DERMACENTRUM s.r.o.
tř. Svornosti 1177/57 (OD Timpo), Olomouc

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodí už mnoho let i celá má rodina a známí, všem ji doporučuji. Je laskavá, maximálně vstřícná, výborně diagnostikuje i léčí. Je těžké si představit lepší péči.

Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Jiný

Paní doktorka je odborník a má o pacienta zájem, pomůže

Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Jiný

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Vždy mě vyšla vstříc, s jakýmkoliv problémem. Žádné jizvy, po několika zákrocích nejsou. S takovým lidským přístupem, jsem se ještě nesetkala. Všem vřele doporučuji a moc děkuji.

Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Jiný

Pro nás bohužel zklamání. Léčba malého bazaliomu na obličeji se protáhla. Opakovaně nekompletně odstraněn, velká rozjetá jizva, záměna dokumentace… neustálé čekání. Skončilo to plastikou s kožním štěpem ve FNOL.

Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Jiný

Paní doktorku jsem navštívil již několikrát, vždy jsem byl spokojen. Inteligentní žena, profesní odbornice, očekávaný výsledek léčby splněný. Mohu pouze doporučit!

Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Jiný

Paní doktorku jedině doporučuji, je to opravdu odborník na pravém místě. Po neúspěšné léčbě v aaronlaser jsem přešla k paní doktorce Hilšerové a paní doktorka můj problem vyřešila během krátké doby. Rozhodně doporučuji.
P.S. spolupracuje s pojišťovnami.

Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Jiný

Paní doktorka je skvělá. Můj problém řeší a díky její pečlivosti a snaze se nám daří! Je velice příjemná, poradí a hlavně se ve svém oboru vyzná! Vždy se po návštěvě cítím skvěle! Prostředí překrásné a jako bonus sestřička je také velice milá a příjemná.

Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. dermatologická konzultace

Paní doktorka byla jediná kožní lékařka, která mi pomohla s mým problémem, a to jsem zkusila různé doktory a různé přípravky. Péči řešila komplexně, brala v úvahu různé faktory, které mohli můj problém způsobit. Paní doktorka je taky lidská a příjemná. Děkuji.

Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Červené fleky na obličeji

Paní doktorka je odborník na svém místě. Dlouhou dobu mě trápily čevené fleky na obličeji. Byl jsem u několika dermatologů, vždy se závěrem, že se jedná o suchou pleť. Paní doktorka už od dvěří poznala, že se jedná o mykotický a bakteriální problém, předepsala antibiotickou a antimykotickou mast a za několik týdnů bylo po problému. DOPORUČUJI

Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Alergie, ekzém

S paní doktorkou jsem byla velmi spokojena. Rychle a kvalitně identifikovala a následně i vyléčila mou nemoc. Žádné dlouhe čekání v čekárně, paní doktorka konzultuje problémy rychle a jasně. Všem vřele doporučuji :)