Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Arogantni, nepříjemny, bez jakekoliv empatie. Vlastně mi neřekl vubec nic jen mne urážel

Přidávám svou zkušenost s přístupem pana primáře k pacientům. Neskutečně arogantní, nepříjemný, dceru nevyšetřil, poslal nás udělat kolečko zbytečných vyšetření po jiných ordinacích, kde jeho diagnózu od pasu - podezření na slepák, vyloučili. Následně zhodnotil vyjádření svých kolegů jako málo erudované, přičemž tito lékaři na rozdíl od něj vyslechli obtíže a provedli vyšetření, a znovu bez vyšetření na ORT. nas poslal na neurologii a gynekologii. Dcera je sledována pro skoliozu páteře. Když jsem se s obdobným přístupem setkala u něj potřetí, tak se nadále objednáváme k jiným lékařům. I děti byly jeho chováním zcela šokovány. Kdyby to šlo, dám nula hvězdiček.

Dnes jsem byla u pana doktora na vyšetření s achilovkou. Hrozný přístup k pacientům, neochotrný. Měla jsem doporučení k operaci z chirurgie a pan doktor mi oznámil, že se tak dobře neznáme, aby mi operaci doporučil. Takže kdybych ho znala, nebo bych mu šoupla něco do kapsy - tak by operace byla? V žádném případě ho nedoporučuji.