Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Derma Plus s.r.o. Jiný

Naprosto skvělý a odborný přístup pana doktora i sestřiček, i přesto, že se jednalo o relativně nepříjemné vyšetření (kolonoskopie), vše proběhlo díky jejich přístupu v pohodě. Určitě jeden z nejlepších a nejlidštějších lékařů, jakého jsem kdy potkal.

Umístění: Derma Plus s.r.o. Jiný

U pana doktora Hejcmana jsem byla již po několikáté. Podstoupila jsem jak gastroskopii (2x), tak koloskopii. Pravidelně chodím i na UTZ. Musím uznat, že pan doktor Hejcman je výborný. Neopomínám sestřičky, které jsou naprosto skvělé. Usměvavé, milé, prostě skvělé. Každému je jasné, že vyšetření u gastroenterologa nejsou příjemná. Nicméně musím vyzdvihnout, že zde jsou snesitelná. Pan doktor vyšetřuje s ohledem na pacienta, takže obě vyšetření se dají v pohodě zvládnout. Nikam jinam bych už nešla. Patří panu doktorovi i sestřičkám obrovský dík za šetrná vyšetření.

Přístup pana doktora a sestřičky byl úžasný, to se nedá popsat. Pan doktor při zákroku vše vysvětloval a sestřička mě opravdu úžasně navigovala co mám dělat, jak mám dýchat, aby vyšetření bylo co nejméně nepříjemné. Bez sestřičky bych to nezvládla. Nikdy žádné recenze na nikoho nepíši, ale tuto jsem opravdu musela. Strašně moc Vám oběma děkuji.

Umístění: Derma Plus s.r.o. Jiný

Přístup pana doktora a jeho personálu už se dneska moc nikde nevidí, pan doktor je moc milý, příjemný, ohleduplný a velký profesionál.Moc jsem se vyšetření bála, ale přístup pana doktora mé obavy zahnal.Opravdu musím přístup a vše kolem moc pochválit., taktéž sestřičky moc milé a hodné.

Byl jsem na vyšetření " sigmoideoskopie" je to vyšetření 1/2 tlustého střeva. Přístupem pana doktora a sestřičky jsem byl v úžasu. Vše proběhlo opravdu bez bolesti. Pan doktor při zákroku vše vysvětloval a sestřička opravdu skvěle spolupracovala, aby vyšetření bylo co nejméně nepříjemné. Pana doktora a sestřičku musím opravdu jen chválit a všem doporučit. Skvělá ordinace.... děkuji Vám za takový přístup.
Martin L

Musím poděkovat panu doktorovi a setřičkám za vstřícné jednání. Bála jsem se vyšetření na kolonoskopiji a zjistila jsem, že to bylo zbytečné. Mohu tak povzbudit ostatní kteří se tomuto vyšetření vyhýbají. Vůbec to nebolí.

Musím ocenit skvělý přístup pana doktora a nadstandardní empatii sestřičky při vyšetření - kolonoskopii.

Umístění: Derma Plus s.r.o. gastroskopie

Pan doktor je nejlepsi. Velmi jsem se bala fibroskopie a pan doktor se sestrickami byli tak hodni a mili, ze jsem na strach uplne zapomela.

Pan doktor je velice hodny a laskavy clovek.vysetreni jsem absolvovala uz nekolikrat a nemohu si ani v nejmensim stezovat.vzdy mi vse dopodrobna vysvetli a nabidne alternativy lecby.vzdycky jsem se k temto vysetrenim bala chodit ,ale k panu doktorovi se nebojim,ma lidsky pristup a vi co dela.svemu oboru velmi dodre rozumi a je to opravdu kapacita.jen kdyby vsichni ostatni lekari tu svou praci brali a hlavne delali tak jako on.sestricky jsou take moc fajn.u takoveho vysetreni nemate nikoho sveho blizkeho a tak vas potesi podpora sestricky a lekare tady tedy urcite.vrele vsem doporucuji.

Při první návštěvě pana doktora jsem měla pocit, že jsem v docela jiném světě. Na místě, kde lékaře zajímá co se s vámi děje, co si o tom myslíte a rozhodně vám nedá najevo, že jste simulant, ať máte jakékoliv příznaky. Po mnoha letech trápení, bolestí, kdy ze mne všichni ostatní lékaři dělali hlupáka, se našel někdo, kdo mi pomohl. O vstřícném jednání a velmi milých sestřičkách ani nemluvím. I nepříjemné vyšetření se díky jejich přístupu stalo snesitelným. Mohu vřele doporučit.