Nerudova 1668, Pardubice I, Pardubice
Fyziocentrum Baťa

Přijímám: dospělí, děti od 5 let

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

V roce 2013 získal červený diplom v oboru fyzioterapie na Fakultě zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci. Dříve působil jako vedoucí fyzio...

• Bolesti kloubů
  • Sportovní úrazy
  • Bolesti šlach

• fyzioterapeut

Umístění: jiné místo Jiný

Velmi profesionální přístup, ochotný a velice pružný v problémech, které se vyskytnou. Určitě doporučuji.

Umístění: Fyziocentrum Baťa Jiný

Ordinaci pana Dudka jsem navštívila na doporučení a jsem velice spokojená. Pečlivě mě vyšetřil, sesbíral anamnézu, jádro problému vyřešil hned na místě. Pak doporučil další cvičení a postupy, jak si s problémem poradit dlouhodobě.

Je velice příjemný, ochotný a je to evidentně odborník ve svém oboru. Zajímá se o nejnovější postupy a doplňuje si kvalifikaci.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan fyzioterapeut Jakub Dudek je mistrem svého oboru. Vyhledala jsem ho pečlivě po neblahé zkušenosti v jiné instituci. Nesrovnatelný přístup i znalosti. Dceři se během dospívání (přesto, že ráda sportuje) zhoršilo zakřivení páteře natolik, že trpěla bolestmi a nosí korzet. Pan Dudek je velice příjemný, komunikativní, vše vysvětlí a povzbudí. Dceři se při každé návštěvě naplno věnoval, všechny cviky pečlivě kontroloval, aby je doma cvičila správně a dcera má po pár měsících skvělé výsledky. Rentgen jasně ukazuje výrazné zlepšení. Pana Dudka si velice vážíme a všem ho mohu vřele doporučit.

Umístění: jiné místo Jiný

Fyzioterapie u pana Dudka byla na 1 s. Milý, vstřícný, ochotný. Následující postup při řešení problému, který u syna nastal, podrobně vysvětlil a uklidnil nás, že se vše dá zvrátit - jen je třeba poctivě denně praktikovat cvičení, která synovi ukázal.

Doporučuji návštěvu opravdu všem - každý máme své pohybové stereotypy a návyky při různých činnostech, které mohou vést k řadě problémů v pozdějším věku. Lépe tomu zavčas předcházet nebo aspoň zmírnit dopady již vzniklého problému.

Odborník na svém místě. Děkujeme a těšíme se na příště! Objednali jsme se pro jistotu na další konzultace všichni Být fit je investice k nezaplacení. A když je k tomu bonus hodina strávená v pohodové atmosféře, kdy se častokrát upřímně zasmějete, asi netřeba více dodat. Doporučuji!

Umístění: Fyziocentrum Baťa Jiný

Profesionální přístup, obětavost, vstřícnost. Byli jsme opakovaně maximálně spokojeni. Po pravidelných návštěvách výrazné zlepšení.

Umístění: jiné místo Jiný

Magistra Dudka můžu plně doporučit. Původně jsme s dcerou podnikly návštěvu na doporučení z fotbalového klubu. Dcera měla velké problémy s koleny po rychlém a velkém růstu. Po ošetření a následné instruktáži cviků se stav dcery rapidně zlepšil. Po této zkušenosti jsem službu využila sama - jsem po závažném úrazu z dětství v 90.letech. Pan Dudek mi dokázal pomoci i s takto starými následky zranění a jeho služby budeme dále rády využívat.

Umístění: jiné místo Jiný

Pana Dudka všem vřele doporučuji!
Je to profesionál na svém místě. Oceňuji osobní přístup a zájem o klienta.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan Dudek nám byl doporučen a jsem za to opravdu moc vděčná. Docházím se synem 9.let. Je to skvělý člověk a odborník na slovo vzatý. Úžasně se věnuje synovi po celou dobu. Cvičení nám je vždy vysvětleno. Ukázáno. Mohu jen doporučit!

Umístění: HOMEA, spol. s r.o., rehabilitace Jiný

Skvělý a velice profesionální přístup. Pan Dudek je jedním z mála lékařů, který nebere pacienta jako "další kus" a ke kterému se pacient těší. Je pozitivní, vždy se snaží poradit a hlavně, jeho rady a pomoc mají výsledky. Dostal jsem se k němu s bolestmi zad, které byly na denním pořádku. Dnes, po roce a půl spolupráce je bolest zad vzácnost a já jsem štastný, že spolu fungujeme dál.

Umístění: HOMEA, spol. s r.o., rehabilitace Jiný

Pan Dudek je člověk na svém místě. Veliký odborník, který mi vždy vše srozumitelně vysvětlí. Popíše mi příčinu bolesti a poté podrobně vysvětlí popř. ukáže cviky, které mi pomohou. Je nejen skvělý lékař, ale i příjemný člověk, který se snaží lidem pomoci.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den , potřeboval bych se zeptat ohledně syna Romana věk 14 let závodně hraje fotbal za MFK Chrudim při školním turnaji došlo 2.6.2017 k distorzi v kyčli i svalových úponů .Byl by možný návrh rehabilitace a určit délku . Děkuji s pozdravem

Dobrý den,
není problém danou situaci řešit. Ideálně však osobně, přes internet to nezvládneme. Kontaktujte mne prosím skrze moji kliniku.
S pozdravem, Jakub Dudek

Mgr. Jakub Dudek

Dobrý den,
hledám rehabilitaci po prý těžkém úrazu pravé ruky. jedná se o vykloubený loket se zlomeninou a potrhanými vazy. Pravá ruka je pro mě nejvíc a hlavně jí potřebuji k obživě. přibíráte na rehabilitace od září je možné se k vám objednat? děkuji za odpověď

Dobrý den, ano, určitě se můžete objednat. S pozdravem, Jakub Dudek

Mgr. Jakub Dudek