Jakub Heczko , pediatr Jablunkov

Jakub Heczko

Uložit

Pediatr Více

21 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Ulice Školní 388, Jablunkov
Pediatr Slezsko s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
W
Umístění: Pediatr Slezsko s.r.o. Jiný

S panem doktorem jsme moc spokojeni. Vše podrobně vysvětlí, poradí, pomůže. Na děti nijak nespěchá, ale zajímá se co již umí a měly by umět. Očkovací plán nám naprosto vyhovuje tak jak je nastavený. Po každé návštěvě nechá prostor pro dotazy, na které rád odpoví. A jako bonus je také určitě příjem na objednaný čas, nestalo se nám čekat dlouho v čekárně. Neměnila bych a jsem ráda, že jsme vybrali právě jeho ordinaci


S
Umístění: Pediatr Slezsko s.r.o. Jiný

Děkujeme panu doktorovi za respektování našeho přístupu k očkování, respektování našeho rodinného stravování a celkového životního stylu, postojů a názorů k životu i výchově dětí. Velmi mne těší, že se již v dnešní době můžeme setkat s tolerantním lékařem, který neodsuzuje, ale přijímá, provází, respektuje a přesto pomáhá. Velké díky rovněž sestřičce, pro kterou je její práce posláním, nikoli povinností Přeji mnoho spokojených malých pacientů i rodičů.


K
Umístění: Pediatr Slezsko s.r.o. Jiný

Jde vidět, že má pan doktor i paní sestřička také děti a díky tomu mají skvělý přístup. Spokojenost.


A
Umístění: Pediatr Slezsko s.r.o. Jiný

Pan doktor je velmi ochotný vše podrobně vysvětlit, ať se to týče očkování nebo čehokoliv jiného. Má šikovnou usměvavou sestřičku, která taky zodpoví kterýkoliv dotaz, jsem ráda že náš malý chodí zrovna do této ordinace. Za veškerou péči mockrát děkujeme.


G
Ověřeny pacient
Umístění: Pediatr Slezsko s.r.o.

Jako prvorodička jsem hledala někoho, kdo by byl empatický, laskavý, zkušený a neměl mého potomka jako “číslo” v databází. Jsem velmi spokojená s panem doktorem. Je opravdu úžasný doktor se skvělým přístupem. S každým problémem mi poradí a pomůže. Pana doktora mohu jen doporučit, je to vážně skvělý doktor!


N
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem moc spokojená. Vždy ochotně zodpoví veškeré mé dotazy at už ohledně nemoci či očkování dětí. Nepatří k lékařům, kteří chtějí za každou cenu do dítěte nabodat všechna očkování, jde zlatou střední cestou. Od známých, kteří k němu docházejí vím, že je i ochoten odložit očkování na přání maminky bez větších dohadů. Moje děti ho zbožnují a návštev se nebojí. Přistupuje k nim mile a kamarádsky. Výhodou jsou také e-recepty, takže nemusíte pokaždé běžet do ambulance, ale poradíte se telefonicky a recept příjde za pár minut. Tímto děkuji za skvělé odvedenou práci.


Ověřeny pacient
Umístění: Pediatr Slezsko s.r.o. Praktický dětský lékař našeho syna Kryštofa

Tímto zdravíme pana Doktora Heczka i jeho sympatickou sestřičku,kde docházíme již 5 let.
Při každé návštěvě se setkáme s usměvavou sestřičkou a velmi vstřícným,sympatickým a erudovaným p.Mudr.Heczkem,který nám již v nejedné zdravotní komplikaci pomohl s léčbou,vyléčil a poučil o prevenci.
Dále nám podal a podává informace o daném onemocnění a velmi trpělivým přístupem nám objasní,co vše daná nemoc či zranění způsobily a jak se dále chovat,aby byly následky co nejmenší,nejlépe žádné.

Za to vše chceme poděkovat a doporučit ordinaci Mudr.Heczka a jeho usměvavé zdravotní sestry všem,kdo marně hledají slušný a odborný přístup,který v dnešní době není vůbec samozřejmostí.

Děkujeme.
Jiří Guller,Kryštof Bocek,
Libuše Bocková


Ověřeny pacient

Nase desetimesicni zkusenost s pristupem pana doktora je velice pozitivni. Je velmi vstricny, ochotny, vysvetli, poradi. Ochotne poradi po telefonu, kdyz je to mozne, coz prave ted, kdy je Krystof malicky a otazek je hodne, velice ocenuji, ze nemusim s kazdou malickosti chodit osobne. Nikdy necekame v precpane cekarne, coz je taky velike plus. Sestricka Blazejova je skvela, moc prijemna a citliva, a spolecne s panem doktorem tvori vyborny tym.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodíme od roku 2014 a za tu dobu nemam žádnou výtku.Vzdy poradil,vysvětlil a kolikrát byl i přítelem na telefonu :),když jsem se chtěla na cokoli zeptat. Při návštěvě je usměvavý, milý. Přístup má opravdu skvělý :). K dětem je také velmi přátelský, citlivý...
Očkování jsem taky v daný termín odmítla, syn (3 měsíce) byl předtím lehce nachlazeny a nezdál se mi ještě akorát, tak se to jednoduše přesunulo...
Zadne přemlouvání, žádný náznak nesouhlasu apod,jak tu některe maminky píšou. ..Mela jsem si zavolat, jakmile se rozhodnu, že už je to v pořádku...
Sestřička je také úžasna, opravdu příjemna, mila..vzdy si popovídáme a zasmějeme se :).
S panem doktorem tvoří výborný tým, který je na svem miste.....
Děkujeme Hanka a deti Danecek a Davidek


M
Ověřeny pacient

Mám dvě úžasné cácorky. Chodíme k panu doktorovi 3 roky a jsme spokojené. Starší dcera byla u lékaře častěji než ve školce a svým přístupem si ji získal. Sama se na něj těšila a ani očkování se nebála. Jelikož i já jsem matka zvídavá, doptávám se na odbornější informace. Nikdy mi nebylo odmítnuto odpovědět. Pokud jsem výklad nepochopila, vysvětlil mi to trošku jinak. Což velice oceňuji. Ve spolupráci se skvělou, stále úsměvavou sestřičkou, tvoří dokonalý team. Velká výhoda také je, že v čekárně nečekáte hodinu a více, zbytečně se nevykecává a opravdu se věnuje dětem. Doporučila jsem několika maminkám a i u nich sklidil velký úspěch.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti