Adresa

tř. Svornosti 1177/57 (OD Timpo), Olomouc
DERMACENTRUM s.r.o.

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
42 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient
Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Červené fleky na obličeji

Paní doktorka je odborník na svém místě. Dlouhou dobu mě trápily čevené fleky na obličeji. Byl jsem u několika dermatologů, vždy se závěrem, že se jedná o suchou pleť. Paní doktorka už od dvěří poznala, že se jedná o mykotický a bakteriální problém, předepsala antibiotickou a antimykotickou mast a za několik týdnů bylo po problému. DOPORUČUJI


L
Ověřeny pacient
Umístění: DERMACENTRUM s.r.o. Alergie, ekzém

S paní doktorkou jsem byla velmi spokojena. Rychle a kvalitně identifikovala a následně i vyléčila mou nemoc. Žádné dlouhe čekání v čekárně, paní doktorka konzultuje problémy rychle a jasně. Všem vřele doporučuji :)


Ověřeny pacient

Paní doktorka je v pořadí za uplynulý kalendářní rok již pátou mojí kožní lékařkou, která mě dokázala jako jediná za necelé 2 měsíce vyléčit. Je opravdu kvalifikovaná ve svém oboru, protože mi udělala odborné vyšetření na základě kterého nasadila léčbu a to s výsledkem velmi pozitivním. I její osobní přístup je velmi vstřícný a příjemný. Patří jí z mé strany velké poděkování. Miloslava M.


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka je profesionál každým coulem. Je pečlivá, poctivá a její výkony jsou velmi precizní. Zatímco po zákroku jiných dermatologů mi po znaménkách zůstaly jizvy jak pětikoruny, od paní doktorky mám téměř neznatelné a neplastické jizvičky. Při zákroku vše průběžně vysvětluje, je empatická a velmi příjemná. Doporučuji!


M
Ověřeny pacient

Paní doktorko,dovolte mi touto web stránkou poděkovat za vše-užitečné rady i vyléčení každého mého problému.Děkuji M.Záchová


M
Ověřeny pacient

Paní doktorku navštěvuji často,a musím podotknout,že velmi ráda.Je pozorná,vstřícná,milá,léčí přístupem i odbornou pomocí.Její dermatologické rady jsou cenné a na velmi vysoké urovni.Děkuji za vše.B.Bohuslavová.


G
Ověřeny pacient

Paní doktorka Zdenička Hrubanová je moje obvodní lékařka přes třicet roků.Výborný diagnostik,velmi přátelská.Pečuje o mne velmi odborně.Jsem dlouhodobě nemocná.Prostě supr člověk.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorku mám ráda a na kontrolu se vždy těším. Léčila jsem se 3 roky bez efektu, už mě to nebavilo.Po jedné navštěvě u ní je poznat velké zlepšení. Můžu všem jen doporučit. Je hodná a na nic si nehraje. Cením si jejího lidského i profesionálního přístupu. Karolina


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Hilšerová je specialista na vysoké úrovni.Je velmi příjemná a prostředí ve kterém pracuje mluví za všechno.Jedním slovem-perfektní.Vřele všem doporučuji,paní doktorka je skvělá dermatoložka,jsem velice spokojená.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je opravdu specialista ve svém oboru. Roky jsem se potácela s akném a nikdo mi jej nedokázal vyléčit. Až paní doktorka mi pomohla. Díky ní jsem získala zpět své sebevědomí. Mohu ji vřele každému jen doporučit, opravdu tomu rozumí. Už jen to že vás pokaždé přivítá s úsměvem a podá vám ruku o něčem svědčí. Jako k jedinému lékaři se vždy k paní doktorce těším!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti