuji.


Ze zubařů celkově jde strach, ale pana Piskoře bych neměnil, ano někdy má náladu, někdy ne, jako každý, ale jak psal někdo předemnou, když tam příjdete po x letech se zničenými zuby a chcete zázraky, tak běřte.... je fajn, dá vám navýběr a hlavně nikdo nezmínil ordinaci, tak pěknou moderní a čistou jsem neviděl kolikrát ani v Ostravě. Nehledě na to, že nosí roušku, střídá rukavice, to plno zubařů vubec nedělá. Je to nejlepší zubař jakého znám....


Velmi dobrý zubař, vše dobře vysvětlí, je opatrný, ochotný a zodpovědný.


Krátce - od doby, co chodím k p. Piskořovi nemám hrůzu ze zubaře. Řekne vám dopředu co bude dělat, je ohleduplný a příjemný.


Chodili jsme k němu ze školou na prohlídky a nikdy v životě bych k němu nešla nebo od pohledu jde z něj strach. Sestru má hodnou ale on je děs takže nedoporučuji nikomu


Chodím k němu od prtěte stále i se svými dětmi. Fakt třída!!! Všechno vysvětlí, dá vybrat podle ceny, doporučí... Navíc nedělá vědu z toho, že mi tam větší dítko řve strachy. Kdo ale dorazí po x letech bez zubaře s bolavým zubem, ať se nediví, že by ho poslal nejraději doháje.


jen jednou jsem tam byla v bolestech a jeho přístup nebyl ani trochu příjemný k němu nikdy více

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S

Je to velmi milý zubař, nejprve vás vyschlene, a postupně vám pak říká, co bude dělat, takže nemějte žádné obavy ze zubaře. Trpěla jsem v bolestech a pan doktor vše rychle a bezbolestně vyřešil.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti