Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

Včera jsem byla u MUDr. Červáka poprvé a byla jsem jeho přístupem nadšená. Řešila jsem s ním objednání na laparoskopickou operaci cyst, vše mi vysvětlil a uklidnil mě, hned mi také domluvil termín pro výkon. Vyšetřoval mě opatrně, celou dobu se mnou komunikoval. Díky němu se již tolik neobávám dané operace, věřím, že vše nakonec zvládnu. Sestřičky byly také moc milé. Takže děkuji za skvělou péči! :-)

Dnes jsem u něj byla poprvé a odházela jsem spokojená:-)Sympatický,vtipný,charizmatický a Vše mi vysvětlil laicky..ne odbornýmy názvy jako v Krajské nemocnici:-( Za mě ANO

Zklama mě, byla jsem u něj poprvé a to mám již kvúli potratům bohaté zkušenosti s gynekology,ale vadilo mi, že mé problémy zlehčil, aniž by mi je vysvětlil.Nevěnoval mi na to ani chvíli času, šup z lehátka a běžte. Musela jsem se ještě v napůl nahá ptát aniž by mi byla dána seriozní odpověď. Odcházela jsem v rozpacích a uvažuji, zda nenavštívíz jiného gynekologa. MOŽNÁ JE PAN DOKGTOR ODBORNÍK, ALE MNE SVÝM PŘÍSTUPEM NEPŘESVĚDČIL, NAOPAK MÉ PROBLÉMY ZLEHČIL.

Doktor na svém místě, velmi příjemný, šetrný... Vždy dá prostor na otázky a na vše s radosti odpoví. Cele těhotenství mě kontroloval.

Vynikající lékař, příjemný a sympatický člověk. Operoval mě (odstranění dělohy a vaječníků), vše proběhlo bez problémů a v pohodě.

Chodím k panu doktorovi již 3. rokem a jsem maximálně spokojená. Je to velmi příjemný a klidný člověk, který je jistě odborníkem ve své profesi.
Co se týká názoru Andy-BK.cz...jistě chápu vaše rozhořčení, ovšem troufám si říci, že pan doktor udělal dobře. Jelikož jsem nedávno prošla těhotenstvím, ihned od začátku jsem si sama zjišťovala jaká jsou možná vyšetření - i nadstandartní pro vyloučení vývojových vad a tyto podstoupila - screening v 1. trimestru - které včas dokáží podchytit možná rizika a v kombinaci s tzv. triple testem dokáží podchytit maximální procento rizik. Podstoupili jste toto pojišťovnou nehrazené vyšetření? Nabízejí ho všem maminkám. Osobně si myslím, že to že vám zavolal je spíše plus ... za zanedbání bych považovala spíše to, že by vám nezavolal a čekal do další návštěvy. Co se týká doporučení na odběr plodové vody, tak i zde si myslím že jednal správně. Jedná se sice o rizikové vyšetření, ale ze svého okolí vím, že jej mnohé maminky podstupují i na vlastní přání. Ve vašem případě nejspíše hráli velkou roli emoce, které jsou s očekáváním potomka pochopitelné.

před 22 lety zachránil mou ještě nenarozenou dceru, kdy jiná lékařka tvrdila, že plod je odumřelý a měla jsem jít na výškrab!Byla to jeho vlastní iniciativa, myslím si, že měl tehdy i problémy... Byla jsem a budu mu do konce života vděčná.

Velmi pečlivý gynekolog...

Velmi příjemný,chytrý,vtipný moravák,takových lidí je málo!Přeji hodně úspěchů a pacientů!!

vynikající a příjemný lékař.