MUDr. Jakub Kolarčík

Ostrava-Zabřeh 1 adresa

Zubní lékař
Ostrava Zábřeh, Ostrava-Zabřeh

Umístění: Zubní lékař

moderně vybavená ordinace, moderní postupy a pečlivý pan doktor. Nesrovnatelné s mojí původní předdůchodovou paní zubařkou, která používala metodu náhodných vrtů a zrcátka místo rentgenu.

Umístění: Zubní lékař

Pan doktor je velmi peclivy a trpelivy, vse vzdy vysvetli, ukaze. Ziskal si me svym empatickym pristupem, kdy me prednostne vysetril tesne pred mym nastupem do nemocnice, dokonce prislibil, ze v pripade potizi za mnou posle kolegyni z fakultni nemocnice. Takovy zajem o pacienta se opravdu ceni.

jeden rok jsem navštěvoval ordinaci pana doktora KOLARČÍKA,za tuto dobu jsem se s ním setkal jen 2x,veškerou prácí zajištovala jeho (asi zaměstkaňkyňe),na finální zákroky na něš byla dojednaná cena i postup si mne znenadání převzal pan doktor KOLARČÍK osobně.Domluvený postup zůstal stejný ale cena se zvedla o 100% s odůvodněním ,cituji..mírně se zdražilo.Tento přístup k pacientovi se mi zdá poněkod zvláštní