Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Lábkova 18, Plzeň
Gynekol. ordinace, poradna pro těhotné

K panu Krausovi jsem chodila skoro 10 let. Při prohlídkách jednou za rok nebo občasných problémech mi přišel úplně v pohodě. To se však změnilo během těhotenství. Jakmile jsem se chtěla něco dozvědět, tak mi pan doktor přišel často arogantní a strohý. Nedejbože pokud bych s ním nesouhlasila. Mám spoustu "historek" s ním, které by byly na A4, kdybych je měla popsat. Každopádně dál tam už určitě chodit nebudu... A mimochodem, nejsem si vůbec jistá, zda pan doktor dělá všechna potřebná vyšetření. Nemyslím jen v těhotenství, ale obecně. Těším se, až najdu jiného lékaře.

Umístění: Gynekol. ordinace, poradna pro těhotné Pravidelná kontrola, později gravidita

Na p. doktora jsem dostala doporučení od spokojené kamarádky. Personál ordinace p. doktora je velmi profesionální, lidský a dokáže s každým jednat individuálně dle jeho potřeb a problémů. Jsem s nimi maximálně spokojená, nikdy nebyl sebemenší problém, vždy se snaží vyjít co nejvíce vstříc a ještě poradit.
Vřele doporučuji.

Umístění: Gynekol. ordinace, poradna pro těhotné

Pan MUDr.Kraus mi byl doporucen jako vyborny lekar.Po prvni navsteve jsem byla velice spokojena.Pokud mate ovsem zavaznejsi a dlouhodobejsi problem o zadne profesionalite uz se mluvit neda.Jelikoz to mam k panu doktorovi pomerne daleko a nemam nadbytek casu,tak mi nestaci,ze se na me pan doktor podiva,neudela mi zadne testy a napise mi recept na volne prodejne masticky.Takze v lekarne nechavam pouze penize a zadny ucinek.Posila vsude mozne,jenom aby me mel z krku.Nedoporucuji.Velice me prekvapuji kladne hodnoceni tady.

Pan doktor Kraus je po dlouhém hledání první lékař, který se mým zdravotním problémem opravdu zabýval a vyléčil. Pan doktor je profesionál s velice příjemným vystupováním. Sestřička je také moc milá a navíc jdete na řadu v čase na který jste objednána a nečekáte jako u jiných lékařů.

K panu doktoru chodím již 13 let, přihlásila mě k němu už moje mamka. A teď když jsem těhotná, tak zjišťuji a velice oceňuji, jak skvělý doktor to je. Nezapomněl na mě s žádným vyšetřením, ozvičky děťátka poslouchá i tím trychtýřkem, což už v dnešní době moc doktorů nedělá. Pečlivě prohmatá bříško, jestli děloha drží tak jak má. Jestli někomu vadí 300,-Kč poplatek za nadstandard tak prosím, každý je na tom finančně jinak, já toho ale nelituji a teď v těhu se to obzvlášť vyplácí, vlastně mi tento "poplatek" nikdy nepřišel za těžko. Veškeré vybavení má pan doktor k dispozici, takže ani na ozvičky nemusím chodit do nemocnice a je to pro mě mnohem příjemnější. Sestřička je také skvělá a kvalifikovaná PA. Prostředí velmi pěkně, domácké, prostě pohodové. Na to, že to je chlap, tak se k němu vůbec nebojím chodit a nemusím se před ním stydět. Oceňuji i jeho profesionální jednání a etiketu, kterou k ženám dodržuje, to už se v dnešní době taky nevidí. Musím také vyzdvihnout to, že mi nepředepisoval žádné zbytečné vitamínové doplňky v průběhu těhotenství, spíš se zdravým selským rozumem zeptal, jestli něco beru, když jsem řekla že ne, tak mi pouze doporučil jíst jednou týdně rybu a bylo hotovo, nic mi nepředepisoval, nevnucoval. Za mě opravdu skvělý doktor a co tak poslouchám od žen, které chodí jinam, můžou mi ho opravdu závidět :) Jemu i sestřičce, ke které také ještě chodím na těhu cvičení patří opravdu velký dík, za jejich odbornost a péči.

Dobrý den,chodila jsem dlouho k Mudr.Krausovi,ale v poslední době jsem s ním já i dcera nebyly spokojené.Všechny komplikace,které dcera měla byly prý OK,až musela přejít k jinému doktorovi a u něho už to tak OK nebylo a začal vše řešit a dcera je již bez obtíží.Já jsem se u něho setkala s vysoce povýšeným chováním jen proto,že jsem nechtěla tělísko za 5000 ale jen to obyč.Tehdy jsem neměla práci a pan doktor mi řekl,že mi jí hledat nebude a hotovo.Po tomto jsem k němu okamžitě přestala chodit.Škoda,byla jsem u něho léta

Již několik let navštěvuji pana doktora Krause a musím konstatovat,že jsem se vším nadmíru spokojená.Pan doktor je jeden z nejlepších doktorů u nás a pokud by existoval Oscar v oboru gynekologie,on by byl první,kdo by si ho zasloužil.Na prohlídky chodím velice ráda i díky jeho profesionální sestřičce,která mi vždy poradí a při jakémkoliv problému uklidní.Nyní jsem podruhé těhotná a nejraději bych chodila na prohlídku každý týden,jsem potom vždy klidná,že je vše tak,jak má být.Chtěla bych touto cestou panu doktorovi poděkovat,ze jeho profesionální přistup a vždy milé jednání...

Velmi dobrá komunikace -rady.Nadstandartní péče.Příjemné prostředí.Lidský přístup

K panu doktorovi chodím už více než 30 let, od doby, kdy pracoval ještě ve Vinohradské nemocnici a jsem vždycky moc spokojená. Rodil mi nejmladšího syna, který vážil 4,50 kg a porod byl komplikovaný - vysoké kleště, díky panu doktorovi všechno dopadlo dobře, dnes už syn studuje vysokou školu. Vždycky byl velmi vstřícný, milý a šetrný při vyšetřeních, neostýchala jsem se nikdy zeptat se na cokoliv.
Přeji mu touto cestou stálé zdraví a ať ještě mnoho let ordinuje, neumím si představit, že bych hledala a našla jiného, který by se mu vyrovnal.

Děkuji a zdravím

Zdenka Pištěková

K panu doktorovi chodím nějakou dobu, co jsem k němu přešla od jedné paní doktorky asi po čtyřech návštěvách u ní (šlo zároveň i o dětskou gynekoložku), kterou jsem musela změnit. Nedokážu si představit, že by k ní moje dcera chodila...Pan doktor má zlaté ruce a já nemám strach k němu jít i přes problémy, které mi pomohl vyřešit, tak jako k mojí bývalé paní doktorce. Proto mohu pana doktora Krause jen doporučit, je opravdu pečlivý a nenechá nic náhodě, ale okamžitě řeší sebemenší problém. Děkuji, že v této oblasti existuje takto velice šikovný člověk - pan doktor Kraus.