MUDr. Jan Jendrejovský

Frýdek-Místek 1 adresa

Zubní ordinace
8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek

Umístění: Zubní ordinace fixní rovnátka

Šla jsem zde na doporučení známé, ovšem po pár měsících léčby jsme obě zhodnotily, že to u pana doktora bohužel není zase taková výhra, jak se zdálo. Na pana doktora se musí pokaždé dlouho čekat, ikdyz jste objednání, vždy se někde toulá a přijde o půl hodiny později. Takže si vždy na zubaře musím pro jistotu naplánovat půl dne volna. Má svoje zajímavé nálady, občas ani pořádně nevysvětlí, spěchá, musím jej pokaždé zastavit a doptat se sama, protože už mě vyprovádí z ordinace. Polovinu z objednaných termínů mi den předem volají z recepce a přesouvají termíny, že tam pan doktor nebude, což mi coby osvč dost nevyhovuje, když máte několik měsíců dopředu s klienty naplánovanou práci a velmi těžko hledáte jiný volný prostor. Jsem před koncem léčby a já, ani mé okolí nevidí znatelnou změnu, pouze mírou, ač mi bylo řečeno že to půjde. Prostředí ordinace hezké a ostatní personál je příjemný. Zatím dávám slabší průměr, protože za ty peníze nemám bohužel moc co chválit, počkám si na výsledek, pak případně hodnocení upravím.

Nejsem spokojena s Panem doktorem po odborne strance, v relativne mladen veku mi bez snahy zachranit praskly zub rovno odrizl a nechal nasadit korunku. A nasledne par mesicu po te me neosetril ani v 7 rano, protoze mel jiz od rana cely tyden objednanych spoustu pacientu. Takze som po par dnech vyhledala jineho lekare. Ale bylo jiz pozde a zub mi museli umrtvit a nasledne vyplnit. To vsechno v 26 letech. Takze dekuji ale vice ne.

Velmi erudovany, prijemny, velice trpelivy a s lidskym pristupem. Pan doktor pouziva nove technologie, vse srozumitelne vysvetli. Prostredi je prijemne, mila usmevava sestricka. Neceka se. Dekuji za vynikajici peci a zachranu zubu, ktere jini lekari uz "odepsali".

V pohodě doporučuji.:)

Skvělý zubař, milý, příjemný a vtipný.. :-) Vřele doporučuji

Výborný praktik s osobitým přístupem

Profesionální a lidský přístup. Doporučuji.

Bezva zubař...sympatický, milý...dobře vysvětlí...a skvěle trhá zuby...:-)

Sympatický, snaží se vysvětlit a poradit. Používá nové technologie. Je pečlivý a šikovný.

S panem doktorem jsem velmi spokojená.Je příjemný, usměvavý a dokáže mě uklidnit.Asi každý má ten nepříjemný pocit při návštěvě ordinace stomatologa a u něj se vážně nebojím.Děkuji mu tímto, že mě přijal a stará se mi o chrup.DÍKY DOKTORE!:-)