Odborný lékař kardiologie
Lechowiczova 2, Ostrava

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Odborný lékař kardiologie Jiný

Změnil jsem lékaře. Na rozdíl od předcházejícího a jeho nerudné sestry je MUDr. Ivo Matyášek nejen výborný lékař ale i výborný člověk, který si s pacientem o jeho zdravotním stavu přátelský popovídá. Také doktorová sestra je znalá, příjemná a ochotná. Jsem rád, že jsem se rozhodl změnit lékaře a mohl jsem se stát jeho novým pacientem.

Mám skoro až panický strach z lékařů, nicméně MUDr. Matyášek již na první pohled působí dojmem sympaťáka. Ten následně potvrdil třeba tím, že mi podal ruku, ale i následnou komunikací, kdy jsem měl dojem, že si se mnou povídá jako s rovnocenným partnerem. Takový přístup jsem asi ještě nezaznamenal. Kromě toho je odborníkem, který umí vše vysvětlit jasně, srozumitelně a v příjemné atmosféře. Být takoví všichni lékaři, asi bych se jich nebál :) Pan doktor je prostě sympaťák a odborník v jednom :)

Dobrý den,dlouho jsem váhala,zda se mám podělit o můj nepříjemný zážitek.Po řádném objednání na 10.30hodin jsem se po noční směně dostavila do čekárny ordinace.Bylo 10hodin.Nebylo mi dobře,pracuji u stroje celou noc,když mne ještě v 11.30sestra nevolala,šla jsem ji říct,že jsem po noční směně,a že mi není dobře.Pacienti,kteří byli přede mnou jež odešli domů,chodili další a další i ty tato sestra volala do ordinace přede mnou.I když se mi sestra zdala dost podrážděná,znovu jsem ji šla poprosit ve 12hodin,že jsem byla objednaná na 10.30,že už to nemohu vydržet-usínala jsem pomalu i ve stoje,navíc mne bolel podvrtnutý kotník,odsekla mi,že mne bude volat.Poté vzala do ordinace opět 2 lidi v dúchodovém věku,kteří přišli opět až později za mnou,tak tohle už jsem opravdu nečekala-ta představa,že budu muset čekat ,než se s nima pan doktor vypovídá tak do 13 hodin-podotýkám-již jsem měla spát,protože opět jsem na noční šla,tak to jsem již nevydržela a odešla jsem domů.Bylo mi hodně smutno z tohoto zážitku,z chování sestry,připadala jsem si jako by se mi snad za něco mstila,nebo si zkrátka na mně vykopenzovala svůj špatný den-přitom tam chodím již dlouhé léta.Paní v čekárně se také moc divila,říkala že tohle nikdy nezažila.Nu nevím,co si mám o tomto myslet,nachápu pak,proč mají zavedený objednávkový systém.Pochopila bych hoďku zpoždění-ale 3hodiny?To již není k pochopení.Nu měla jsem smůlu-i doktoři i sestry mají zřejmě SV'E DNY............Janča

Pan doktor je moc přijemný vždy mě uklidni a vše vysvětli chodim k němu dlouho a neměňila bych takových lékařů je moc malo

Velmi skvělý doktor...nedám na něj dopustit...Jsem moc ráda za to,že jsem jeho pacientkou.

Pana doktora se svým nemocným srdcem navštěvuji pěknou řádku let. I díky jemu a lékařům od Sv.Anny v Brně jsem pořád mezi živými. Před zhruba 6 lety jsem byl víceméně přinucen po hospitalizaci ve FN změnit kardiologa. Při nejbližší možné příležitosti jsem začal k němu znovu docházet. Prostě nebe a dudy. Jeho lidský přístup k pacientovi spojený s vysokou odborností z něj dělá vysoce erudovaného odborníka. V dnešní době je těžké najít tak schopného lékaře. Díky pane doktore! Jiří Kuchynka

Pan doktor je úžasný. Chodím k němu já i babička. Můžu s ním mluvit o čemkoliv, což je dneska vzácnost. Vím, že jsem v těch nejlepších rukou. Je velice ochotný, pečlivý, příjemný - velký odborník. V dnešní době je bohužel taková péče vzácností. Vělké díky a to s úctou.

Byl jsem u něj poprvé a nestačil jsem "čumět" ! Velice příjemný a klidný přístup, při vyšetření dokonce i echo , ačkoliv jsem přinesl dva měsíce starý výsledek od jiného kardiologa. Mezi tím různá odborná vysvětlení, podaná v češtině a ne v té divné "doktorštině", kterou používá hodně jiných lékařů. Mám z této první návštěvy velice dobrý pocit, i když výsledek prohlídky pro mně nedopadl nijak dobře.

Vynikající, po odborné stránce specialista na vysoké úrovni a ještě lepší psycholog, jak Vám vysvětlí Vaši další léčbu,
i tu která není v jeho povinnostech, nebo v jeho lékařské kompetenci a to na vysoké úrovni a odbornosti, je to prostě
na naše poměry v ČR vysoký nadstandart pouze za ,,30" Kč díky Cikrtovi, nebo ,,Chulínkovi"???

Velký odborník,a nejen v kardiologii. Vysvětlí všechny souvislosti,které vedou k vašim zdravotním problémům,čeho se vyvarovat a hlavně doporučí potřebná další vyšetření.
Steigerovi