Adresa

Lábkova 18, Plzeň
Gynekol. ordinace, poradna pro těhotné

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
43 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
H
Ověřeny pacient

K panu Krausovi jsem chodila skoro 10 let. Při prohlídkách jednou za rok nebo občasných problémech mi přišel úplně v pohodě. To se však změnilo během těhotenství. Jakmile jsem se chtěla něco dozvědět, tak mi pan doktor přišel často arogantní a strohý. Nedejbože pokud bych s ním nesouhlasila. Mám spoustu "historek" s ním, které by byly na A4, kdybych je měla popsat. Každopádně dál tam už určitě chodit nebudu... A mimochodem, nejsem si vůbec jistá, zda pan doktor dělá všechna potřebná vyšetření. Nemyslím jen v těhotenství, ale obecně. Těším se, až najdu jiného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekol. ordinace, poradna pro těhotné Pravidelná kontrola, později gravidita

Na p. doktora jsem dostala doporučení od spokojené kamarádky. Personál ordinace p. doktora je velmi profesionální, lidský a dokáže s každým jednat individuálně dle jeho potřeb a problémů. Jsem s nimi maximálně spokojená, nikdy nebyl sebemenší problém, vždy se snaží vyjít co nejvíce vstříc a ještě poradit.
Vřele doporučuji.


H
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekol. ordinace, poradna pro těhotné

Pan MUDr.Kraus mi byl doporucen jako vyborny lekar.Po prvni navsteve jsem byla velice spokojena.Pokud mate ovsem zavaznejsi a dlouhodobejsi problem o zadne profesionalite uz se mluvit neda.Jelikoz to mam k panu doktorovi pomerne daleko a nemam nadbytek casu,tak mi nestaci,ze se na me pan doktor podiva,neudela mi zadne testy a napise mi recept na volne prodejne masticky.Takze v lekarne nechavam pouze penize a zadny ucinek.Posila vsude mozne,jenom aby me mel z krku.Nedoporucuji.Velice me prekvapuji kladne hodnoceni tady.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Pan doktor Kraus je po dlouhém hledání první lékař, který se mým zdravotním problémem opravdu zabýval a vyléčil. Pan doktor je profesionál s velice příjemným vystupováním. Sestřička je také moc milá a navíc jdete na řadu v čase na který jste objednána a nečekáte jako u jiných lékařů.


J
Ověřeny pacient

K panu doktoru chodím již 13 let, přihlásila mě k němu už moje mamka. A teď když jsem těhotná, tak zjišťuji a velice oceňuji, jak skvělý doktor to je. Nezapomněl na mě s žádným vyšetřením, ozvičky děťátka poslouchá i tím trychtýřkem, což už v dnešní době moc doktorů nedělá. Pečlivě prohmatá bříško, jestli děloha drží tak jak má. Jestli někomu vadí 300,-Kč poplatek za nadstandard tak prosím, každý je na tom finančně jinak, já toho ale nelituji a teď v těhu se to obzvlášť vyplácí, vlastně mi tento "poplatek" nikdy nepřišel za těžko. Veškeré vybavení má pan doktor k dispozici, takže ani na ozvičky nemusím chodit do nemocnice a je to pro mě mnohem příjemnější. Sestřička je také skvělá a kvalifikovaná PA. Prostředí velmi pěkně, domácké, prostě pohodové. Na to, že to je chlap, tak se k němu vůbec nebojím chodit a nemusím se před ním stydět. Oceňuji i jeho profesionální jednání a etiketu, kterou k ženám dodržuje, to už se v dnešní době taky nevidí. Musím také vyzdvihnout to, že mi nepředepisoval žádné zbytečné vitamínové doplňky v průběhu těhotenství, spíš se zdravým selským rozumem zeptal, jestli něco beru, když jsem řekla že ne, tak mi pouze doporučil jíst jednou týdně rybu a bylo hotovo, nic mi nepředepisoval, nevnucoval. Za mě opravdu skvělý doktor a co tak poslouchám od žen, které chodí jinam, můžou mi ho opravdu závidět :) Jemu i sestřičce, ke které také ještě chodím na těhu cvičení patří opravdu velký dík, za jejich odbornost a péči.


J

Dobrý den,chodila jsem dlouho k Mudr.Krausovi,ale v poslední době jsem s ním já i dcera nebyly spokojené.Všechny komplikace,které dcera měla byly prý OK,až musela přejít k jinému doktorovi a u něho už to tak OK nebylo a začal vše řešit a dcera je již bez obtíží.Já jsem se u něho setkala s vysoce povýšeným chováním jen proto,že jsem nechtěla tělísko za 5000 ale jen to obyč.Tehdy jsem neměla práci a pan doktor mi řekl,že mi jí hledat nebude a hotovo.Po tomto jsem k němu okamžitě přestala chodit.Škoda,byla jsem u něho léta


L
Ověřeny pacient

Již několik let navštěvuji pana doktora Krause a musím konstatovat,že jsem se vším nadmíru spokojená.Pan doktor je jeden z nejlepších doktorů u nás a pokud by existoval Oscar v oboru gynekologie,on by byl první,kdo by si ho zasloužil.Na prohlídky chodím velice ráda i díky jeho profesionální sestřičce,která mi vždy poradí a při jakémkoliv problému uklidní.Nyní jsem podruhé těhotná a nejraději bych chodila na prohlídku každý týden,jsem potom vždy klidná,že je vše tak,jak má být.Chtěla bych touto cestou panu doktorovi poděkovat,ze jeho profesionální přistup a vždy milé jednání...


Velmi dobrá komunikace -rady.Nadstandartní péče.Příjemné prostředí.Lidský přístup


K panu doktorovi chodím už více než 30 let, od doby, kdy pracoval ještě ve Vinohradské nemocnici a jsem vždycky moc spokojená. Rodil mi nejmladšího syna, který vážil 4,50 kg a porod byl komplikovaný - vysoké kleště, díky panu doktorovi všechno dopadlo dobře, dnes už syn studuje vysokou školu. Vždycky byl velmi vstřícný, milý a šetrný při vyšetřeních, neostýchala jsem se nikdy zeptat se na cokoliv.
Přeji mu touto cestou stálé zdraví a ať ještě mnoho let ordinuje, neumím si představit, že bych hledala a našla jiného, který by se mu vyrovnal.

Děkuji a zdravím

Zdenka Pištěková


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím nějakou dobu, co jsem k němu přešla od jedné paní doktorky asi po čtyřech návštěvách u ní (šlo zároveň i o dětskou gynekoložku), kterou jsem musela změnit. Nedokážu si představit, že by k ní moje dcera chodila...Pan doktor má zlaté ruce a já nemám strach k němu jít i přes problémy, které mi pomohl vyřešit, tak jako k mojí bývalé paní doktorce. Proto mohu pana doktora Krause jen doporučit, je opravdu pečlivý a nenechá nic náhodě, ale okamžitě řeší sebemenší problém. Děkuji, že v této oblasti existuje takto velice šikovný člověk - pan doktor Kraus.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti