Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
13 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
R
Ověřeny pacient

U mě provedl profesionální práci. Od vyšetření po úraze, přes operaci až po následné návštěvy na ambulanci. Moc toho nenamluví (proto ho zřejmě někteří pacienti považují za arogantního), ale co řekl, dávalo smysl. A dané slovo platilo.


H
Ověřeny pacient

Doktor docela jde, ale konečně tam byla zase v březnu ta milá, příjemná blonďatá, štíhlá sestřička. Hned mi bylo lépe!!! Né jak ta můra co tam obvykle bývá!!! Doufám, že tam zůstane napořád, to tam budu chodit už jen kvůli ni!!!! Jo a není to jen můj názor, špitá se to i mezi pacienty!!!!


P

Arogantní , nepříjemný člověk, myslí si, že snědl všechnu moudrost, hodně namyšlený.


Profesionál na svém místě.


Výborný chirurg a taky hlavně po Novém roce tam byla nejlepší sestřička - milá příjemná usměvavá!!! Né jak ta co tam bývá obvykle!!!!!!!


Ověřeny pacient

Nejlepší chirurg a tramatolog,k žádnému lékaři nechovám větší důvěru v tomto oboru než k němu,pomůže,poradí.Vždy jsem se svými problémy obracela jen na něho a všude ho doporučuji,mimo jiné jsem zdravotní sestra a pár let jsem pracovala po jeho boku,znám ho jako lékaře i člověka.Opravdu výborný a Chocen a okolí se může jen pyšnit takovýn lékařem,nebotˇ jich je v dnešní době už poskromnu.Pan doktor s velkým P.


Ověřeny pacient

Nepříjemný,arogantní,namyšlený lékař.Špatná komunikace s pacientem.Přišla jsem k němu s bolestí svalu a předepsal mi léky na revmatické potíže,které mi nezabraly(asi ví co dělá....).Jsem nucena navštívit jiného lékaře.


Arogantní, nepříjemný, zanedbává péči o pacienta a chová se k němu jako k obtížnému simulantovi, který si své zranění způsobil záměrně, pokud vůbec nějaké má. Již několik pacientů má díky jeho nedbalosti trvalé následky. Ale k dětem je prý pečlivější. Nevím. Ale podle mé osobní zkušenosti počet jeho certifikátů a osvědčení, kterými se honosí zdaleka neodpovídá skutečnému umu a péči o pacienta. Už bych se mu nechtěla dostat do rukou, podařilo semi od něho vyváznout ve zdraví jen díky své nedůvěře a následné péči jiného doktora. Má kamarádka takové štěstí neměla. Byla důvěřivější než já a tak už dosmrti nemůže hýbat s prstem na ruce. Podle specialistů naprosto zbytečně.


D

Velmi dobrý odborník, svou práci odvádí špičkově. Ochotný, vstřícný, akorát sestřičku by potřeboval jinou, která by nebyla tak odměřená a namyšlená, kéž by byla aspoň milá a přístupná jako pan doktor.


J

Špičkový chirurg,perfektni přístup k pacientovi,díky jeho péči a operaci kolene žiji na 100%


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti