Slavíčkova 8/176, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Navštěvuji tohto lékaře již 30 let,má velmi dobrý přístup k pacientovi,snaží se pomoci,
posílá na další odborná vyšetření,jeden z mála,který vnímá svoji profesi jako poslání.
Plně doporučuji !!!

Přesně,jak tu už bylo popsáno,pan doktor svojí práci dělá jen pro peníze.Preventivní prohlídka se opravdu neplatí,doporučuje jen samé doplňky stravy,ze kterých má zřejmě provize,neustále dělá vyšetření žaludku a střev hadicí,i když to není potřeba,jen aby dostal body a potom lepší finanční ohodnocení.Příjemný také zrovna není.Rozhodně nedoporučuji a po přečtení prvního příspěvku jsem ráda,že jsem našla tyto stránky a najdu si rozhodně nějakého lepšího lékaře a tohoto už nechci potkat ani na ulici,natož v ordinaci

Já tohoto lékaře nevštěvuji teprve 3. rokem a zatím jsem s ním neměla nejmenší problém. Je fakt, že asi nemám nic závažného s čím bych se měla léčit, takže chodím jen na preventivní prohlídky.
Jediné, co mě rozčiluje, je. Proč jsou tyto preventivní prohlídky zpoplatněny regulačním poplatem, když pokud vím, regulační poplatky se na preventivní prohlídky nevztahují. Nebo se mýlím?

Velmi slušný a šikovný lékař.

Tento lékař umí pouze doporučovat nejvhodnější placené preparáty a doplňky stravy. Pokud chcete stanovit diagnózu, spolehněte se raději na nějakého odborníka.

Před časem jsem za ním byl s vyšším obsahem jaterního enzymu ALT. Diagnóza byla dle všeobecného zaklínadla "nadváha". Doporučen komerční doplňek stravy. Po následné zkušenosti (viz. dále) raději znovu podstoupím všechna vyšetření.

Horší je, že rovněž "léčil" mou matku, která trpěla krvácením z konečníku. Diagnóza byla stanovena jako hemeroidy, doporučená léčba byl odvar z dubové kůry, opět nějaké doplňky stravy a nejíst dráždivá jídla. Chuděra si všechny tyto doplňky ze svého skromného důchodu kupovala, ovšem potíže nepřestávaly, tak šla na vyšetření ke skutečným specialistům a výsledkem byl ZHOUBNÝ NÁDOR TLUSTÉHO STŘEVA!!! Dnes je první den po operaci, která snad dopadla dobře.

Po tomto skutečně znovu absolvuji jaterní testy, nechci hazardovat s pokusy tohoto amatéra a zvažuji podání stížnosti k ČLK.

Doporučuji všem, kteří nechcete hazardovat se svým životem, vyhněte se tomuto šamanovi, kterému snad už chybí pouze kuřecí pařátek a doutnající svazek chroští k zahánění zlých duchů.