Ulice Školní 388, Jablunkov
Pediatr Slezsko s.r.o.

G
Umístění: Pediatr Slezsko s.r.o.

Jako prvorodička jsem hledala někoho, kdo by byl empatický, laskavý, zkušený a neměl mého potomka jako “číslo” v databází. Jsem velmi spokojená s panem doktorem. Je opravdu úžasný doktor se skvělým přístupem. S každým problémem mi poradí a pomůže. Pana doktora mohu jen doporučit, je to vážně skvělý doktor!

S panem doktorem jsem moc spokojená. Vždy ochotně zodpoví veškeré mé dotazy at už ohledně nemoci či očkování dětí. Nepatří k lékařům, kteří chtějí za každou cenu do dítěte nabodat všechna očkování, jde zlatou střední cestou. Od známých, kteří k němu docházejí vím, že je i ochoten odložit očkování na přání maminky bez větších dohadů. Moje děti ho zbožnují a návštev se nebojí. Přistupuje k nim mile a kamarádsky. Výhodou jsou také e-recepty, takže nemusíte pokaždé běžet do ambulance, ale poradíte se telefonicky a recept příjde za pár minut. Tímto děkuji za skvělé odvedenou práci.

Umístění: Pediatr Slezsko s.r.o. Praktický dětský lékař našeho syna Kryštofa

Tímto zdravíme pana Doktora Heczka i jeho sympatickou sestřičku,kde docházíme již 5 let.
Při každé návštěvě se setkáme s usměvavou sestřičkou a velmi vstřícným,sympatickým a erudovaným p.Mudr.Heczkem,který nám již v nejedné zdravotní komplikaci pomohl s léčbou,vyléčil a poučil o prevenci.
Dále nám podal a podává informace o daném onemocnění a velmi trpělivým přístupem nám objasní,co vše daná nemoc či zranění způsobily a jak se dále chovat,aby byly následky co nejmenší,nejlépe žádné.

Za to vše chceme poděkovat a doporučit ordinaci Mudr.Heczka a jeho usměvavé zdravotní sestry všem,kdo marně hledají slušný a odborný přístup,který v dnešní době není vůbec samozřejmostí.

Děkujeme.
Jiří Guller,Kryštof Bocek,
Libuše Bocková

Nase desetimesicni zkusenost s pristupem pana doktora je velice pozitivni. Je velmi vstricny, ochotny, vysvetli, poradi. Ochotne poradi po telefonu, kdyz je to mozne, coz prave ted, kdy je Krystof malicky a otazek je hodne, velice ocenuji, ze nemusim s kazdou malickosti chodit osobne. Nikdy necekame v precpane cekarne, coz je taky velike plus. Sestricka Blazejova je skvela, moc prijemna a citliva, a spolecne s panem doktorem tvori vyborny tym.

K panu doktorovi chodíme od roku 2014 a za tu dobu nemam žádnou výtku.Vzdy poradil,vysvětlil a kolikrát byl i přítelem na telefonu :),když jsem se chtěla na cokoli zeptat. Při návštěvě je usměvavý, milý. Přístup má opravdu skvělý :). K dětem je také velmi přátelský, citlivý...
Očkování jsem taky v daný termín odmítla, syn (3 měsíce) byl předtím lehce nachlazeny a nezdál se mi ještě akorát, tak se to jednoduše přesunulo...
Zadne přemlouvání, žádný náznak nesouhlasu apod,jak tu některe maminky píšou. ..Mela jsem si zavolat, jakmile se rozhodnu, že už je to v pořádku...
Sestřička je také úžasna, opravdu příjemna, mila..vzdy si popovídáme a zasmějeme se :).
S panem doktorem tvoří výborný tým, který je na svem miste.....
Děkujeme Hanka a deti Danecek a Davidek

Mám dvě úžasné cácorky. Chodíme k panu doktorovi 3 roky a jsme spokojené. Starší dcera byla u lékaře častěji než ve školce a svým přístupem si ji získal. Sama se na něj těšila a ani očkování se nebála. Jelikož i já jsem matka zvídavá, doptávám se na odbornější informace. Nikdy mi nebylo odmítnuto odpovědět. Pokud jsem výklad nepochopila, vysvětlil mi to trošku jinak. Což velice oceňuji. Ve spolupráci se skvělou, stále úsměvavou sestřičkou, tvoří dokonalý team. Velká výhoda také je, že v čekárně nečekáte hodinu a více, zbytečně se nevykecává a opravdu se věnuje dětem. Doporučila jsem několika maminkám a i u nich sklidil velký úspěch.

Za mě a moje dvě dcerky palec nahoru! Pak doktor je vždy LIDSKÝ a CHÁPAVÝ (což mnoha lékařům chybí), ROZHODNÝ (vždy ví hned jak co léčit, a to dobře), KAMARÁDSKÝ k dětem (holky se vždy na návštěvu těší a já samozřejmě taky.. dobře se v ordinaci i pobavím, když pan doktor nejdříve vyšetřuje plyšáky, aby děti neměly strach :-)... Sestřička vždy usměvavá, milá. Já bych rozhodně neměnila..

G

Také zde napíšu svůj názor, a musím oponovat, dvěma maminkám, které zde napsaly negativní zkušenost s panem doktorem. Pan doktor si se mnou docela užil, od diskuze na téma očkování až po lítání s plenou na kontrolu. A vždy mi vše vysvětlil, poradil a nikdy na mne nebyl protivný nebo, že by mne posílal k jinému pediatrovi. Jeho vztah k malým pacientům je ohromný, nikdy jsme od něho neodcházeli s pláčem. Mohu popsat jen svůj pocit, ale na mne pan doktor působí velice lidsky a přátelsky. To samé mohu napsat o paní sestřičce.
Za naši rodinu má u nás pan doktorpalec nahoru!!!!!!!!!
Takže doporučuji!!!!!!

Kéž by bylo více takových doktorů jako je on. Je to doktor s velkým D. Vše vyléčí (teda aspoň u mě). Omluvenky mi dá když potřebuju, prostě frajer. Doporučuji všem.

S panem doktorem jsme velmi spokojeni. Profesiónál na pravém místě. Pan doktor je milý, vstřícný, vše vysvětlí. Nepříjemné zákroky ošetření, provádí s citem a rychle. Co se týka očkování, nemůžu říct, že by očkoval nemocné děti, jak zaznělo tady v komentářích. Syn byl nemocný (rýma, teplota jen zvýšená) očkování jsme odložili na dobu, kdy zcela vyzdravěl. Co si budeme povídat v dnešní době se o očkování vede mnoho sporů, každý zastává jiný názor. Ale myslím, že co se týka profesionální stránky pana doktora, tak za nás tedy můžu doporučit. A nemůžu opomenout sestřičku, s kterou mám jen ty nejlepší zkušenosti.