Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Ortopedická ambulance, Poliklinika
Nádražní, Havlíčkův Brod

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Havlíčkův Brod Jiný

MUDr. Jakub Röhrich je možná dobrý ortoped. To by ale nesměl působit na padesáti různých místech, kde je evidentní honba za výkonem a výkazy. Jeho ochota, která se tady zmiňuje je vždy doprovázena časovým stresem a vůbec honbou po kvantitě. Otázkou je, jestli to má zapotřebí. Protože i ten nejlepší doktor časovým stresem zákonitě ztrácí hvězdičky za kvalitu. V. Nováková H. Brod

Umístění: Nemocnice Havlíčkův Brod Jiný

MUDr. Jakub Röhrich je vynikající ortoped. Mám neskutečné štěstí, že se mě ujal a vyřešil můj problém se špatně srostlými nártními kostmi. Po operaci se dostávám do normálního života Je to nejen odborník ve své profesi, ale také moc milý a vstřícný člověk.
Pane doktore, moc děkuji.

Chtěl bych moc poděkovat panu doktorovi za profesionální a lidský přístup.Moje problémy s tenisovými lokty byly dlouhodobé a díky operativnímu zákroku, jsou neúprosné bolesti pryč.Ještě jednou, velké díky.
R.Beška

Také mám jen kladné zkušenosti s tímto lékařem,velice ochotný.Měla jsem vážný úraz zlomeniny bérce,vysvětlil mě vše co jsem chtěla vědět,jakýkoliv problém byl ochoten se mnou řešit.Také se mě rozhodně vyplatilo dojíždět do Brodu a vždy si počkat až bude mít ambulanci on.Nikde jsem se s tak laskavým přístupem lékaře ještě nesetkala.Petra Chotěboř

Je skutečný odborník s velice odpovědným přístupem k pacientovi,ochotný řešit jakýkoliv problém.Mohu ho jen doporučit.Mám s ním jen dobré zkušenosti.Nemám ho v místě mého bydliště,ale vyplatí se mi za ním dojíždět,protože jeho přístup k pacientovi je opravdu vynikající.
Schutzner Jan Jihlava