Adresa

Divadelní 3242, Zlín
Ordinace praktického lékaře neurologa

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
7 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace praktického lékaře neurologa Plotýnky

Naprostá spokojenost. Pan doktor vše vysvětlí, poradí, pomůže. Mohu jen vřele doporučit. Žádná dlouhá čekací lhůta.


D
Ověřeny pacient

Nedoporučuji. Odborník snad pan doktor je, ale přiístup k pacientovi na bodu mrazu. Pokud máte néjaký dotaz, je nepřijemný, až arogantní. Hlavné, že Vám dá rychle podepsat néjaký papír, který si nemůžete ani přečíst. I když bych méla k tomuto panu doktorovi už nepůjdu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Mohu potvrdit příjemný, velmi pečlivý odborný přístup. V případě potřeby ihned uděláno EEG, opakovaně i kontrolní. Oceňuji předepsání rehabilitace. Objednací časy sedí. Mohu pana doktora jen doporučit.
Helena Stupnická


P
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím s mým hluchoněmým tatínkem už několik let a nemůžu si na nic stěžovat. Není moc doktorů, kteří umí s těmito lidmi komunikovat. Oceňuji jeho přístup a trpělivost. Můžu jen doporučit.
David Pecina


J
Ověřeny pacient

Nedoporučuji. Možná před lety byl " dobrý" , ale nedokáže komunikovat s pacientem a hlavně si ani nepamatuje co řekl minule. Prostě bere člověka jako kus na pojišťovnu.Pokud máte fyzický nález, třeba na páteři, nedokáže vám pomoci, doporučí vám, aby jste si při bolestech vzali prášek. Co umí perfektně je, že non stop hledí do počítače, nemluví, neposlouchá co říkáte, tím si neuvědomil nač z léčiv jsem alergická a nebýt mého OL, který mu zatelefonoval, že pacientku zná víc než 20 let a pokud ji nezruší to a to, tak ji může zabít.. a pak vám dá podepsat papír, že jste byli se vším obeznámeni.. Až později jsem zjistila, že jsem byla obeznámena s ničím, jenže pro něho alibistický papír byl již mnou podepsán.. Kontrolujte si předem co podepisujete, i když v čekárně čeká " další kus" na pojišťovnu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Chodila jsem k panu doktorovi několik let - pozorování při stabilizovaném stavu. Vše bylo v pořádku až do chvíle, kdy jsem začala mít problémy - problémy bagatelizoval, zlehčoval, připadala jsem si jako hypochondr, jako člověk co si trable pouze vsugeruje. Doporučení jiného lékaře nebral vážně a vyšetření jsem si "vyprosila" a dobře jsem udělala. Možná dobře řeší bolesti zad a jiné věci, nicméně já k němu již nepůjdu. Jeho péče mne zklamala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Velmi pečlivý a příjemný lékař a odborník, dobře si plánuje pacienty, nečeká se dlouho


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti