tř. Svornosti 1177/57 (OD Timpo), Olomouc
DERMACENTRUM s.r.o.

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Jiný

Paní doktorka je skvělá. Můj problém řeší a díky její pečlivosti a snaze se nám daří! Je velice příjemná, poradí a hlavně se ve svém oboru vyzná! Vždy se po návštěvě cítím skvěle! Prostředí překrásné a jako bonus sestřička je také velice milá a příjemná.

Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. dermatologická konzultace

Paní doktorka byla jediná kožní lékařka, která mi pomohla s mým problémem, a to jsem zkusila různé doktory a různé přípravky. Péči řešila komplexně, brala v úvahu různé faktory, které mohli můj problém způsobit. Paní doktorka je taky lidská a příjemná. Děkuji.

Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Červené fleky na obličeji

Paní doktorka je odborník na svém místě. Dlouhou dobu mě trápily čevené fleky na obličeji. Byl jsem u několika dermatologů, vždy se závěrem, že se jedná o suchou pleť. Paní doktorka už od dvěří poznala, že se jedná o mykotický a bakteriální problém, předepsala antibiotickou a antimykotickou mast a za několik týdnů bylo po problému. DOPORUČUJI

Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Alergie, ekzém

S paní doktorkou jsem byla velmi spokojena. Rychle a kvalitně identifikovala a následně i vyléčila mou nemoc. Žádné dlouhe čekání v čekárně, paní doktorka konzultuje problémy rychle a jasně. Všem vřele doporučuji :)

Paní doktorka je v pořadí za uplynulý kalendářní rok již pátou mojí kožní lékařkou, která mě dokázala jako jediná za necelé 2 měsíce vyléčit. Je opravdu kvalifikovaná ve svém oboru, protože mi udělala odborné vyšetření na základě kterého nasadila léčbu a to s výsledkem velmi pozitivním. I její osobní přístup je velmi vstřícný a příjemný. Patří jí z mé strany velké poděkování. Miloslava M.

Paní doktorka je profesionál každým coulem. Je pečlivá, poctivá a její výkony jsou velmi precizní. Zatímco po zákroku jiných dermatologů mi po znaménkách zůstaly jizvy jak pětikoruny, od paní doktorky mám téměř neznatelné a neplastické jizvičky. Při zákroku vše průběžně vysvětluje, je empatická a velmi příjemná. Doporučuji!

Paní doktorko,dovolte mi touto web stránkou poděkovat za vše-užitečné rady i vyléčení každého mého problému.Děkuji M.Záchová

Paní doktorku navštěvuji často,a musím podotknout,že velmi ráda.Je pozorná,vstřícná,milá,léčí přístupem i odbornou pomocí.Její dermatologické rady jsou cenné a na velmi vysoké urovni.Děkuji za vše.B.Bohuslavová.

G

Paní doktorka Zdenička Hrubanová je moje obvodní lékařka přes třicet roků.Výborný diagnostik,velmi přátelská.Pečuje o mne velmi odborně.Jsem dlouhodobě nemocná.Prostě supr člověk.

Paní doktorku mám ráda a na kontrolu se vždy těším. Léčila jsem se 3 roky bez efektu, už mě to nebavilo.Po jedné navštěvě u ní je poznat velké zlepšení. Můžu všem jen doporučit. Je hodná a na nic si nehraje. Cením si jejího lidského i profesionálního přístupu. Karolina