Pediatr Slezsko s.r.o.
Ulice Školní 388, Jablunkov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Pediatr Slezsko s.r.o. Jiný

Pan doktor je skvělý! Vždy má úsměv pro každého a jeho čekárna by se mohla jmenovat i jinak, protože se téměř nečeká, což je super! Děti ho mají rády a my ho uznáváme. Je to skvělý diagnostik a navržená léčba nám vždy pomohla. Šikovná sestřička tomu všemu dává korunu! Vždy nám bylo vše vysvětleno s možností doplňujících otázek. Ordinace je pěkně zařízená. Přešli jsme od paní doktorky, která je hned vedle a přístup je nesrovnatelný. Díky, doktore, za všechno!

Umístění: Pediatr Slezsko s.r.o. Jiný

K panu doktorovi jsme přešli od jiné paní doktorky,kde se mi na preventivních prohlídkách u miminka neřeklo téměř nic.Pan doktor vše vysvětlí.Strava,očkování atd.Dokonce dostanete přehlednou tabulku,kde jsou všechna očkování rozepsaná.Žáden dotaz pro něj není hloupý a rád je všechny zodpoví.Odklad očkování nebyl nikdy problém,což se u jeho kolegů říct nedá.V čekárně jsem nečekala déle než 5min.Vždy zavolám a sestřička řekne,kdy můžeme přijít abysme v čekárně byli jak nejkratší dobu.Dovolat se nikdy nebyl problém.Děkujeme.

Umístění: Pediatr Slezsko s.r.o. Jiný

S přístupem pana doktora a paní sestřičky jsem velmi spokojena. Syna jsem k němu přehlásila od jiné paní doktorky, jejíž přístup mi nevyhovoval. I když je jeho prdinace přes 20 km od našeho bydliště (a blíže máme více pediatrů s volnou kapacitou), dala jsem na dobré recenze a nelituji toho, že musíme dojíždět. Pan doktor i sestřička jsou vstřícní, se synem hezky komunikují, žádný nátlak, jsou trpěliví. Pan doktor vždy vše vysvětlí, nespěchá, dává prostor pro dotazy. Před případným předepsáním ATB dělá CRP test. Výborné je, že v čekárně nikdy nestrávíme více než 15 minut. Prostě pana doktorka mohu jen doporučit.

Umístění: Pediatr Slezsko s.r.o. Jiný

Naprostá spokojenost jak s panem doktorem, tak i sestřičkou. Oba jsou na děti zlatí, perfektně se doplňují, vše vždy proběhne rychle a stručně. Při odchodu klade pan doktor otázku, zda-li je všechno jasné nebo se chci na něco zeptat, rád odpoví a vysvětlí.

Umístění: Pediatr Slezsko s.r.o. Jiný

Velice si vážím profesionálního přístupu pana doktora, vždy ochotně vysvětlí a pomůže. Jsme rádi, že máme tak skvělého lékaře pro naše dítě :)

Umístění: Pediatr Slezsko s.r.o. Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojená - je empatický, vše důkladně a srozumitelně vysvětlí, poradí, má příjemné vystupování. Sestřička je moc milá a s dětmi to perfektně umí.
Určitě bych neměnila.
M. D. + 4 děti :-)

W
Umístění: Pediatr Slezsko s.r.o. Jiný

S panem doktorem jsme moc spokojeni. Vše podrobně vysvětlí, poradí, pomůže. Na děti nijak nespěchá, ale zajímá se co již umí a měly by umět. Očkovací plán nám naprosto vyhovuje tak jak je nastavený. Po každé návštěvě nechá prostor pro dotazy, na které rád odpoví. A jako bonus je také určitě příjem na objednaný čas, nestalo se nám čekat dlouho v čekárně. Neměnila bych a jsem ráda, že jsme vybrali právě jeho ordinaci

Umístění: Pediatr Slezsko s.r.o. Jiný

Děkujeme panu doktorovi za respektování našeho přístupu k očkování, respektování našeho rodinného stravování a celkového životního stylu, postojů a názorů k životu i výchově dětí. Velmi mne těší, že se již v dnešní době můžeme setkat s tolerantním lékařem, který neodsuzuje, ale přijímá, provází, respektuje a přesto pomáhá. Velké díky rovněž sestřičce, pro kterou je její práce posláním, nikoli povinností Přeji mnoho spokojených malých pacientů i rodičů.

Umístění: Pediatr Slezsko s.r.o. Jiný

Jde vidět, že má pan doktor i paní sestřička také děti a díky tomu mají skvělý přístup. Spokojenost.

Umístění: Pediatr Slezsko s.r.o. Jiný

Pan doktor je velmi ochotný vše podrobně vysvětlit, ať se to týče očkování nebo čehokoliv jiného. Má šikovnou usměvavou sestřičku, která taky zodpoví kterýkoliv dotaz, jsem ráda že náš malý chodí zrovna do této ordinace. Za veškerou péči mockrát děkujeme.