Adresa

Odborný lékař neurologie
Nám. Hrdinů 5, Krnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Pán doktor i sestřička,jsou milí ochotní a vždy v dobré náladě.Jako jedni z mála v Krnově.Ja osobně za to mockrát děkuji.

J
Ověřený profil

Pan doktor je velmi příjemný a trpělivý,dokáže velmi srozumitelně vše vysvětlit .Jsem velmi spokojená i s objednávácím systémem,který je dodržován a člověk nikdy ,,nevysedává,, v čekárně.Velmi příjemná a profesionální sestra,jako velký bonus v ordinaci pana doktora.Děkuji.

L

mam velmi špatné zkušenosti s mdr.Krčmářem,nerzpoznal muj zdravotní stav a silně ho podcenil,pomohl mi jiny neurolog stanovil správně muj zdravotní stav,jsem již po 2 operacích páteře, já už bych se na mudr.Krčmáře po zkušenostech s ním na něj neobrátila,doporučuji toto všem

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A

velmi dobré zkušenosti


Vřele doporučuji,slušný a ochotný, stačí se na něco zeptat a srozumitelně vysvětlí. Chodím k němu již několik let a neměnila bych.


N

dela spacientu simulanty.


Příjemný a ochotný lékař, který umí stanovit správnou diagnózu a léčit ji. Nikdy jsem s ním neměl problém a vždy mi vyšel vztříc.


K

Pan doktor je vynikající diagnostik a lékař,je velmi příjemný a trpělivý,dokáže velmi srozumitelně vše vysvětlit ,mám s ním ty nejlepší zkušenosti.Jsem velmi spokojená i s objednávácím systémem,který je dodržován a člověk nikdy ,,nevysedává,, v čekárně.Velmi příjemná a profesionální sestra,jako velký bonus v ordinaci pana doktora.Děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu