Alešova 38, Ústí nad Labem
Psychologická ambulance

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní psychologů v okolí

Zobrazit ostatní psychologů v okolí

Paní Ivana Vaverková je myslím velice empatický člověk, který se vždy snaží vcítit do mého myšlení a na tomto základě mi pak dát radu ze svých teoretických znalostí, či praktických zkušeností. Důležité je snažit se vytvořit si s ní pozitivní vztah založený na vzájemné důvěře, o což ona se též snaží a je to dle mého názoru i její cíl. Nebojte se jí položit jakoukoli otázku - ona vám podle svého nejlepšího vědomí a svědomí odpoví. Chodit k psychologovi je podle mě také ovšem běh na dlouhou trať, takže neočekávejte, že po dvou sezeních budete mít váš problém vyřešený. Závěrem - paní Ivana Vaverková mi velice pozitivně ovlivnila život k lepšímu.

Robert Berzkowitsch, Ústí nad Labem

Paní magistra mi velmi pomohla. Je skvělá profesionálka. Ještě nejsme u konce léčby, ale na každou další návštěvu se těším. Je velice milá, empatická, má osobní přístup ke každému člověku. Bere nás jako bytosti s osobností a ne jako "blázny". Musím jen doporučit. Doufám, že Vám pomůže stejně jako mě. Moc děkuji :-) Kéž by takových bylo víc.

Nezbývá, než paní magistře Vaverkové poblahopřát. Její skóre nemůže být lepší. Je to duchovní bytost, která má velkou schopnost porozumění, trpělivost naslouchat, i bohaté zkušenosti. To je zárukou, že klient dostává víc, než by mohl očekávat. Vlídnost a empatie se stávají balzámem pro Duši a ta se postupně hojí a uzdravuje.

Trochu mne udivuje časový odstup od posledních příspěvků, které byly jednoznačně kladné.
Buďme tedy nejen vděčnými klienty, ale nabídněme i těm hledajícím po nás záchytný kruh, aby se mohli lépe orientovat, kde mají velkou naději najít ztracenou duševní rovnováhu.

Z mé strany jen to nejlepší doporučení pro dosud nerozhodnuté klienty, kteří hledají profesionalitu, pochopení a cit pro své problémy. Ing. Josef Čáp (*1934), Praha 10

Doporučuji, mě pomohla, všechy mé problémy postupně dostala do normálu

Prostě nejlepší.

doporučuji.

Pokud vím,tel. na lekařku tam bylo a pokud někdo se chce obědnat,musí doporučit lékař at už obvodní nebo psychiatr a ne po netu psát tel.číslo.Navíc tato stránka je pro hodnocení lékařu a ne pro kladení otázek kolik si bere za hodinu a doporučovat tel. od pacientu druhým.Nemyslím to špatně.

V žádném případě bych nedala soukromé číslo lékaře na internet ,dala jsem jen číslo na kterém se k paní doktorce objednávají pacienti a to ještě ve snaze pomoci někomu kdo to se k ní chtěl objednat .

Ahoj dino,nechapu,když této lekařce dáváš dobré hodnocení a znáš její číslo,to znamená,že k ní dochazíš a vše je o duvěře,tak by jste o sobě měli vědět vše a neptat se po netu druhých kolik si počítá za hodinu,jak na poliklinice tak v Alešovce,pracuje stejně s lidmi a velmi dobře,je to výborná lékařka.Doporučit muže obvod.lékař nebo psychiatr a ne psát této lékařky soukromé číslo na net.

Moc děkuji za číslo na paní doktorku volala jsem tam a chtěla se objednat ale stále to nikdo nezvedá.Jsem v této situaci poprvé a tak nevím jestli je potřeba k paní doktorce doporučení od obvodního lékaře.Jak je to s placením zda to hradí pojišťovna nebo ne a jestli má paní dokotrka nějak omezené ordinační hodiny když se jí nemůžu dovolat.
Předem moc děkuji za informace.