Iveta Hilšerová, dermatolog Olomouc

MUDr. Iveta Hilšerová

Uložit

Dermatolog Více

46 názor

Uložit


Adresa

DERMACENTRUM s.r.o.
tř. Svornosti 1177/57 (OD Timpo), Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Jiný

Paní doktorku jsem navštívil již několikrát, vždy jsem byl spokojen. Inteligentní žena, profesní odbornice, očekávaný výsledek léčby splněný. Mohu pouze doporučit!

V
Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Jiný

Paní doktorku jedině doporučuji, je to opravdu odborník na pravém místě. Po neúspěšné léčbě v aaronlaser jsem přešla k paní doktorce Hilšerové a paní doktorka můj problem vyřešila během krátké doby. Rozhodně doporučuji.
P.S. spolupracuje s pojišťovnami.

L
Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Jiný

Paní doktorka je skvělá. Můj problém řeší a díky její pečlivosti a snaze se nám daří! Je velice příjemná, poradí a hlavně se ve svém oboru vyzná! Vždy se po návštěvě cítím skvěle! Prostředí překrásné a jako bonus sestřička je také velice milá a příjemná.

A
Ověřený profil
Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. dermatologická konzultace

Paní doktorka byla jediná kožní lékařka, která mi pomohla s mým problémem, a to jsem zkusila různé doktory a různé přípravky. Péči řešila komplexně, brala v úvahu různé faktory, které mohli můj problém způsobit. Paní doktorka je taky lidská a příjemná. Děkuji.

J
Ověřený profil
Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Červené fleky na obličeji

Paní doktorka je odborník na svém místě. Dlouhou dobu mě trápily čevené fleky na obličeji. Byl jsem u několika dermatologů, vždy se závěrem, že se jedná o suchou pleť. Paní doktorka už od dvěří poznala, že se jedná o mykotický a bakteriální problém, předepsala antibiotickou a antimykotickou mast a za několik týdnů bylo po problému. DOPORUČUJI

L
Ověřený profil
Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Alergie, ekzém

S paní doktorkou jsem byla velmi spokojena. Rychle a kvalitně identifikovala a následně i vyléčila mou nemoc. Žádné dlouhe čekání v čekárně, paní doktorka konzultuje problémy rychle a jasně. Všem vřele doporučuji :)

Ověřený profil

Paní doktorka je v pořadí za uplynulý kalendářní rok již pátou mojí kožní lékařkou, která mě dokázala jako jediná za necelé 2 měsíce vyléčit. Je opravdu kvalifikovaná ve svém oboru, protože mi udělala odborné vyšetření na základě kterého nasadila léčbu a to s výsledkem velmi pozitivním. I její osobní přístup je velmi vstřícný a příjemný. Patří jí z mé strany velké poděkování. Miloslava M.

R
Ověřený profil

Paní doktorka je profesionál každým coulem. Je pečlivá, poctivá a její výkony jsou velmi precizní. Zatímco po zákroku jiných dermatologů mi po znaménkách zůstaly jizvy jak pětikoruny, od paní doktorky mám téměř neznatelné a neplastické jizvičky. Při zákroku vše průběžně vysvětluje, je empatická a velmi příjemná. Doporučuji!

M
Ověřený profil

Paní doktorko,dovolte mi touto web stránkou poděkovat za vše-užitečné rady i vyléčení každého mého problému.Děkuji M.Záchová

M
Ověřený profil

Paní doktorku navštěvuji často,a musím podotknout,že velmi ráda.Je pozorná,vstřícná,milá,léčí přístupem i odbornou pomocí.Její dermatologické rady jsou cenné a na velmi vysoké urovni.Děkuji za vše.B.Bohuslavová.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti