Sam. ord. lékaře spec. - dětský psychiatr
Nezvalova 852, Hradec Králové

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - dětský psychiatr Jiný

byla jsem u nej asi 2 roky zpatky s mamkou. nechal me nakreslit nejaky obrazek a potom mi jen zacal rikat ze se mi nikdy nesplni moje sny a ze mam anorexii potom co me doslova videl jednou, jen diky tomu, ze jsem dost hubena, coz mam dane geneticky urazel me, nenechal me mluvit, udelal spatnou diagnozu a asi trictvrte hodiny me nechal sedet na chodbe kdyz mluvil s moji mamkou a nalhaval ji nepravdive veci. jestli nechcete mit jeste vetsi psychicke problemy, radsi k nemu nechodte.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - dětský psychiatr Jiný

K panu Kunstovi jsem šla na doporučení psychologa, po tom co se můj stav výrazně zhoršil. Návštěva trvala jen pár minut, nenechal mě domluvit, skákal do řeči. Nebyl vůbec prostor pro vysvětlení mého problému, který se táhne už několik let (panické záchvaty, úzkosti a deprese -současná diagnóza). Doufala jsem v pomoc a hlavně v předepsání léků, které mi psycholog dát nemohl. Pan Kunst mi řekl, že chci jen pozornost, čímž úplně shodil všechny problémy poměrně vážného rázu. Do diagnostiky dále uvedl že mám poruchy pozornosti. Všechno to bylo absurdní. U pana Kunsta jsem sice byla asi před rokem a půl, ale předpokládám, že se nezměnil. Diagnóza byla pouhý odhad, který by zvládl udělat každý nehledě na vzdělání.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - dětský psychiatr Jiný

Pane doktore, smekám před Vámi svůj pomyslný klobouk. Manžel po přečtení zprávy o dceři od Vás se zeptal : " Kde je ta kamera?" Po té krátké návštěvě jste dceru a naše okolí odhadl na 1000% . Jen je mi líto,že jsme se k Vám dostali příliš pozdě. Jestli někdo čekáte jen chápající a všeobjímající přístup, zvolte někoho jiného! PAN doktor je velmi upřímný a tvrdě realistický. Ale to je na něm právě to SUPER!!! Nemaže vám med kolem huby, ale řekne vše narovinu. Moc bych si přála vrátit se o cca 10 let zpět a mít tu možnost ho s dcerou navštěvovat už na prvním stupni základní školy,kdy mě nikdo neposlouchal, když jsem říkala,že je tam problém. PANE doktore, moc děkuji, i když nám už nemůžete pomoci.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - dětský psychiatr Jiný

nechapu jak on muze byt psychiatr nikdy jsem nepoznala vic neempatickeho a zleho cloveka
citila jsem se hrozne rval na me a vyhodil me z ordinace jen protoze jsem mu slusne rekla ze nesouhlasim s tim co mi rekl
nebral me vubec vazne a smal se mi ze prehanim mezitim co jsem tam brecela
nikdy v zivote bych tam nesla znova

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - dětský psychiatr Jiný

Skvělý lékař mluví narovinu , je vtipný , milý vše mi vysvětlil .. když čtu recenze , nestačim se divit , za me velká spokojenost a alespoň jedem z lékařů mi nemaže med kolem pusy

Pan doktor je opravdový profík. Jsem za něho vděčná, říká věci tak jak jsou, budou a nespletl se v ničem. Na první návštěvě určil diagnostiku u syna na 100%. Připadlalo mi, že s námi bydlí pod jednou střechou. Kéž by bylo více takových lékařů. Přeji mu hodně zdraví a sil a děkuji mu za jeho práci !!!

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - dětský psychiatr Jiný

Pan doktor je dobrý. Viděl mi do duše a přesně věděl okamžitě, jak to se mnou je i když jsem mu nic pořádně neřekla. Je pravda, že citlivky rozbrečí. Mě rozbrečel dost, ale pomohl mi. Můžete si myslet, že je arogantní a jeho řeči jsou občas brutální. Je to docela pravda, ale zároveň je to dobrý vtipálek a je velice inteligentní. Řekne vám upřímně pravdu a to snad chcete, ne? Řekne vám vše, co slyšet potřebujete i když to nemusí být hezký. Je velice intuitivní a ví přesně co a jak. Určitě vám ho doporučuju. Taky mi odhalil ADD, což mi měli zjistit už když jsem nastupovala do školy. Hlavně teď pro rodiče. Když začne být “hnusný” na vaše dítě a to dítě začne plakat, tak hned nebuďte na pana doktora naštvaní. On ví co dělá. Potřebuje z dětí vytáhnout reakce. Chápu, není příjemný na to koukat, ale udělá vše proto aby vám/vašim dětem pomohl. Opravdu jediný “problém” byla ta brutální upřímnost, ale bez ní by to asi ani nešlo.

Výborný Pan Doktor.
Léčí naši dceru ,výrazně nám ve všem pomohl a mohu mu zavolat i mimo pracovní dobu.

Jsem velmi spokojená, když potřebuji, zavolám, hned pomůže, i ve volnu. Moje pěstouně má závažnou diagnózu, se kterou má zkušenosti, pomohl nám také s přístupem učitelů ve škole. Je pravda, že má svérázný způsob vyjadřování, řekne hned vše bez obalu a natvrdo, což někomu může způsobit problém. Ale není tam přeci proto, aby foukal bebíčka, ale proto, aby na ně našel léčení. Velmi doporučuji.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - dětský psychiatr Dcera trpí od 4 let tourettovým syndromem

O panu doktorovi nemůžu napsat nic jiné,než ,že si ho nesmírně vážíme,celá rodina.Je to opravdu odborník.Dceru léčí 21 let,vždy Nám byl a je hned nápomocen.Hodně Nám za ty roky pomohl,zato mu patří Naše velké díky.Skoro 9 let dceři nemoc dala pokoj,ted se ji najednou začala znovu projevovat,hned po prvním telefonu,byl hned ochotný,vstřícný a začal hned reagovat.Nám se celé roky věnoval na sto procent.Moc děkujeme