Ivana Šemorová, pediatr Žďár nad Sázavou

Ivana Šemorová

Pediatr Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Studentská 7, Žďár nad Sázavou
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní doktorka byla vždy příjemná, pokud šlo o chřipky či nachlazení. Dokud jsem však neměla mononukleózu. Léčila mě na chřipku, avšak ve chvíli, kdy jsem se stále neuzdravovala mě přesvědčovala, že jsem jistě ty léky nebrala a byla na mě velice nepříjemná. Poté však zjistila, že mám mononukleózu. Díky paní doktorce se doteď léčím z přešlé choroby a již je to 5 let! Také s narůstajícím věkem začala být velice nepříjemná a často šel na doktorce vidět stres a únava, což jistě na kvalitě nepřibralo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřeny pacient

Příšerná doktorka. Vyhodila mě, protože nevěděla, co mi je.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Po 18 letech, kdy se vzorně starala o moje dva syny bych paní doktorce ráda poděkovala. Vždy byla ochotná a vysvětlila problém a zeptala se na můj názor, abych si případně sama vybrala jednu z možných variant léčení. Přistupovala opatrně k nasazení ATB, většinou nejdříve čekala na výsledky z laboratoře. Děkuji.


Ověřeny pacient

Výborná, ochotná a hodná paní doktorka, která nikdy nic nepodcení a vždy se nám od ní dostane dobré rady, správného léku a vlídného slova.
Kéž by takových lékařů bylo více.


K paní doktorce jsem chodila od mala a nemůžu si stěžovat. Vždy mi dala správné léky, když jsem byla nemocná a byla velmi vstřícná.


nejsem spokojeni s paní doktorkou a raději jsme od ní odešli.do ordinace si chodí pozdě a ještě bývá protivná.zvedá hlas na děti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka, kterou naše děti mají rády pro svůj vlídný přístup k malému pacientovi. Paní doktorka je velmi pečlivá a všemu se poctivě věnuje. Kéž by takových bylo víc a škoda že se k ní nemohou registrovat i dospělí ...už bychom tam byli celá rodina :o)


M
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byla od malička a nemohla jsem si na nic stezovat. mozna jen kvuli jejimu dobremu pristupu, kdy me nechala doma i s "pitomou rymou" treba ctrnact dni, nemam ted zadne zdravotni problemy a muj obranný system je více nez dobrý. je mi lito ze musim jit nyni k jinemu lekari. ale pani doktorce preju spoustu milých pacientů a aat se ji dari jako doposud.


X
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem měl vždy dveře otevřené a to jsem byl velice častým hostem již od malička. Byla ke mě vždy velice přátelská a pomohla mi. Dokonce mi vyšla i vstříc, že u ní mohu být veden až do maturity, což většina mých vrstevníků říci nemůže. Je mi líto, že musím po mnoha letech lékaře měnit, protože již nejsem ani dorost..


Z

Velice příjemná paní, která rozumí své práci a nic nezanedbá.CHodím k ní už 17 let, postupně se třemi dětmi a nemohu jí nic vytknout. Prostě PANÍ DOKTORKA


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti