Jan Kolomazník, psychiatr Pardubice

MUDr. Jan Kolomazník

Psychiatr

Kyjevská 44, Pardubice
Nemocnince Pardubice, Psychiatrické oddělení

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

0.5

Umístění: Nemocnince Pardubice, Psychiatrické oddělení Znalecký posudek

Pan doktor, je velmi nepříjemný a neempaticiky, vytrhava přímé věty z kontextu, tak neprofesionální přístup, jsem ještě nezažila,,lze u soudu a vůbec,na základě tohoto dobrého posudku nevidím děti a dělá ze mne nemocného člověka, i když to nemám stanovené lékařem a neví o tom nic, by si neměl dovolovat, já si to líbit nenechám, za 20 minut návštěvy lži u soudu, a zfalsovný posudek, cena nehorentna, a lži,neprofesionální, už nikdy více, Blanka Tomášova

Umístění: Nemocnince Pardubice, Psychiatrické oddělení Nespavost

Tento pan doktor - primář - je dle mne velmi neempatický, nejedná vůbec jako profesionál, celou dobu působí dojmem, že spěchá, do lékařské zprávy si píše, co se mu zlíbí - vytrhává přímou řeč z kontextu, dělá si závěr po jedné větě, píše diagnózy, ke kterým bez řádných psychotestů neměl jak přijít. Má sklony k vymýšlení si a protiřečení. Na léčbu jiné nemoci, kterou člověk léčí dle svého práva v privátní ambulanci, se tváří předpojatě. Vůbec nedoporučuji, absolutně neosobní přístup, práce ve spěchu před polední pauzou, na nespavost reaguje tak, že předepíše medikamenty a do zprávy přitom píše "sklon k nadužívání léků". Hodnotí ve zprávě doprovod, což je podle mne zcela neprofesionální a vůbec mu to nepřísluší. Pokud jsem nebyla objednaná, mohl mě odtud jednoduše vykázat a ne poskytnout neprofesionální službu s řešením, které sám odsuzuje a dále stejně odkazovat jinam, aby to nemusel řešit. Mimoto jeho lék nepomohl.