Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresy (2)

Chirurgická ambulance
Sídl. Vajgar 724, Jindřichův Hradec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Díky panu doktorovi mám konečně odoperované křečové žíly,2x mi byla operace zrušena na jiném pracovišti.Po velice příjemném telefonátu a následné kontrole mi byl stanoven termín obratem,což jsem měla obrovské štestí Personál na cévním oddělení v Dačicích velice ochotný a příjemný. Žádné pooperační bolesti,začala jsem fungovat okamžitě. Kdybych ještě někdy musela na operaci žil, tak bych neváhala a šla znova k Mudr. Ceplovi.

S
Ověřený profil
Umístění: Chirurgická ambulance

Byla jsem operována v dačické nemocnici a musím uznat, že MUDr. Čepl je člověk na svém místě. Opravdový odborník s lidským přístupem.

H
Ověřený profil
Umístění: Chirurgická ambulance

No,na pana doktora se tu vedou ódy.....,ale byl jsem u něho na vyšetření a odbyl mě tím,že jsem prodělal menší operaci kolene a píštěle ,tak abych se nechal operovat opět v JH.Takže,pokud chcete být operovaný v Dačicích,tak musíte být zdravý,jinak vás pan doktor pošle k jinému specialistovi.Tak nevím,pan doktor si své pacienty už důkladně vybírá a nebo nestíhá?!Dačičáci opět budou škemrat o operaci v J.Hradci.


M
Ověřený profil

S manzelem jsme rok po operaci zil v Dacicich. Uplne souhlasim se vsemi predchozimi chvalami na pana primare Čepla i jeho tym .Hodnoceni VELMI DOBRY je naprosto nedostatecne , menim na ŠPIČKOVE.A navic ma pan primar skvely smysl pro humor.
Pokud nekoho neoperuje, jiste k tomu existuje zavazny duvod. Moji maminku vysetril, operaci jiz nebylo vhodne provest.Presto velmi pomohl vhodnejsi medikaci a vysvetlenim, jak o nohy pecovat.Moc dekujeme a vazime si Vas.
Eva Mala, C. Budejovice


K
Ověřený profil

Děkujeme panu primáři MUDr. Ivo Čeplovi, cévnímu chirurgovi z dačické nemocnice, který svým laskavým přístupem, obětavostí a především vysokou odbornou způsobilostí vrací pacientům opětovné zdraví. Jeho "VELKÉ SRDCE" je otevřené všem, kdo pomoc potřebují. Primář MUDr. Ivo Čepl je vysoce hodnoceným cévním chirurgem všemi pacienty. Též velký dík patří celému týmu sestřiček, z nichž vyzařuje klid, ochota, obětavost a odborná pomoc. Přejeme Vám všem pevné zdraví, štěstí dušení svěžest, osobní a pracovní úspěchy do dalších let
Mgr. L. Hodíková s dcerou.


S
Ověřený profil

Dnes jsem byl u pana doktora a po oznámení že jsem byl před 5 lety v nemocnici v Táboře s trombozou a že již 4 roky neberu warfarin,mě poslal zpět do Táborské nemocnice s tím,že nemá potřebnou dokumentaci k potřebnému zákroku.Pochopil bych kdybych byl po operaci v žil v nemocnici a chtěl bych to operovat znovu.a odmítl mě i přesto,že jsem mu řekl,že mu potřebnou dokumentaci seženu. Prostě u mě velké-


R
Ověřený profil

Mám radost,že jsem našla odborníka na svém místě.Byla jsem u různých cévních chirurgů,ale bohužel žádný nebyl ochotný se pustit do operace.Spíš každý zlehčoval můj stav žil .Došlo to časem tak daleko,že pan doktor Čepl zachraňoval zanedbanou péči,těch předešlých lékařů.Operace v tomto stavu byla už riziko,ale přesto se pan doktor do toho pustil.Operace se povedla a noha je zachráněná.Kdyby tomu tak nebylo a nedostala kontakt na doktora Čepla,nevím jak by vše se mnou dopadlo.Nemůžu slovy vyslovit, jaký vděk k němu cítím.


L

mám udělané obě nohy a super


Vinikající odborník,citlivý a empatický člověk. Totéž mohu říci i o paní doktorce Šádkové. I.R.


Jsem týden po operaci a musim ríci,že nelituji a všem co se bojí at jdou do toho.Jsem naprosto spokojená,že se mě ujal pravě Mudr.Čepla,protože je výborný lékař a určitě skvělí člověk s vynikajícím přístupem.Naprosto souhlasím že nemocnice v Dačicích je hotová katastrofa,ale sestřičky a péče je naprosto vynikající.Tímto děkuji všem kdo se o nás staral.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti