Praktický lékař stomatolog
Švermova 219, Vítkov

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

K tomuto lékaři chodím již od dětství. A rozhodně bych neměnila. Je velmi trpělivý a citlivý. Vždy vše vysvětlí a syn k němu taky rád chodí. Bude mi líto až půjde do důchodu. Dobrý zubař se shání těžko. Takže rozhodně doporučuji.

Ze zubařů celkově jde strach, ale pana Piskoře bych neměnil, ano někdy má náladu, někdy ne, jako každý, ale jak psal někdo předemnou, když tam příjdete po x letech se zničenými zuby a chcete zázraky, tak běřte.... je fajn, dá vám navýběr a hlavně nikdo nezmínil ordinaci, tak pěknou moderní a čistou jsem neviděl kolikrát ani v Ostravě. Nehledě na to, že nosí roušku, střídá rukavice, to plno zubařů vubec nedělá. Je to nejlepší zubař jakého znám....

Velmi dobrý zubař, vše dobře vysvětlí, je opatrný, ochotný a zodpovědný.

Krátce - od doby, co chodím k p. Piskořovi nemám hrůzu ze zubaře. Řekne vám dopředu co bude dělat, je ohleduplný a příjemný.

Chodili jsme k němu ze školou na prohlídky a nikdy v životě bych k němu nešla nebo od pohledu jde z něj strach. Sestru má hodnou ale on je děs takže nedoporučuji nikomu

Chodím k němu od prtěte stále i se svými dětmi. Fakt třída!!! Všechno vysvětlí, dá vybrat podle ceny, doporučí... Navíc nedělá vědu z toho, že mi tam větší dítko řve strachy. Kdo ale dorazí po x letech bez zubaře s bolavým zubem, ať se nediví, že by ho poslal nejraději doháje.

jen jednou jsem tam byla v bolestech a jeho přístup nebyl ani trochu příjemný k němu nikdy více

Je to velmi milý zubař, nejprve vás vyschlene, a postupně vám pak říká, co bude dělat, takže nemějte žádné obavy ze zubaře. Trpěla jsem v bolestech a pan doktor vše rychle a bezbolestně vyřešil.