Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zahradní 580, Bystřice nad Pernštejnem
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace pravidelné zdravotní prohlídky

Co se týče chlapeckých urologických problémů, měl by se dovzdělat. Poslal mě rovnou na obřízku, bez nabídky jiných ne chirurgických metod (např. Kortikoidní masti) a následná pooperační péče také zaostává (nad
mojí hypertrofickou jizvou pouze mávl rukou a nepředepsal ani jelení lůj.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřeny pacient

Naprosto souhlasím se všemi kladnými názory. K panu doktorovi jsem chodila od narození, tedy od října 1990 ( v lednu téhož roku začal ordinovat jako pediatr v Bystřici a Nedvědici). Byla jsem s ním spokojená už jako dítě, nikdy jsem se nesetkala s tím, že by třeba zvedl hlas nebo něco podobného´, i když u mnohých dětských odborných lékařů to nebylo výjimkou. Nedám a nedala jsem na něj dopustit. Jsem moc ráda, že jsem mohla být jeho pacientkou a ještě raději jsem, že tam můžu teď chodit se synem. Je to výborný diagnostik s letitou praxí. Jako novopečená maminka oceňuji, že dovede vše vysvětlit, zbytečně neplaší, když se zeptám, odpoví tak, abych to pochopila. A jedna perlička, když sepisoval rodinnou anamnézu našemu synovi a já mu chtěla diktovat moje nemoci mávl rukou usmál se a řekl, že on to přece ví (i po x letech). mohu jen doporučit, doufám, že bude ještě dlouho ordinovat, alespoň v Nedvědici a děkuji mu tímto za všechno.

L
Ověřeny pacient

Skvělý odborník, empatický, lidský, vstřícný. Děti si dokáže získat, takže návštěva lékaře pro ně není stresující.
Na poliklinice v Bystřici jej už nenajdete, od 1. 8. 2013 ordinuje pouze v Nedvědici (v pondělí a středu) spolu s MUDr. Mičínovou-Sáblíkovou.

S
Ověřeny pacient

Výborný pan doktor, jsem s ním moc spokojena, vždycky dobře poradil a pomohl i sestřička velmi příjemná.

Ověřeny pacient

Pan doktor má jasné představy o tom, co se jak má či nemá dělat. Je zastáncem tzv. velkého očkování (kromě klasického očkovacího kalendáře i dobrovolná očkování- rotaviry, pneumokoky, chřipky, klíšťata atd.). K homeopatii má despekt.

Velmi dobrý lékař - výborný přístup k dětem. Mohu jen doporučit.

D

Dodnes vzpomínám na pana doktora,kterého jsem byla nucena kvůli změně bydliště opustit.Odborník,krásný přístup k dětem.Lepšího jsem už nenašla a taky nenajdu.V
V Brně je mnoho pediatrů a ani jeden nemá takovou fůru pacientů v čekárně,které musí zvládnout on.Přesto si na každé dítě udělá čas,popovídá,pohoupe na koleně,vyšetří ho od hlavy k patě,neřeší hned všechno antibiotiky,aby měl klid.Čekárny dětských lékařů v Brně zejí prázdnotou a přesto vypadnete z ordinace,aniž by vám lékař dítě důkladně prohlédl třeba před očkováním.A přitom je to hodně velká nutnost.Škoda,že se odměňování praktických lékařů neřídí podle toho,kolik dobré práce je za nimi vidět.Před takovými lékaři klobouk dolů.Díky pane doktore.

S

KK panu doktorovi chodíme zatím krátce,ale jsme velmi spokojeni. Přístup k dětem má úžasný. Sestřička,je taky moc hodná a příjemná paní.

Pan doktor je nejlepší pediatr,kterého znám.Při jakých koliv potížích se po příčině pídí tak dlouho,dokud na ni nepřijde.Opravdu doporučuji!!!Já sama k němu chodila do 19let a kdybych nebydlela tak daleko,moje děti by k němu chodili také,protože bohužel lékařka ke které chodí mé děti je pravý opak.

O

Nejlepší doktor na vysočině !!!! Vždy pomohl, perfektní přístup k pacientům. Precizní. Zkrátka je to jehla v kupce sena.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti