Praktický lékař pro dospělé
Masarykova 1197, Veselí nad Moravou

Jsem spokojený, dnes jsem zde byl poprvé, potřeboval jsem jen nějaké potvrzení, vyhověl mi a jeho přístup byl super. Jediné co mi vadilo, tak že i když má ordinovat od 7 hodin tak chodí až v půl desáté :)

Jeden z mála super lékařů, opravdu takových lidí je dnes málo, absolutní lidský přístup, viditelný zájem o pacienta!!! Super pane doktore, jen tak dál!

Super...nejlepší doktor jaký může být..Lidský, ochotný, vstřícný. Jen ta sestra je šílená drbna.

Super doktor. Alespon' že jeden z mála se tady ve Veselí najde. A sestřička je taky moc fajn. A nejlepší je jaká u nich vládne pohoda, když se dají spolu do řeči,tak kolikrát i člověk zapomene co ho bolí,protože se mu chce smíchem i válet po zemi. A jejich dorozumívání pomocí klepání přes zed je taky bomba. :D Opravdu skvělý doktor, ve všem se snaží vyjít vstříc,pomoct,poslat na vyšetření, poradit, neodmítne, není protivný, nekřičí po pacientech (jak je občas někde zvykem ) , usměje se v klidu a pohodě . Paráda. Hlavně dobře ví co dělá. Já k němu vždy přišel jak po pádu z letadla a odcházel jako nový člověk (skoro). Něco se přece jen uchová na těle :)

Přístupný,obezřetný,svoji práci provádí zodpovědně a s profesionalitou.Panu doktoru děkuji že jsem a doufám,že ještě budu,abych mu mohl znovu poděkovat. Děkuji pane doktore.

Zdeněk Bil

Je super...............

Pan doktor, je lidský, neotmítné žádného pacienta, i když k němu nepatří. NAVÍC JE TO ŠVIHÁK CHLAP, PROSTĚ NA TO MÍSTO PATŘÍ-SKVĚLÉ, JEN TAKOVÝCH ZODPOVĚDNÝCH VÍCE.

Velmi dobrý lékař

Velmi pečlivý, příjemný, rychlý, nikoli však na úkor kvality, nemá problém s odesláním na odborné vyšetření.

skvělí doktor