Jan Hejcman, gastroenterolog České Budějovice

MUDr. Jan Hejcman

Gastroenterolog Více

Senovážné náměstí 1616, České Budějovice
Derma Plus s.r.o.

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Názory

Umístění: Derma Plus s.r.o. gastroskopie

Pan doktor je nejlepsi. Velmi jsem se bala fibroskopie a pan doktor se sestrickami byli tak hodni a mili, ze jsem na strach uplne zapomela.

Pan doktor je velice hodny a laskavy clovek.vysetreni jsem absolvovala uz nekolikrat a nemohu si ani v nejmensim stezovat.vzdy mi vse dopodrobna vysvetli a nabidne alternativy lecby.vzdycky jsem se k temto vysetrenim bala chodit ,ale k panu doktorovi se nebojim,ma lidsky pristup a vi co dela.svemu oboru velmi dodre rozumi a je to opravdu kapacita.jen kdyby vsichni ostatni lekari tu svou praci brali a hlavne delali tak jako on.sestricky jsou take moc fajn.u takoveho vysetreni nemate nikoho sveho blizkeho a tak vas potesi podpora sestricky a lekare tady tedy urcite.vrele vsem doporucuji.

Při první návštěvě pana doktora jsem měla pocit, že jsem v docela jiném světě. Na místě, kde lékaře zajímá co se s vámi děje, co si o tom myslíte a rozhodně vám nedá najevo, že jste simulant, ať máte jakékoliv příznaky. Po mnoha letech trápení, bolestí, kdy ze mne všichni ostatní lékaři dělali hlupáka, se našel někdo, kdo mi pomohl. O vstřícném jednání a velmi milých sestřičkách ani nemluvím. I nepříjemné vyšetření se díky jejich přístupu stalo snesitelným. Mohu vřele doporučit.

Já znám pana doktora Hejcmana ještě z Kolína. A do dneška na něj nedám dopustit. Bydlet v Budějovicích, tak k nikomu jinýmu nechodím.

Na dr Hejcmana jsem dostal prvne od meho kolegy, velmi kladne doporuceni, Priznam, ze jsem i tak s obavami, tj. v "suchu hrdle" a sevrenym anusem cekal na prvni kontakt. Privital me ale sympaticky vstricny mlady komunikativni velmi erudovany odbornik a predevsim chci ocenit, uzasne empaticky lidsky clovek, tj. profesional na svem miste.Musim rici, ze jsem se uz pak dal nebal nikdy vubec niceho, byt jsem u neho byl dal opakovane na fibroskopii aj i na kolonoskopich. (Ta aspon byla pro mene bolestiva)
2/ a pokud bych jako kantor mohl hodnotit tez spolupracujici sestry u p.dr Hejcmana, tak je na vysvedceni hodnotim znamkou: 1*.
Snad akorat rada na zaver - dodrzujte presne vzdy cas Vasich navstev na tomto pracovisti, cas je zde vzacny nez jinde.
Zdenek

Pan doktor je super. Vše vysvětlí, vždy je ochotný a milý. Sestřičky u pana doktora jsou hrozně hodné a ochotné. Děkuji za vše

Nemůžu nic jiného než chválit.Výsledky léčení i přístup k pacientovi jak u pana doktora tak u sestřiček.Z návštěv u tohoto lékaře odcházím vždy s dobrým pocitem.Je velmi pečlivý,nic nezanedbá.

Nemohu jinak, než souhlasit s ostatními názory. Pan doktor je opravdu odborník, má milé a lidské chování, sestřičky také. Byla jsem tam na fibroskopii a díky jejich úžasnému přístupu jsem to zvládla snadno a bez bolesti. Taktéž ultrazvuk probíhal v klidu a v pohodě. Když si vzpomenu na hrůzné chování na gastru v nemocnici v ČB, je to nebe a dudy!

pan doktor je perfektní doporučuji

Již několik let se léčím s ulcerozní proktokolitidou. Pak doktor mě velice překvapil. Je odborník a přitom velice lidský. Vždy mi vše podrobně vysvětlil a vyšetření endoskopem mě od něho vůbec nebolelo a to se na mě vystřídalo už několik lékařů, takže můžu porovnávat. Vřele ho všem doporučuji a chválím. Je jednička ve svém oboru!