Jan Jendrejovský, zubař Frýdek-Místek

MUDr. Jan Jendrejovský

Uložit

Zubař Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek
Zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřeny pacient
Umístění: Zubní ordinace fixní rovnátka

Šla jsem zde na doporučení známé, ovšem po pár měsících léčby jsme obě zhodnotily, že to u pana doktora bohužel není zase taková výhra, jak se zdálo. Na pana doktora se musí pokaždé dlouho čekat, ikdyz jste objednání, vždy se někde toulá a přijde o půl hodiny později. Takže si vždy na zubaře musím pro jistotu naplánovat půl dne volna. Má svoje zajímavé nálady, občas ani pořádně nevysvětlí, spěchá, musím jej pokaždé zastavit a doptat se sama, protože už mě vyprovádí z ordinace. Polovinu z objednaných termínů mi den předem volají z recepce a přesouvají termíny, že tam pan doktor nebude, což mi coby osvč dost nevyhovuje, když máte několik měsíců dopředu s klienty naplánovanou práci a velmi těžko hledáte jiný volný prostor. Jsem před koncem léčby a já, ani mé okolí nevidí znatelnou změnu, pouze mírou, ač mi bylo řečeno že to půjde. Prostředí ordinace hezké a ostatní personál je příjemný. Zatím dávám slabší průměr, protože za ty peníze nemám bohužel moc co chválit, počkám si na výsledek, pak případně hodnocení upravím.

Ověřeny pacient

Nejsem spokojena s Panem doktorem po odborne strance, v relativne mladen veku mi bez snahy zachranit praskly zub rovno odrizl a nechal nasadit korunku. A nasledne par mesicu po te me neosetril ani v 7 rano, protoze mel jiz od rana cely tyden objednanych spoustu pacientu. Takze som po par dnech vyhledala jineho lekare. Ale bylo jiz pozde a zub mi museli umrtvit a nasledne vyplnit. To vsechno v 26 letech. Takze dekuji ale vice ne.

Ověřeny pacient

Velmi erudovany, prijemny, velice trpelivy a s lidskym pristupem. Pan doktor pouziva nove technologie, vse srozumitelne vysvetli. Prostredi je prijemne, mila usmevava sestricka. Neceka se. Dekuji za vynikajici peci a zachranu zubu, ktere jini lekari uz "odepsali".

V pohodě doporučuji.:)
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Skvělý zubař, milý, příjemný a vtipný.. :-) Vřele doporučuji

Výborný praktik s osobitým přístupem

L

Profesionální a lidský přístup. Doporučuji.

M

Bezva zubař...sympatický, milý...dobře vysvětlí...a skvěle trhá zuby...:-)

P

Sympatický, snaží se vysvětlit a poradit. Používá nové technologie. Je pečlivý a šikovný.

P

S panem doktorem jsem velmi spokojená.Je příjemný, usměvavý a dokáže mě uklidnit.Asi každý má ten nepříjemný pocit při návštěvě ordinace stomatologa a u něj se vážně nebojím.Děkuji mu tímto, že mě přijal a stará se mi o chrup.DÍKY DOKTORE!:-)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti