Ordinace praktického lékaře neurologa
Divadelní 3242, Zlín

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ordinace praktického lékaře neurologa Jiný

Děkuji za profesionální přístup a cílené léčení mého problému. Pan doktor je odborník na svém místě. Vše srozumitelně vysvětlil. Doporučuji

Umístění: Ordinace praktického lékaře neurologa Jiný

Výborná komunikace ohledně objednání. Problémy s bolestí za okem se podařilo vyřešit. Navíc mi pak doktor poskytl i informace s ohledem na sedavé zaměstnání.

Umístění: Ordinace praktického lékaře neurologa Jiný

Přiznám se, že po první návštěvě u pana doktora jsem tu chtěla psát stížnost, ale pak jsem si řekla, dej mu ještě šanci, ne každý den je člověk zrovna v náladě. A také jsem po první návštěvě vysledovala, jak se u něj v ordinaci chovat. Další návštěvy už byly naprosto v pohodě. Poslal mě na rehabilitace, věnoval se mi, prováděl cvičení. Po poslední návštěvě jsem odcházela naprosto spokojená. Pokud chcete od pana doktora také odcházet spokojení, tak vám dám radu. Nemluvte mu do toho, hlavně, když píše do počítače, mluvte jasně, stručně a odpovídejte přímo na položenou otázku. Pokud toto dodržíte, tak zjistíte, že pan doktor dokáže být i veselý a vtipkující člověk, což bych po první návštěvě nevěřila. A co je hlavní - pomohl mi. Takže velké díky.

Umístění: Ordinace praktického lékaře neurologa Jiný

Poté co jsem začal pociťovat úporné bolesti v oblast krční páteře spojené s bolestí a mrtvěním prstů na pravé ruce moje ošetřující lékařka mi napsala poukaz na odborné vyšetření. Pro velký nedostatek lékařů v tomto oboru jsem čelil velkému problému zahájit léčbu. Byl jsem proto příjemně překvapen, po desítkách odpovědí s termíny přesahujícími půl roku a více, že pan doktor mě bez problémů zaregistroval do své péče a další týden mi naplánoval návštěvu. Po vstupním proklepání kladívkem – věděl vše. „ Brufen jste zkusil ?? … „ …. to mě ani nepošlete na CT ?“ Po té jsem byl odeslán na rentgen. Nad snímkem, bylo konstatováno že se potvrdila diagnóza mojí obvoďačky -Radiokulopatie, že změny jsou nevratné a operativní řešení je riskantní. Nesměle jsem ho tedy požádal, že jsem si již domluvil termín na fyzioterapii, aby mi napsal poukaz. To ho velmi rozladilo, a při psaní poukazu a zprávy se mi dostalo školení, že Zdravotní pojištění všechnu hrazenou péči přece nemůže utáhnout a je mnoho fyzioterapeutických pracovišť kde si i bez jeho asistence mohu tuto placenou službu objednat. V průběhu dvou let jsem pak navštívil ordinaci pana doktora ještě asi dvakrát, dá se říct s průběhem stejným. Pan doktor vede monolog, kouká do počítače a je iritován, pokud je požadováno odborné vyšetření a nebo fyzioterapie na pokladnu. V roce 2020 se mi podařilo, absolvovat kompletní vyšetření na odborném pracovišti neurologie ÚVN ve Střešovicích. S výsledky CT, MR, EMG a 7 rentgenovými snímky spolu s lékařskou zprávou jsem pak znovu navštívil pana doktora a s váhou těchto vyšetření jsem ho požádal o řádnou medikaci /*- ne brufen za své / a poukaz na rehabilitace. Pan MuDr Hudec tyto mteriály zběžně prohlédl a vrátil mi je, se slovy že mi jestě naposled napíše poukaz na fyzioterapii, a definitivně mě vyprovodil ze své ordinace ze slovy: „ …pane Hynčica, vy mi říkáte jak vás mam léčit, a to není můj styl. Najděte si jiného neurologa … !! …“ Takto tedy léčí pan doktor Hudec. ....ano našel jsem si najeho doporučení jiného neurologa.

Umístění: Ordinace praktického lékaře neurologa Plotýnky

Naprostá spokojenost. Pan doktor vše vysvětlí, poradí, pomůže. Mohu jen vřele doporučit. Žádná dlouhá čekací lhůta.

Nedoporučuji. Odborník snad pan doktor je, ale přiístup k pacientovi na bodu mrazu. Pokud máte néjaký dotaz, je nepřijemný, až arogantní. Hlavné, že Vám dá rychle podepsat néjaký papír, který si nemůžete ani přečíst. I když bych méla k tomuto panu doktorovi už nepůjdu.

Mohu potvrdit příjemný, velmi pečlivý odborný přístup. V případě potřeby ihned uděláno EEG, opakovaně i kontrolní. Oceňuji předepsání rehabilitace. Objednací časy sedí. Mohu pana doktora jen doporučit.
Helena Stupnická

K panu doktorovi chodím s mým hluchoněmým tatínkem už několik let a nemůžu si na nic stěžovat. Není moc doktorů, kteří umí s těmito lidmi komunikovat. Oceňuji jeho přístup a trpělivost. Můžu jen doporučit.
David Pecina

Nedoporučuji. Možná před lety byl " dobrý" , ale nedokáže komunikovat s pacientem a hlavně si ani nepamatuje co řekl minule. Prostě bere člověka jako kus na pojišťovnu.Pokud máte fyzický nález, třeba na páteři, nedokáže vám pomoci, doporučí vám, aby jste si při bolestech vzali prášek. Co umí perfektně je, že non stop hledí do počítače, nemluví, neposlouchá co říkáte, tím si neuvědomil nač z léčiv jsem alergická a nebýt mého OL, který mu zatelefonoval, že pacientku zná víc než 20 let a pokud ji nezruší to a to, tak ji může zabít.. a pak vám dá podepsat papír, že jste byli se vším obeznámeni.. Až později jsem zjistila, že jsem byla obeznámena s ničím, jenže pro něho alibistický papír byl již mnou podepsán.. Kontrolujte si předem co podepisujete, i když v čekárně čeká " další kus" na pojišťovnu.

Chodila jsem k panu doktorovi několik let - pozorování při stabilizovaném stavu. Vše bylo v pořádku až do chvíle, kdy jsem začala mít problémy - problémy bagatelizoval, zlehčoval, připadala jsem si jako hypochondr, jako člověk co si trable pouze vsugeruje. Doporučení jiného lékaře nebral vážně a vyšetření jsem si "vyprosila" a dobře jsem udělala. Možná dobře řeší bolesti zad a jiné věci, nicméně já k němu již nepůjdu. Jeho péče mne zklamala.