Adresa

Odborný lékař kardiologie
Lechowiczova 2, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Odborný lékař kardiologie Jiný

Změnil jsem lékaře. Na rozdíl od předcházejícího a jeho nerudné sestry je MUDr. Ivo Matyášek nejen výborný lékař ale i výborný člověk, který si s pacientem o jeho zdravotním stavu přátelský popovídá. Také doktorová sestra je znalá, příjemná a ochotná. Jsem rád, že jsem se rozhodl změnit lékaře a mohl jsem se stát jeho novým pacientem.

K
Ověřený profil

Mám skoro až panický strach z lékařů, nicméně MUDr. Matyášek již na první pohled působí dojmem sympaťáka. Ten následně potvrdil třeba tím, že mi podal ruku, ale i následnou komunikací, kdy jsem měl dojem, že si se mnou povídá jako s rovnocenným partnerem. Takový přístup jsem asi ještě nezaznamenal. Kromě toho je odborníkem, který umí vše vysvětlit jasně, srozumitelně a v příjemné atmosféře. Být takoví všichni lékaři, asi bych se jich nebál :) Pan doktor je prostě sympaťák a odborník v jednom :)

M
Ověřený profil

Dobrý den,dlouho jsem váhala,zda se mám podělit o můj nepříjemný zážitek.Po řádném objednání na 10.30hodin jsem se po noční směně dostavila do čekárny ordinace.Bylo 10hodin.Nebylo mi dobře,pracuji u stroje celou noc,když mne ještě v 11.30sestra nevolala,šla jsem ji říct,že jsem po noční směně,a že mi není dobře.Pacienti,kteří byli přede mnou jež odešli domů,chodili další a další i ty tato sestra volala do ordinace přede mnou.I když se mi sestra zdala dost podrážděná,znovu jsem ji šla poprosit ve 12hodin,že jsem byla objednaná na 10.30,že už to nemohu vydržet-usínala jsem pomalu i ve stoje,navíc mne bolel podvrtnutý kotník,odsekla mi,že mne bude volat.Poté vzala do ordinace opět 2 lidi v dúchodovém věku,kteří přišli opět až později za mnou,tak tohle už jsem opravdu nečekala-ta představa,že budu muset čekat ,než se s nima pan doktor vypovídá tak do 13 hodin-podotýkám-již jsem měla spát,protože opět jsem na noční šla,tak to jsem již nevydržela a odešla jsem domů.Bylo mi hodně smutno z tohoto zážitku,z chování sestry,připadala jsem si jako by se mi snad za něco mstila,nebo si zkrátka na mně vykopenzovala svůj špatný den-přitom tam chodím již dlouhé léta.Paní v čekárně se také moc divila,říkala že tohle nikdy nezažila.Nu nevím,co si mám o tomto myslet,nachápu pak,proč mají zavedený objednávkový systém.Pochopila bych hoďku zpoždění-ale 3hodiny?To již není k pochopení.Nu měla jsem smůlu-i doktoři i sestry mají zřejmě SV'E DNY............Janča

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřený profil

Pan doktor je moc přijemný vždy mě uklidni a vše vysvětli chodim k němu dlouho a neměňila bych takových lékařů je moc malo


S
Ověřený profil

Velmi skvělý doktor...nedám na něj dopustit...Jsem moc ráda za to,že jsem jeho pacientkou.


J
Ověřený profil

Pana doktora se svým nemocným srdcem navštěvuji pěknou řádku let. I díky jemu a lékařům od Sv.Anny v Brně jsem pořád mezi živými. Před zhruba 6 lety jsem byl víceméně přinucen po hospitalizaci ve FN změnit kardiologa. Při nejbližší možné příležitosti jsem začal k němu znovu docházet. Prostě nebe a dudy. Jeho lidský přístup k pacientovi spojený s vysokou odborností z něj dělá vysoce erudovaného odborníka. V dnešní době je těžké najít tak schopného lékaře. Díky pane doktore! Jiří Kuchynka


D
Ověřený profil

Pan doktor je úžasný. Chodím k němu já i babička. Můžu s ním mluvit o čemkoliv, což je dneska vzácnost. Vím, že jsem v těch nejlepších rukou. Je velice ochotný, pečlivý, příjemný - velký odborník. V dnešní době je bohužel taková péče vzácností. Vělké díky a to s úctou.


D

Byl jsem u něj poprvé a nestačil jsem "čumět" ! Velice příjemný a klidný přístup, při vyšetření dokonce i echo , ačkoliv jsem přinesl dva měsíce starý výsledek od jiného kardiologa. Mezi tím různá odborná vysvětlení, podaná v češtině a ne v té divné "doktorštině", kterou používá hodně jiných lékařů. Mám z této první návštěvy velice dobrý pocit, i když výsledek prohlídky pro mně nedopadl nijak dobře.


P

Vynikající, po odborné stránce specialista na vysoké úrovni a ještě lepší psycholog, jak Vám vysvětlí Vaši další léčbu,
i tu která není v jeho povinnostech, nebo v jeho lékařské kompetenci a to na vysoké úrovni a odbornosti, je to prostě
na naše poměry v ČR vysoký nadstandart pouze za ,,30" Kč díky Cikrtovi, nebo ,,Chulínkovi"???


O
Ověřený profil

Velký odborník,a nejen v kardiologii. Vysvětlí všechny souvislosti,které vedou k vašim zdravotním problémům,čeho se vyvarovat a hlavně doporučí potřebná další vyšetření.
Steigerovi


Došlo k chybě, zkuste to znovu