Jihlavská 20, Brno
FN Brno

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Umístění: FN Brno

K panu doktorovi jsem se dostala kvůli neschopnosti ostatních lékařů, kteří mi určili špatnou diagnozu a nasadili nesprávné léky v jejichž důsledku se mi výrazně zhoršil krevní obraz. Po dvouměsíčním chození po doktorech, kteří mi nevěnovali moc pozornosti a diagnozu stanovovali už od dveří, byla návštěva tohoto pana doktora jako balzám na duši. Při prvním setkání vstal, uctivě se představil a dlouhou dobu podrobně poslouchal moje zdravotní problémy a snažil se jim přijít na kloub. Výsledky krevních testů mi důkladně vysvětlil a hledal, kde by mohla být příčina a na co se zaměřit. V závěru se zeptal, zda mám nějaké otázky a dal mi několik doporučení. Takto má vypadat lékařská péče a ostatní páni ,,doktoři" by se měli inspirovat. Leč mladý, velice odborný lékař, který se nad problémy logicky zamýšlí.
V čekárně si sice chvíli posedíte, ale čekání za to opravdu stojí. Pan doktor má můj obdiv. Přemýšlení nad každým pacientem hold bolí a každý lékař není ochoten tento diskomfort podstoupit.

S panem doktorem jsem moc spokojena, je velice lidsky a pritom profesionalni. Dostala jsem se k nemu kvuli problemum v tehotenstvi. Uz pri prvni navsteve mi vyrazil dech kdyz vstal od stolu, podal mi ruku a predstavil se :-) I pres frontu a chaos na chodbe a na sesterne se pacientovi dukladne venuje, nespecha a vsechno podrobne vysvetli. Je videt, ze je odborne na vysi, presto ma k pacientum individualni pristup, nezapomnel na zdravy selsky rozum a neridi se pouze tabulkami. Lekar, ke kteremu mam opravdu duveru.

Dobrý doktor, empatický a vstřícný. I v tom fofru si na člověka najde čas a probírá s ním diagnózu věcně a odpovídá na dotazy.