Duchcovská 304/10, Teplice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Psychiatr na úrovni.
Zajímají ho vaše problémy a prodiskutuje s vámi léčbu. Léčba je na delší dobu z důvodů aby vám sedli léky. Ne každému sednou hned ty samé. Super člověk. Bez problému spokojen.

Umístění: Ordinace

Pana doktora Kudrnáče návštěvuji již osm let.Mohu jen doporučit.Zvlada i těží případy.Moc mi pomohl vrátit se do běžného života.Moc mu za to děkuji Vajdová

V Teplicích už jsem vystřídala 3 lékaře, psychiatry... A opravdu není na výběr, ale pan doktor Kudrnáč je vůči mě asi zaujatý, když se mu pokaždé nelíbí v kolik hodin přijdu, ačkoliv nejsem objednaná na čas, ale na dopoledne a když přijdu v 10:30, tak už na mě nadává, že chodim kolem oběda... Přímo, že ho to naštvalo už jak mě viděl v čekárně... Naposledy když sem si dovolila přijít odpoledne, jelikož jsem byla 2 hodiny na psychologickém vyšetření u psycholožky, se mu opět nelíbilo, že sem přišla hned po vyšetření, tudíž odpoledne... Jde o to, že jsou na světě lidi s depresí, co sotva ráno vstanou z postele a třeba já sem ráda když se vůbec někam dostanu na 10:30. Jenomže to pan doktor nechápe, že když sem doma, nechodím do práce, tak že nemůžu vstát v 6 hodin a v půl 8 už čekat v ordinaci, to bych sakra už dávno mohla jít do práce a nic by mě netrápilo! Prostě člověk se snaží nějak přežívat, aby neskončil už po asi po sedmý v nemocnici, jenomže pan doktor je naštvanej když přijdu v půl 11, což je dopoledne, na které sem byla objednaná. KROMĚ TOHO já čekám vždycky minimálně hodinu a půl, když většinou má jednoho pacienta hodinu a ještě má právo si stěžovat že sem přišla pozdě??? No tak to si to můžu jít rovnou HODIT!!!!!!!

Perfektní ,stále v dobré náladě ,hodně mi pomohl.Chodím k němu ráda ,vždy mi zvedne náladu.

Chodím k panu doktotovi jiz leta a velmi mi pomohl, velmi ho doporucuji ..

Jeden z nejlepších lékařů,co se přístupu k pacientovi týče a léčby vůbec.Velmi dobře se umí vcítit do pocitů nemocného a pacient si v jeho ordinaci nepřipadá jako "nahý v trní",nebo jako u výslechu.Je to jeden z lékařů,pro kterého jste člověk a ne "další prosím".Velmi si svého lékaře vážím.

K panu doktorovi chodím už mnoho let.A tudíž si troufám říct,že ho mohu seriozně z pozice pacienta ohodnotit.Vzhledem k tomu,že tam pacient nejde s bolavou nohou,léčba a hlavně vhodné nasazení účinných léků je někdy zdlouhavé.Nejde říct,špatný lékař,lék neúčinkuje jak by měl.Chce to trpělivost z naší strany a pan doktor se vždy snaží najít tu nejlepší cestu jak v uvážení dát ten pravý pro Vás lék a radou.Pokud nebudete spolupracovat,tak Vám asi žádný lékař nebude vhod. Jediný mínus je -někdy delší čekací doby i přes objednávání.Bohužel za to pan doktor nemůže,zrovna tam má pacienta,který potřebuje delší rozhovor.Za sebe doporučuji,velmi dobrý.