Ordinace gynekologa
Na Vrchu 30,

Doktora s duší a s tak velkým zájem o pacientku, jsem ještě nezažila,pan doktor je opravdu nejen příjemný a milý,ale navíc supr specialista,šla jsem na operaci i přesto,že nesouhlasil s mým výběrem nemocnice Karlovy Vary,tak udělal vše co bylo v jeho silách,aby mě alespon operoval primář,bohužel mne sestra ve Varech špatně objednala,takže mne operoval zástupce primáře,pan doktor Ducháč pak dlouho zachranoval to co oni pokazili,díky němu a jeho péči mám zdraví v pořádku!!!Nyní k němu chodí i má 17letá dcera,z první návštěvy měla obrovský strach a odcházela s úsměvem a beze strachu,takže co víc dodat,snad jen škoda,že je jen 5 hvězdiček.

jsem s tímto lékařem opravdu spokojena milý usměvavý vždy všechno vysvětlý ja si opravdu stěžovat nemůžu pan doktor je můj 3 gynekolog a už bych neměnila chodím k němu bezmála 3 roky nikdy nebyl arogantní ani sprostý je to dobrý lékař i člověk mám sním jen nejlepší zkušenosti a to i u záchranky u obou případu se choval naprosto profesionalně,a sestřičky taky opravdu moooc milé

já jsem s panem doktorem velmi spokojená!!! mám už čtyři děti a moc panu doktoru vděčím za přístup jak profesionální tak i lidský!! já jsem moc spokojená po všech stránkách a opravdu si nemůžu stěžovat,celé čtyři těhotenství se o mě pan doktor i sestřičky staraly a mooooc jim zato děkuji!!! a souhlasím s paní Popovou,když máte nějaké nesmyslné připomínky tak se aspon podepište celím jménem,je to jinak jak se říká "jedna paní povídala..."....

Bylo by fér, kdyby jste, milé dámy, psaly konkrétní případy a ne jen takové bláboly. Také by bylo dobré se pod svůj názor podepsat celým jménem. Pokud si za tím názorem ovšem stojíte, jinka je to jen na cti uthání. Znám osobně desítky, ne-li stovky žen, které právě k nám do ordinace chodí a děkují, za záchranu života. Nevymýšlím si. Sedím za stolem této ordinace již déle, jak 3 roky a s čistým svědomím mohu říci, že jsme nikoho neodflákli, ani neobrali. Náš oficiální cenník, který visí v čekárně, zdaleka nedosahuje takových cifer, jako u konkurence. Zamyslete se nad tím, kterému lékaři na vás opravdu záleží! S pozdravem Popová

Byla jsem a jsem ráda,že jsem již jinde. Hodně mluví málo dělá, samá sranda, ale výsledky jsou nula na poslední chvílku záchrana.Děkuji nechci.

Opravdu dobry doktor.Doporucuji.

Velmi dobrý lékař, zajímá se o celého člověka. Dělá svou práci rád a je to vidět.