Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

S panem doktorem a jeho sestřičkami jsem byla velmi spokojena, vstřícný a milý přístup profesionálního vyšetření s cílem pomoci. Výborná komunikace a jasné vysvětlení jak bude probíhat vyšetření se zákrokem s následnou léčbou. To co delší dobu nezvládli v jiných zdravot. zařízeních napravit, zvládl pan doktor na výbornou. Oceňuji šetrné vyšetření na boku. Ikdyž jsem dojížděla z daleka a návštěva mi zabrala více času, vždy jsem byla velmi spokojena a vděčná za jeho pomoc. Moc děkuji a všem mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor i sestřičky milí, příjemní. Měla jsem vleklý problém s trhlinou... Za týden mi pomohli vyléčit to, co jiné pracoviště bagatelizovalo, druhé specializované úplně dobře neuchopilo, ač líp, než to první. Tři roky jsem se trápila úplně zbytečně. Navíc oceňuji, že tady dělají vše pro to, aby se člověk pořád cítil jako člověk. Vyšetření probíhalo na boku, což je ohromný rozdíl v pocitech oproti poloze na čtyřech, kdy je výhled až do kuchyně. :-D Takže moc děkuji a doporučuji všem. Neztrácejte čas jinde.

Umístění: Ordinace Jiný

Poprve v zivote jsem se setkala s lidskym a milym pristupem doktora k pacientovi. Poprve mi pan doktor vysvetlil problematiku a pri zakroku popisoval, co me ceka. Potrebuji to vedet a vzhledem k choulostive casti tela jsem tento pristup uvitala. Byla jsem pred navstevou zbytecne ve stresu. Ceka me jeste dalsi lecba a ted vim, ze stres uz neni potreba. Pana doktora doporucuji a verim, ze jeste pomuze spouste lidem s jejich dlouhotrvajicimi potizemi.

Velice profesinální a ohleduplný přístup.Zbavil mě mnohaletých problémů šetrným a rychlým způsobem.Za to mu velice děkuji.J.H.

Úplně v pohodě, bez neg. připomínek. Naopak, vzhledem k choulostivé části těla, kde provádí úkony je úžasně diskrétní, profesionální, vše vysvětlí, popíše. Ani slovíčko špatné na něj nelze říct.Musím se objednat a půjdu k němu zase, jsme domluveni, jen já nemám čas. Ale těším se tam, fakt jsou tam super.

Je to absolutně nejlepší chirurg, kterého znám. Nabídne vždy několik způsobů léčby a vše řádně vysvětlí. Dojížďím za ním asi 30 km, ale vyplatí se to!

Velmi příjemný pan doktor i sestra. Vše vysvětlí, velmi lidský přístup. Příjemné prostředí ordinace - pacient zde ztratí i případný ostych a nervozitu. Velmi mi pomohl. Jezdila jsem k panu doktorovi 60 km a stálo to za to. Jsem nyní bez obtíží, se kterými mi jiný lékař nepomohl. Doporučuji!

super

Je to sice soumkromnik, ale je pravda, ze za kvalitu se plati. S pacinetem probere problem dukladne, vysvetli jak bude probihat lecba, pripadne nabidne ruzne alternativy. Velmi lidsky pristup a snaha poradit a pomoci. Jsem velmi spokojena.

Arogantní,namyšlený bez citu.