Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tyršova 394, Semily
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Tak nejlepší pediatr ve městě nám právě odešel do důchodu. Naše děti u něj byly dispenzarizovány od narození a potvrzuji mínění ostatních - vynikající odborník s lidským přístupem.

doporucuji

Nezanám lepšího pediatra.Pečlivý,hodný k dětem,všechno vysvětlí,poradí...Neumím a nechci si představit,že bych měla chodit se synkem jinam.Malému odebíral krev jako dvouměsíčnímu (předoperační vyšetření),má neskutečně citlivý přístup.Oba i se sestřičkou jsou v té správné ordinaci-pediatrické!

Ověřený profil

Nejlepší dětský lékař široko,daleko. Mám 5 dětí všechny ošetřuje pan doktor. Nekouká na délku prac doby, pokud je nějaký problém, vžy pomůže. V situaci, kdy nepomohl nikdo z pohotovosti v nemocnici na dětském odd. v Jilemnici, pan doktor pomohl. Nesetkala jsem se za asi 19let,co k němu chodíme, že by nám nepomohl nebo špatně léčil. Je to lékař kterému 100% věřím. Jen škoda, že takových lékařů je jako šafránu.

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Chodila jsem k němu já a nyní k němu chodí i můj syn. Je pečlivý, nic nezanedbá. S každou bolístkou nám vždy pomohl a vše ochotně vysvětlil.

M

Pana doktora mohu jen chválit! On i sestřička u něho v ordinaci jsou ke mně i mým dětem vždy milí, se vším pan doktor vždy poradí a ochotně vysvětlí.

L

chodíla jsem k panu doktorovi jako malá holka a až do svých 18-ti let,nikdy nic nezanedba.byl pečlivý,příjemný,dokázal mluvit s rodiči o zdravotním stavu přímo.
Dubu ráda,když svoje děti budu moci zapsat právě u pana doktora.

P

Je to suprový lékař nikdy nic nezanedbá, jen škoda že už jsem musela přejít k doktorovi pro dospělé, ale už vím kam jednou dám své děti.

N

Skvělý, os zkušenost

A

Velmi hodný, pečlivý.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti