Ordinace GYNET
Tovární vrch 78, Doksy

Umístění: Ordinace GYNET Jiný

K panu doktorovi Faltysovi, chodim už od svých 15ti let a nemůžu si na něj stěžovat, jsem sním velmi spokojená a se sestřičkou taky.Ikdyž k nim jezdím z dálky, vždy ke mě jsou milý a příjemný.

Mám s panem doktorem dlouholeté zkušenosti,vždy byl velice příjemný a po každné preventivní prohlídce mi tvrdil,že jsem naprosto zdravá žena a já odcházela velice spokojena.Jaké je mé rozčarování z toho,že po dvou měsících po preventivní prohlídce mi byl zjištěn tumor na vaječníku velikosti 20 cm,naštěstí bylo zjištěno,že je nzhoubný,ale ty bolesti a nervy,které jsem během měsíce podstoupila nikomu nepřeji.Jak je možné,že na ultrazvuku,který má pan doktor v ordinaci a vždy jsem to brala jako velké plus tento útvar neviděl?Zronva tak myomy na děloze také nejsou vidět a narostou během dvou měsíců?Je možné tomuto lékaři ještě důvěřovat?

No, tak jak začít. Pan doktor je docela fajn, ovšem říkám to s rezervou, byla jsem tam pouze jednou a nemohu tak dobře zhodnotit. Je mi teprve šestnáct, a do jeho ordinace mě dohnala potřeba napsat antikoncepci. Ovšem přístup paní sestřičky mě natolik odzbrojil, že jsem raději odcházela bez antikoncepce a s tím, že si najdu jiného lékaře. Hned ve dveřích na mě začala štěkat, co že si to dovoluji, přijít o pět minut později! (bohužel jsem zdaleka, k tomuto lékaři jsem jela jen na doporučení mé rodiny). A další problém na sebe nenechal déle čekat. Tedy, nevím, jak jsou na tom ostatní, ale myslím si, že nosit k lékaři sukni a převlékat se v kabince u sestry, je více než nedůstojné. Navíc u sestry nikdy nejste sama, vždy jsou tam nejméně dvě, tři další pacientky. A sestra se prosím na docela dost osobní věci ptá před ostatními pacientkami, to mi rozum nebere. Například: měla jste už pohlavní styk? (co je těm ostatním pacientkám do toho?!) Žena, která byla předemnou, navíc musela sestře důkladně vysvětlovat podrobnosti svého problému, věřím, že jí to nebylo moc příjemné, stejně tak jako i mě. Měla jsem chuť z té ordinace utéct...ale na pana doktora nedám dopustit! Je to velký odborník a cítila jsem se u něj docela dobře(jak jen to na gynekologii jde:), i přesto, že jsem byla od návštěvy sestřičky celá rozklepaná. Pane doktore, přeji vám mnoho spokojených pacientek, které jsou kvůli vám schopny překousnout chování sestry, já mezi ně ovšem nepatřím, a nikdy patřit nebudu. Tímto Vás nechci urazit, je to jen můj názor. I přesto jste mi moc pomohl překonat počáteční strach ( byla jsem vážně vyklepaná :D), za to vám moc děkuji a přeji mnoho úspěchů ve Vaší kariéře i s Vaší (pro vás určitě skvělou) ženou. M.Š.

Nevím jaký je pan doktor, ani jsem se k němu nedostala. Ordinační dobu má do 11 hodin, v půl jedenácté mi neskutečně arogantní sestra oznámila, že mi jasně do telefonu (asi před měsícem, domlouvala jsem se že chci k němu přejít, řekla že půl hodiny před koncem ordinační doby) no neřekla. Na mou prosbu, že nejsem z Doks a přijela jsem a že mám dvě malé děti a kvuli návštěvě doktora jsem si musela zařídit hlídání mi řekla, že ji to nezajímá a že mě nikdo nenutí k nim chodit. S tímto zabouchla dveře. Za pět minut zamykala ordinaci a odcházela, zřejmě se šli s panem doktorem koupat a nechtěli se zdržovat pacientkami.

Ja mam s panem doktorem tu nejhorsi zkusenost meho zivota. V tehotenstvi jsem chodila k nemu do poradny a prestoze jsem mela zvyseny krevni tlak, vubec to neresil. Neustale mi rikal, ze mam syndrom bileho plaste a dokonce se me jednou pri namereni vysokeho tlaku zeptal: "Co s vami, zenska?". Do nemocnice na pozorovani tlaku me neposlal. Takze se to neresilo, tlak stoupal vesele dal, az se dostal na hodnotu 180/120, mela jsem take bilkovinu v moci a otoky v obliceji - nemoc s nazvem pozdni gestoza. To me konecne poslal do nemocnice s tim, ze tam budu jen par dni na pozorovani. V nemocnici zjistili, ze jsem ve velmi vaznem stavu, ze defacto umiram a me dite samozrejme take. Okamzite provedli cisarsky rez, aby nas zachranili. Jednali tam se mnou, jako se zanedbanou pacientkou a nikdo z lekaru nemohl pochopit, proc me lekar pri opakovanem namereni tlaku 140/95 neposlal okamzite do nemocnice! Sotva jsem jim mohla neco vysvetlovat, byla jsem ze vseho v naprostem soku, protoze jsem velmi zodpovedny clovek. V dusledku nekompenzovaneho vysokeho tlaku mam postizene dite - muj syn se narodil predcasne, dostal krvaceni do mozku a ma tedy DMO. Pan doktor vypada velmi solidne (chodila jsem k nemu 15 let, protoze jsem nevedela,co je opravdu zac, nemela jsem zadny problem), ale po odborne strance jsou jeho neznalosti doslova nebezpecne!!!!A to nemluvim o tom, ze mi vubec nezjistil cystu, kterou jsem mela, tudiz ji nelecil.
Jeho ultrazvuk je na velmi spatne urovni, ale to nevadi, on ho totiz stejne moc nepouziva!!! V tehotenstvi jsem si vse musela zaridit sama, ani nevedel, kde se delaji ruzne testy a tehotenskemu screeningu se dokonce vysmival. Tento pan mi moc ublizil, vlastne zkazil zivot. Pokud chcete udelat ster, tak to mu jde vyborne, jestli jste ovsem opravdu nemocne, tak vam pomuze akorat tak do ....

Chodila jsem k panu doktorovi 10 let.Vždy teda bez problemu,až do te doby kdy jsem chtěla mít mimčo.S partnerem nam to nešlo poslal nas jen na spermiogram a dal to neřešil pač jsem mlada(30let).chtěla jsem jít na laparokopii a na jine vyšetření ,stežovala sem si i na bolesti pri menzesu.ne mate cas říkal pan doktor.Tak jsem změnila doktora na doktorku ta me poslala na laparku hned a bylo mi zjisteno nepruchodnost vejcovodu velke srusty az k jatrum .Prej sem prodelala zanet a ten nebyl lecenej.K panu doktorovi jsem chodila kazdy pul rok tak mi řeknete ci je to chyba.....Tak mi vzaly oba vejcovody a ted me čeka jen uměle oplodnění.

jsem pacientkou tohoto lékaře a jsem s ním velmi spokojená. Je to slušný člověk a odborník

I já připojím svůj příběh.. ale bez hodnocení.. každý z vás si závěr může udělat sám, myslím že to tak bude fér.
K p. Faltysovi chodím již 10 let. V dospívání jsem často trpěla záněty. Dlouhé dva roky jsem se k panu doktorovi vracela s tím, že mě tento problém stále trápí. Pan doktor mi vždy předepsal léky, které zabraly - bohužel vždy jen na pár týdnů. Po měsíci se zánět objevil znovu. Zkusila jsem všechno, změnit prací prášky, používala jsem neparfémovaná mýdla atd... nic nepomohlo. Když jsem ordinaci s tímto problém navštívila asi po 8 a pan doktor mi opět chtěl předepsat tytéž samé léky... překonala jsem respekt a položila otázku, zda by nebylo dobré zkusit jiný lék, když tento pomůže jen na několik dní. Pan doktor mi dal radu.. vyměnit šatník. Poradil mi abych přestala nosit tzv. kaltohky do T. Přišlo mi to jako hloupost, nicméně jsem omezila nošení tohoto prádla a záněty jsou fuč :) nevím zda tomu pomohl nový šatník nebo přerušení užívání antikoncepce, každopádně mám klid. Tím to ale nekončí! Odstěhovala jsem se, vyměnila lékaře a po pár letech se zase vrátila k p. Faltysovi. Jednoho dne mne začala sužovat ostrá bolest v podbříšku. Navštívila jsem tedy gynekologii, po vyšetření mi bylo zděleno že jsem v pořádku a byla jsem odeslána na chirurgii... na vyšetření slepého střeva. Po měsíci lítání po vyšetřeních mi byl zdělen závěr že slepák je v pořádku a byla jsem odeslána zpět na gynekologii. Když jsem tam šla po 3 s tím že ta bolest trvá vždycky tak 3 dny ale je tak ostrá a nepříjemná že se nemohu bezbolestně ani posadit a pan doktor mi stále tvrdil že jsem v pořádku připadala jsem si jako hypochondr. Dostala jsem léky s tím, že pokud bolest neustane, objedná mě pan doktor do nemocnice, otevřou mě a podívají se čím by to mohlo být. Což se mi zdálo jako nesmysl, trávit týden v nemocnici jen aby se zjistilo co by to asi tak mohlo být. Uplynul rok... měsíc co měsíc se mé řezání v podbříšku vracelo, ale již jsem se s tím doktorovi s obavou nesvěřovala. Nakonec přišlo rozuzlení které bych nečekala. Z důvodu chtěného těhotenství jsem si začala sledovat ovulační dny... a hle! Důvod bolestí byl jasný. Na internetu jsem dohledala informace se kterými jsem se svěřila lékaři a on mi řekl, "je to možné, některé ženy cítí ovulaci podobně jako menstruační bolesti" Takže kdybych bývala přistoupila na hospitalizaci... nechala si rozříznout břicho.. a zjistilo by se, že ovuluji :)
závěr si udělejte milé dámy jaký chcete. Nicméně já navštěvuji pana doktora dále. Pokud jde o stěry nebo vyplnění receptu budete určitě spokojené.

Pan doktor mi přijde příjemný, ale jelikož jsem momentálně v 5. měsíci těhotenství a nestačí mi jen všechno si vyhledat na internetu a z vlastní iniciativy se domáhat vyšetření či bližších informací o mém stavu, rozhodla jsem se pro jiného lékaře. Dopomohla mi k tomu hlavně dnešní návštěva, kde se po příchodu do ordinace na mně obořila sestra : "Jakto, že nemáte razítko od obvoďáka a stomatologa? Vždyť jsem vám to říkala!!!" Mé vysvětlování, že o ničem takovém nevim a že kdybych věděla, určitě bych to absolvolvala nehrálo žádnou roli a pustila se do výčitek, že ji obviňuji z lhářství když ji nevěřim. :-)Její nelidský a arogantní přístup byl poslední kapkou. Těšim se na nového lékaře, myslim, že s horším přístupem se už setkat nemůžu

je pravdou,že se říká,že každý se jednou utne.Pravda je ale ta,že doktorům by se to stát nemělo.Mě leta tvrdil,že mám myomy v děloze,nemohla jsem dostat kvůli tomu ani hormonální léčbu,takže přechod jsem si vytrpěla.Ovšem po letech mě bylo opakovaně řečeno jiným lékařem,že žádné myomy nemám.Na dotaz zda mohou zmizet,mě bylo řečeno,že nikoli jen by se mohli zmenšit.Tak posuďte sami.Jaký důvod pan doktor by měl mě lhát?