Praktický lékař pro dospělé
Školská 15, Zábřeh

Velmi dobrý lékař. Kdykoliv je ochotný pomoci. Po odborné stránce jsem se nesetkal, že by se stanovená diagnoza lišila, nebo byla jiná, než ta, která byla sdělena po hospitalizaci v nemocnici. Čekání není problém. Systém objednání dopředu, to jen a jen urychlil. Nečekám déle než 20-30 minut. Volba k lékaři, nebo sestra, na příchozím objednacím panelu, je vynikající. Kvality sestry jsou obdivuhodné a k nezaplacení, snad má i takový plat. Spolupracé sestra - lékař, je ukázková. Kdyby všude byl takovýto přístup, bylo by naše zdravotnictví na lepší úrovni, než kam se posunulo v současnosti.

Super sestra, doktor take bez problemu. Kdo si pocka, tan se docka!!!

Jako doktor je dobrý ,jde s dobou a je vidět že se snaží uplatňovat nové poznatky v praxi.Ale co mi velmi vadí a vím že jsem se stím nesetkala jen já,je že se mě pan doktor ptá co mě trápí a přitom se dívá,zády ke mně, z okna co se děje venku.Dokonce se mi stalo, že mě vyslechl a najednou odešel, prý pro poštu a já na něj téměř dvacet minut čekala sama v ordinaci.Toto mi přijde jako neůcta k pacientovi.

Je to lékař výborný a doporučuji ho všem!

Vždy mě pomohl a jak mě tak celé rodině díky panu Juráskovi je můj táta tady mezi námi. A že se čeká v čekárně tak to je normální. Chodila jsem k doktorovi kde se čekalo od půl osmé do jedenácti a bylo to normální. A jestli se někomu u něho nelíbí jeho boj mě velice děkuji panu Juráskovi jako svému lékaři za všechno

Myslím,se že snaží opravdu vyhovět, čekání je logické, protože jeho péče je nadstandartní. Komu se to nelíbí, má možnost chodit jinam.

Čekání minimální,většinou do půl hodiny.

Dobrý lékař..., ale nemožno se dostat do ordinace podle příchodu do čekárny. Vedle je ordinace MUDr.Němečka - tam to běží podle příchodů a nečeká tam nikdo déle než 10 minut.
U dr.Juráska se čeká i 3 hodiny a kdo to vydrží tak je dobře ošetřen.., jenže až třetina pacientů - pracujících to raději vzdá a přechodí nemoc., jen důchodci vydrží a ti potom zdržují. A ještě doktorovi známí, to je kapitola ...tak raději buďte zdraví!!

Doktora Juráska hodnotím kladně, vždycky jsem byla spokojená, ale zároveň se připojuji k názoru pana Petra (názor přede mnou) a naprosto souhlasím s popsanou situací ohledně sestry a čekání.

Jako lékař řekněmé dobrý,ale organizace práce velmi špatná.Nekonečné čekání,přednostní ošetřování různých kamarádů a známých.V čekárně vládne naprostá anarchie.Vím,že o tyto věci by se měla starat především sestra,ale on jako lékař a její nadřízený by tyto připomínky měl se sestrou probrat, nastolit nějaký řád a snažit se dodržovat ordinační hodiny,které má uvedeny na dveřích,hlavně začátek ordinace