Jakub Dudek, fyzioterapeut Pardubice

Fyzioterapeut

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
Jana Palacha 1461, Pardubice V, Pardubice
HOMEA, spol. s r.o., rehabilitace

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Hotovost

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

V roce 2013 získal červený diplom v oboru fyzioterapie na Fakultě zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci. Dříve působil jako vedoucí fyzio...

• Bolesti kloubů
  • Sportovní úrazy
  • Bolesti šlach

• fyzioterapeut

Umístění: HOMEA, spol. s r.o., rehabilitace Sekvest ploténky 2cm v kolizi s mišním kořenem

Jsem teprve na začátku...je to teprve měsíc co jsem poprvé přišel k Jakubovi. Moje diagnóza je Sekvest ploténky 2cm v kolizi s mišním kořenem. Sotva jsem mohl chodit, sedět nebylo vůbec možné, jíst jsem musel v leže. Dnes už se můj stav zlepšil natolik že jsem bez léků proti bolesti, záda přestávají bolet, ujdu i 3 km, můžu jíst u stolu, řídit auto. Super přístup, snaha opravdu pomoci a ulevit od bolesti. Doktoři by nejraději řezali, ale nejlepší pomoc mě potkala s Jakubem, který věří a dal mi naději na uzdravení bez jakéhokoliv zákroku. Bude to sice makačka, ale stojí to za to. Zvedl mě i psychicky. Doporučuji!!! Kubo díky!

Umístění: HOMEA, spol. s r.o., rehabilitace uvolnění svalů a kloubů

Po několika měsících bolestí a nemožnosti trénovat první fyzioterapeut, který mi skutečně pomohl. Měl jsem problém uvolnit ITB pruh a svaly hamstringu, které byly ve spasmu, kvůli dlouhodobému přetěžování při atletickém tréninku. Fyzioterapeut měl zároveň snahu komplexně řešit příčiny a poradil mi jak dále pracovat na jejich zlepšení či odstranění. Vše mi srozumitelně vysvětlil a popsal.

S panem Dudkem jsme naprosto spokojeni a jsme přímo nadšeni,že k takovému odborníkovi jako je on může chodit i náš sportující syn.Je velmi ochotný a vždy nám pomůže.Prostě zlaté ručičky.Horáková Miluše

Po zranění kolene a dvou operacích mě dal Jakub Dudek zpět do formy. Na každé další Fyzio se těším, protože mě neskutečně pomáhá.

Skvělý a ochotný fyzioterapeut, hlavně své práci rozumí a vše vám vysvětlí. Navrhne a realizuje léčbu, která funguje. Jen víc takových Jakubů!

Šikovný fyzioterapeut, má zlaté ručičky. Neznám lepšího!! Bez něj bych dnes nezvledla ruku a nemohla bych závodně lyžovat.
Určitě doporučuji!! Díky Jakube

Člověk který ví, co dělá. Velice profesionální, lidský a vstřícný. Mohu jen vřele doporučit. Určitě budete zcela spokojeni.

Kuba je skvělý, velmi snaživý, pracovitý a vnímaví vůči problémům pacienta. Pokaždé ,když mě potká nějaký zdravotní problém mohu se na Kubovi schopnosti kdykoli spolehnout. Jeho práce je vždy fantastická. Vždy se problému věnoval víc jak na 100%. Je to nejlepší fyzioterapeut jakého jsem kdy potkal v královéhradeckem kraji potkal. Vřele doporučuji !!

Velice profesionální přístup. Vždy, když jsem využil jeho služeb, byl jsem stoprocentně spokojený. Vyjde Vám vstříc a vyřeší Vaše zdravotní potíže. Doporučuji!

Špičkový masér a fyzioterapeut.
Když je potřeba, tak přesně ví kam sáhnou. Navíc pohodová atmosféra..doporučuji!

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    není problém danou situaci řešit. Ideálně však osobně, přes internet to nezvládneme. Kontaktujte mne prosím skrze moji kliniku.
    S pozdravem, Jakub Dudek

• Dobrý den,
    hledám rehabilitaci po prý těžkém úrazu pravé ruky. jedná se o vykloubený loket se zlomeninou a potrhanými vazy. Pravá ruka je pro mě nejvíc a hlavně jí potřebuji k obživě. přibíráte na rehabilitace od září je možné se k vám objednat? děkuji za odpověď

Dobrý den, ano, určitě se můžete objednat. S pozdravem, Jakub Dudek

• Bolesti kloubů