Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
Jana Palacha 1461, Pardubice V, Pardubice
HOMEA, spol. s r.o., rehabilitace

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Hotovost

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

V roce 2013 získal červený diplom v oboru fyzioterapie na Fakultě zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci. Dříve působil jako vedoucí fyzio...

• Bolesti kloubů
  • Sportovní úrazy
  • Bolesti šlach

• fyzioterapeut

Umístění: HOMEA, spol. s r.o., rehabilitace Jiný

Skvělý přístup, profesionalita a odbornost. Účinná terapie, která mi pomohla při vyhřezlé plotýnce. DOPORUČUJI!

Umístění: HOMEA, spol. s r.o., rehabilitace Jiný

Naprostý profesionál s lidským přístupem. Jeden z mála odborníků, který se vám opravdu snaží pomoci. Od doby co k němu docházím se cítím o mnoho lépe. Všem mohu doporučit.

Umístění: jiné místo Jiný

Jakuba znám téměř 10 let. Je to vynikající fyzioterapeut, ale hlavně výborný člověk. Potom, co před lety dostal z nejhoršího mě, ho navštěvuji i se svou dcerou, které pomáhá se skoliózou páteře.
Palec nahoru, jen tak dál Jakube.

F
Umístění: HOMEA, spol. s r.o., rehabilitace Jiný

Velmi profesionální přístup. Byly mi řečeny příčiny problémů, jak z odborného lékařského hlediska, zároveň i tak, abych to pochopil jako laik. Po návštěvě se cítím fyzicky vždy lépe, byly mi doporučeny cviky jak pro posilnění svalů, tak i pro jejich uvolnění. Zkrátka kvalitní přístup se vším všudy. Mám zkušenosti i dalšími odborníky, ale právě u pana Dudka se mi péče líbila nejvíce, je ochotný i mimo pracovní dobu a od té doby, co ho navštěvuji, nemám potřebu chodit k někomu jinému.

Umístění: HOMEA, spol. s r.o., rehabilitace Jiný

V současné době je radost potkat odborníka, který vám při zdravotních komplikacich pomůže... Já jsem to štěstí měl. Díky Kubo!

Umístění: HOMEA, spol. s r.o., rehabilitace Jiný

To, že jsem se k Mgr. Dudkovi dostal po operaci ramene, považuji za jednu z těch nejlepších věcí, co mě mohly po úrazu a operaci potkat. Jako fyzioterapeut je naprosto perfektní. Jeho přístup k pacientovi je úžasný. Nesmírně šikovný a příjemný člověk.

Umístění: HOMEA, spol. s r.o., rehabilitace Jiný

Ke Kubovi chodím již 7 let. Maximálně doporučuji. Kvůli sportu, kterému se věnuji jsem měl možnost vyzkoušet spoustu fyzio jak v ČR, tak ve světě. Troufnu si říct, že Kuba je nejlepší fyzioterapeut, kterého jsem zažil. Ví přesně jak pomoci a poradit. Děkuji !!

Umístění: HOMEA, spol. s r.o., rehabilitace Sekvest ploténky 2cm v kolizi s mišním kořenem

Jsem teprve na začátku...je to teprve měsíc co jsem poprvé přišel k Jakubovi. Moje diagnóza je Sekvest ploténky 2cm v kolizi s mišním kořenem. Sotva jsem mohl chodit, sedět nebylo vůbec možné, jíst jsem musel v leže. Dnes už se můj stav zlepšil natolik že jsem bez léků proti bolesti, záda přestávají bolet, ujdu i 3 km, můžu jíst u stolu, řídit auto. Super přístup, snaha opravdu pomoci a ulevit od bolesti. Doktoři by nejraději řezali, ale nejlepší pomoc mě potkala s Jakubem, který věří a dal mi naději na uzdravení bez jakéhokoliv zákroku. Bude to sice makačka, ale stojí to za to. Zvedl mě i psychicky. Doporučuji!!! Kubo díky!

Umístění: HOMEA, spol. s r.o., rehabilitace uvolnění svalů a kloubů

Po několika měsících bolestí a nemožnosti trénovat první fyzioterapeut, který mi skutečně pomohl. Měl jsem problém uvolnit ITB pruh a svaly hamstringu, které byly ve spasmu, kvůli dlouhodobému přetěžování při atletickém tréninku. Fyzioterapeut měl zároveň snahu komplexně řešit příčiny a poradil mi jak dále pracovat na jejich zlepšení či odstranění. Vše mi srozumitelně vysvětlil a popsal.

S panem Dudkem jsme naprosto spokojeni a jsme přímo nadšeni,že k takovému odborníkovi jako je on může chodit i náš sportující syn.Je velmi ochotný a vždy nám pomůže.Prostě zlaté ručičky.Horáková Miluše

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den , potřeboval bych se zeptat ohledně syna Romana věk 14 let závodně hraje fotbal za MFK Chrudim při školním turnaji došlo 2.6.2017 k distorzi v kyčli i svalových úponů .Byl by možný návrh rehabilitace a určit délku . Děkuji s pozdravem

Dobrý den,
není problém danou situaci řešit. Ideálně však osobně, přes internet to nezvládneme. Kontaktujte mne prosím skrze moji kliniku.
S pozdravem, Jakub Dudek

Mgr. Jakub Dudek

Dobrý den,
hledám rehabilitaci po prý těžkém úrazu pravé ruky. jedná se o vykloubený loket se zlomeninou a potrhanými vazy. Pravá ruka je pro mě nejvíc a hlavně jí potřebuji k obživě. přibíráte na rehabilitace od září je možné se k vám objednat? děkuji za odpověď

Dobrý den, ano, určitě se můžete objednat. S pozdravem, Jakub Dudek

Mgr. Jakub Dudek