Nemocnince Pardubice, Psychiatrické oddělení
Kyjevská 44, Pardubice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Nemocnince Pardubice, Psychiatrické oddělení Jiný

S diagnózou HPO jsem prošel více psychiatrickými zařízeními. V pardubické nemocnici je to má druhá návštěva. Bohužel jsem musel zvolit nejbližší možnou pomoc. Při prvním pobytu jsem neochotné a neopodstatněné chování pana Kolomazníka jsem bral nevážně, říkal jsem si, že má třeba špatné období. Teď jsem tu podruhé. Jan Kolomazník mi dnes oznámil ať si co nejrychleji uspořádám své věci mimo nemocnici aby mne mohl co nejdříve propustit. Ovšem já se na propuštění absolutně necítím (záchvaty vzteku/pláče, nespavost, deprese, ztracení smyslu života). To on ovšem prezentuje sestrám tak, že si na něco jen hraji, že mi vlastně nic není a mohu normálně fungovat (o čemž silně pochybuju z důvodu pokusu o sebevraždu). Absolutně ho nedoporučuji nikomu kdo bojuje s duševním onemocněním. Sám žádné pacienty nemá. Jeho rychlé vizity
bez vyslechnutí pacienta jsou katastrofální. Oční kontakt nenavazuje. Nechápu jak může mít tuto funkci.

Umístění: Nemocnince Pardubice, Psychiatrické oddělení Jiný

Pan primař je vstřícný,empatický,ale přistupuje k pacientům podle toho,jak se projeví jejich inteligence a mentální potenciál.Vždycky mě vytáhl z nejhoršího úplně navrch.

Umístění: Nemocnince Pardubice, Psychiatrické oddělení Jiný

Neempatický, přímo zlý člověk! Za 20 vteřin udělal závěr vyšetření! A ještě se tvářil, že ho to všechno neskutečně obtěžuje! Nechápu, jak takovýhle člověk může dělat primáře psychiatrie!

Umístění: Nemocnince Pardubice, Psychiatrické oddělení Znalecký posudek

Pan doktor, je velmi nepříjemný a neempaticiky, vytrhava přímé věty z kontextu, tak neprofesionální přístup, jsem ještě nezažila,,lze u soudu a vůbec,na základě tohoto dobrého posudku nevidím děti a dělá ze mne nemocného člověka, i když to nemám stanovené lékařem a neví o tom nic, by si neměl dovolovat, já si to líbit nenechám, za 20 minut návštěvy lži u soudu, a zfalsovný posudek, cena nehorentna, a lži,neprofesionální, už nikdy více, Blanka Tomášova

Umístění: Nemocnince Pardubice, Psychiatrické oddělení Nespavost

Tento pan doktor - primář - je dle mne velmi neempatický, nejedná vůbec jako profesionál, celou dobu působí dojmem, že spěchá, do lékařské zprávy si píše, co se mu zlíbí - vytrhává přímou řeč z kontextu, dělá si závěr po jedné větě, píše diagnózy, ke kterým bez řádných psychotestů neměl jak přijít. Má sklony k vymýšlení si a protiřečení. Na léčbu jiné nemoci, kterou člověk léčí dle svého práva v privátní ambulanci, se tváří předpojatě. Vůbec nedoporučuji, absolutně neosobní přístup, práce ve spěchu před polední pauzou, na nespavost reaguje tak, že předepíše medikamenty a do zprávy přitom píše "sklon k nadužívání léků". Hodnotí ve zprávě doprovod, což je podle mne zcela neprofesionální a vůbec mu to nepřísluší. Pokud jsem nebyla objednaná, mohl mě odtud jednoduše vykázat a ne poskytnout neprofesionální službu s řešením, které sám odsuzuje a dále stejně odkazovat jinam, aby to nemusel řešit. Mimoto jeho lék nepomohl.