tř. Svornosti 1177/57 (OD Timpo), Olomouc
DERMACENTRUM s.r.o. (mapa)

Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Červené fleky na obličeji

Paní doktorka je odborník na svém místě. Dlouhou dobu mě trápily čevené fleky na obličeji. Byl jsem u několika dermatologů, vždy se závěrem, že se jedná o suchou pleť. Paní doktorka už od dvěří poznala, že se jedná o mykotický a bakteriální problém, předepsala antibiotickou a antimykotickou mast a za několik týdnů bylo po problému. DOPORUČUJI

Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Alergie, ekzém

S paní doktorkou jsem byla velmi spokojena. Rychle a kvalitně identifikovala a následně i vyléčila mou nemoc. Žádné dlouhe čekání v čekárně, paní doktorka konzultuje problémy rychle a jasně. Všem vřele doporučuji :)

Paní doktorka je v pořadí za uplynulý kalendářní rok již pátou mojí kožní lékařkou, která mě dokázala jako jediná za necelé 2 měsíce vyléčit. Je opravdu kvalifikovaná ve svém oboru, protože mi udělala odborné vyšetření na základě kterého nasadila léčbu a to s výsledkem velmi pozitivním. I její osobní přístup je velmi vstřícný a příjemný. Patří jí z mé strany velké poděkování. Miloslava M.

Paní doktorka je profesionál každým coulem. Je pečlivá, poctivá a její výkony jsou velmi precizní. Zatímco po zákroku jiných dermatologů mi po znaménkách zůstaly jizvy jak pětikoruny, od paní doktorky mám téměř neznatelné a neplastické jizvičky. Při zákroku vše průběžně vysvětluje, je empatická a velmi příjemná. Doporučuji!

Paní doktorko,dovolte mi touto web stránkou poděkovat za vše-užitečné rady i vyléčení každého mého problému.Děkuji M.Záchová

Paní doktorku navštěvuji často,a musím podotknout,že velmi ráda.Je pozorná,vstřícná,milá,léčí přístupem i odbornou pomocí.Její dermatologické rady jsou cenné a na velmi vysoké urovni.Děkuji za vše.B.Bohuslavová.

G

Paní doktorka Zdenička Hrubanová je moje obvodní lékařka přes třicet roků.Výborný diagnostik,velmi přátelská.Pečuje o mne velmi odborně.Jsem dlouhodobě nemocná.Prostě supr člověk.

Paní doktorku mám ráda a na kontrolu se vždy těším. Léčila jsem se 3 roky bez efektu, už mě to nebavilo.Po jedné navštěvě u ní je poznat velké zlepšení. Můžu všem jen doporučit. Je hodná a na nic si nehraje. Cením si jejího lidského i profesionálního přístupu. Karolina

Paní doktorka Hilšerová je specialista na vysoké úrovni.Je velmi příjemná a prostředí ve kterém pracuje mluví za všechno.Jedním slovem-perfektní.Vřele všem doporučuji,paní doktorka je skvělá dermatoložka,jsem velice spokojená.

Paní doktorka je opravdu specialista ve svém oboru. Roky jsem se potácela s akném a nikdo mi jej nedokázal vyléčit. Až paní doktorka mi pomohla. Díky ní jsem získala zpět své sebevědomí. Mohu ji vřele každému jen doporučit, opravdu tomu rozumí. Už jen to že vás pokaždé přivítá s úsměvem a podá vám ruku o něčem svědčí. Jako k jedinému lékaři se vždy k paní doktorce těším!