Adresa

Nezvalova 852, Hradec Králové
Sam. ord. lékaře spec. - dětský psychiatr

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
57 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - dětský psychiatr Dcera trpí od 4 let tourettovým syndromem

O panu doktorovi nemůžu napsat nic jiné,než ,že si ho nesmírně vážíme,celá rodina.Je to opravdu odborník.Dceru léčí 21 let,vždy Nám byl a je hned nápomocen.Hodně Nám za ty roky pomohl,zato mu patří Naše velké díky.Skoro 9 let dceři nemoc dala pokoj,ted se ji najednou začala znovu projevovat,hned po prvním telefonu,byl hned ochotný,vstřícný a začal hned reagovat.Nám se celé roky věnoval na sto procent.Moc děkujeme


S
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - dětský psychiatr

Pan doktor je výborný diagnostik, bohužel pravda někdy bolí a těžko se poslouchá, zvlášť u našich potomků. Každopádně děkuji za upřímnost, otevření očí a užitečné rady...kéž by byl vždy odborník na svém místě, jako je pan doktor.


L
Ověřeny pacient

Pan Doktor Kunst je naprostý profesionál a že musí diagnostikovat složité případy tak velmi dobře ví jak na to. Jde mu o zdraví pacientů, synovi hodně pomáhá. Děkujeme.


Ověřeny pacient

Dobrý lékař.. Myslím si, že si nezaslouží přímo první místo, jelikož existují stejně dobrý lékaři ale existují i lepší.. Léčil mě s epilepsií a jeho občasné hrátky s vtipy či fóry se mi zdají normální nebo dokonce vtipné.. Víc k tomu nemám co říci.. :)


Ověřeny pacient

měli jsme problém s paní učitelkou ve škole a pan doktor nás objednal za tři týdny,což je dost rychle.předepsal nám léky které jsme potřebovali,syn má ADHD.já tam jezdím jenom pro léky,syn tam nemusí,ale rád by jel pokaždé,líbí se mu tam.pan doktor je svérázný,vždy řekne tak jak to je a to nemusí být některým po chuti.my jsme velice spokojeni.


K
Ověřeny pacient

Tento pán doktor mi připadá úplně k ničemu . Sama jsem u něj byla a je mi ještě hůř než předtím . Čekala jsem od něho pomoc které se mi nedostalo . Byl hrubí , zlí , křičel na mě řek mi ať vypadnu,potom co jsem mu řekla ve slušnosti že mě jeho chování uráží . Opravdu nedoporučuji !


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je prostě nejlepší. Pomáhal mi celé dětství. Je sice svérázný, ale vše vám řekne na rovinu. Je to uznávaný odborník, který má léta praxe, což ale neznamená, že by nevyužíval nové metody. Právě naopak. Pokud hledáte pro své dítě kvalitního odborníka, je pan doktor Kunst to nejlepší, co můžete vybrat.


M
Ověřeny pacient

Byla jsem u tohoto lékaře s dcerou.Nechtěl jí určit diagnozu,to že musí udělat psycholog,kterého nám doporučil.Potom nás objednal až za půl roku-dříve prý nemá čas-pojištovna mu to nezaplatí .Když jsme se k němu konečně dostali,přečetl nám pouze zprávu od psychologa a na dceru křičel a vyhrožoval jí že půjde do ústavu.Dcera trpí ADD a pocitem méněcennosti,takže tohle jí opravdu ublížilo.Jiné pomoci nebyl lékař schopen.S takovým lékařem jsme se ještě nesetkali,určitě nemá zájem nikomu pomoci.V žádném případě vám ho nedoporučuji!!!!!Více ublíží než pomůže!!!


L
Ověřeny pacient

Byli jsme u pana doktora také, se synem. Po druhé návštěvě jsem na psychiatra zralá i já. Nevhodně, až hrubě, se vyjadřoval k našemu synovy. Nazýval ho psychopatem, což mě zvedalo ze židle. Mám ho prý nechat zavřít do ústavu a budu mít pokoj. A nyní k naší diagnóze-ADHD a Tourettuv syndrom. Potřebovali jsme pouze poradit a pomoci. Bohužel. Za takovou radu pěkně děkuji. Nedoporučuji.


D
Ověřeny pacient

Byla jsem překvapena jednáním pana doktora, potřebovala jsem pomoc a pan doktor to se mnou chtěl řešit po telefonu. Jednání na psychologa hrozné, místo pomoci jsem po jeho jednání na tom ještě hůř. Odbyl mě tak, že jsem se nastačila ani nadechnout. Chtěla jsem se zeptat na domácí násilí a bylo mi řečeno, že mám podat trestní oznámení. To byla rada velice dobrá, to vím taky a nemusím mít na to vysokou školu, jen jsem pořebovala poradit. Správný psychiatr se asi takto nezachová. Vůbec nedoporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti