Ortoped Více

Lomnice nad Popelkou 1 adresa

Odborný lékař ortoped
Obránců míru 1070, Lomnice nad Popelkou

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortoped bolest v koleni a lýtku

Pana MUDr. odborného ortopeda, Jana Behenského, jsem navštívila po prve před více jak 30.lety s úrazem na ruce-prstu, kde mi stříkala krev. Odborně mne hned zašil ránu v době pohotovosti, večer v sobotu. V semilské nemocnici. Poté jsem ho začala navštěvovat vždy, když jsem měla úraz, nebo zlomeninu. Těch zlomenin od hlavy ke kotníkům a prstům u pravé nohy bylo mnoho. I když někdy nebyl na pohotovosti v době, kdy jsem měla úraz, vždy jsem se snažila objednat k němu, jelikož jsem získala důvěru v jeho odbornost. Jsem s ním velice spokojená, poslal mne na denzitometrii, vždy za 2 roky a výsledky mám velmi dobré po všech lécích, cvičeních, radách které mi dává.
Naposledy chci poděkovat, že mi zjistil, že bolesti nohou, kdy jsem najednou se nepostavila na nohy( měla jsem je jako hadrová panenka) nejsou od trombu, ale prohlídkou a odbornými cviky a rentgenem zjistil že od páteře. Napsal mi pás s radami a já jsem najednou mohla sbírat borůvky, houby a běhat po lese. To bylo letos.
Pracovala jsem v Drogerii se sudy, balony, žoky, záda byla namáhaná. nohama

Když jsem měla nohu v sádře, nechal sádru rozříznout a umýt si nohy u něj v ordinaci, protože po 70., kosti srůstají dlouho, 8 měsíců naposledy. 4x zlomeniny v kotníku vždy rok po sobě, nyní se mi nelámou, ani při zvrtnutí, díky jeho péči. Nemluvě o kolenou a dalších úrazech... I manžel k němu jezdí, když má problém. Nemáme auto, musíme buď autobusem, nebo taxi službou. Nyní opět běhám bez berlí, bez vozíku...
Přeji si, aby nemocnice v Semilech nebyla zrušená. Máme zde vynikající primáře, ale i opravdu zkušené, odborné lékaře, a MUDr. Jan Behenský, je z nich.
Ester Rieglová, Semily

Je o můj oblíbený lékař.Věnuje mi veškerou péči.Po nepovedené operaci se snaží zachránit co jiní po.....Díky Eva R.

Nepříjemné jednání

Velmi zkušený a odborně zdatný ortoped. Doporučuji návštěvu, zaručeně pomůže.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den mám diagnostikovanou artrózu 2
stupně obou kyčlí a kolen. Mám 51 let a pracují jako zámečník . Dotaz zní mám nárok na invalidní důchod?

2. st. arthrosy nosných kloubů-kyčle i kolena../
nevzniká nárok na důchod

MUDr. Jan Behenský

syn ma zkracene achylovy slachy,chodi jenom po spickach,kdyz chce dat nohy k sobe neudrzi rovnovahu,k ortopedum chodime a vysledek zadny.Dekuji za radu

záleží na věku, rehabilitaci, základní diagnose, zda není DMO-
Pokud není efektní rehabilitace, potom operace-
Vhodné vyšetření dětským ortopedem