Ivo Kunst, psychiatr Hradec Králové

MUDr. Ivo Kunst

Psychiatr Více

Nezvalova 852, Hradec Králové
Sam. ord. lékaře spec. - dětský psychiatr

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - dětský psychiatr Jiný

Pan doktor je dobrý. Viděl mi do duše a přesně věděl okamžitě, jak to se mnou je i když jsem mu nic pořádně neřekla. Je pravda, že citlivky rozbrečí. Mě rozbrečel dost, ale pomohl mi. Můžete si myslet, že je arogantní a jeho řeči jsou občas brutální. Je to docela pravda, ale zároveň je to dobrý vtipálek a je velice inteligentní. Řekne vám upřímně pravdu a to snad chcete, ne? Řekne vám vše, co slyšet potřebujete i když to nemusí být hezký. Je velice intuitivní a ví přesně co a jak. Určitě vám ho doporučuju. Taky mi odhalil ADD, což mi měli zjistit už když jsem nastupovala do školy. Hlavně teď pro rodiče. Když začne být “hnusný” na vaše dítě a to dítě začne plakat, tak hned nebuďte na pana doktora naštvaní. On ví co dělá. Potřebuje z dětí vytáhnout reakce. Chápu, není příjemný na to koukat, ale udělá vše proto aby vám/vašim dětem pomohl. Opravdu jediný “problém” byla ta brutální upřímnost, ale bez ní by to asi ani nešlo.

Umístění: jiné místo Jiný

Výborný Pan Doktor.
Léčí naši dceru ,výrazně nám ve všem pomohl a mohu mu zavolat i mimo pracovní dobu.

Umístění: jiné místo Jiný

Jsem velmi spokojená, když potřebuji, zavolám, hned pomůže, i ve volnu. Moje pěstouně má závažnou diagnózu, se kterou má zkušenosti, pomohl nám také s přístupem učitelů ve škole. Je pravda, že má svérázný způsob vyjadřování, řekne hned vše bez obalu a natvrdo, což někomu může způsobit problém. Ale není tam přeci proto, aby foukal bebíčka, ale proto, aby na ně našel léčení. Velmi doporučuji.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - dětský psychiatr Dcera trpí od 4 let tourettovým syndromem

O panu doktorovi nemůžu napsat nic jiné,než ,že si ho nesmírně vážíme,celá rodina.Je to opravdu odborník.Dceru léčí 21 let,vždy Nám byl a je hned nápomocen.Hodně Nám za ty roky pomohl,zato mu patří Naše velké díky.Skoro 9 let dceři nemoc dala pokoj,ted se ji najednou začala znovu projevovat,hned po prvním telefonu,byl hned ochotný,vstřícný a začal hned reagovat.Nám se celé roky věnoval na sto procent.Moc děkujeme

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - dětský psychiatr

Pan doktor je výborný diagnostik, bohužel pravda někdy bolí a těžko se poslouchá, zvlášť u našich potomků. Každopádně děkuji za upřímnost, otevření očí a užitečné rady...kéž by byl vždy odborník na svém místě, jako je pan doktor.

Pan Doktor Kunst je naprostý profesionál a že musí diagnostikovat složité případy tak velmi dobře ví jak na to. Jde mu o zdraví pacientů, synovi hodně pomáhá. Děkujeme.

Dobrý lékař.. Myslím si, že si nezaslouží přímo první místo, jelikož existují stejně dobrý lékaři ale existují i lepší.. Léčil mě s epilepsií a jeho občasné hrátky s vtipy či fóry se mi zdají normální nebo dokonce vtipné.. Víc k tomu nemám co říci.. :)

měli jsme problém s paní učitelkou ve škole a pan doktor nás objednal za tři týdny,což je dost rychle.předepsal nám léky které jsme potřebovali,syn má ADHD.já tam jezdím jenom pro léky,syn tam nemusí,ale rád by jel pokaždé,líbí se mu tam.pan doktor je svérázný,vždy řekne tak jak to je a to nemusí být některým po chuti.my jsme velice spokojeni.

Tento pán doktor mi připadá úplně k ničemu . Sama jsem u něj byla a je mi ještě hůř než předtím . Čekala jsem od něho pomoc které se mi nedostalo . Byl hrubí , zlí , křičel na mě řek mi ať vypadnu,potom co jsem mu řekla ve slušnosti že mě jeho chování uráží . Opravdu nedoporučuji !

Pan doktor je prostě nejlepší. Pomáhal mi celé dětství. Je sice svérázný, ale vše vám řekne na rovinu. Je to uznávaný odborník, který má léta praxe, což ale neznamená, že by nevyužíval nové metody. Právě naopak. Pokud hledáte pro své dítě kvalitního odborníka, je pan doktor Kunst to nejlepší, co můžete vybrat.