Ivana Šemorová

Pediatr Více

Žďár nad Sázavou 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Studentská 7, Žďár nad Sázavou

Paní doktorka byla vždy příjemná, pokud šlo o chřipky či nachlazení. Dokud jsem však neměla mononukleózu. Léčila mě na chřipku, avšak ve chvíli, kdy jsem se stále neuzdravovala mě přesvědčovala, že jsem jistě ty léky nebrala a byla na mě velice nepříjemná. Poté však zjistila, že mám mononukleózu. Díky paní doktorce se doteď léčím z přešlé choroby a již je to 5 let! Také s narůstajícím věkem začala být velice nepříjemná a často šel na doktorce vidět stres a únava, což jistě na kvalitě nepřibralo.

Příšerná doktorka. Vyhodila mě, protože nevěděla, co mi je.

Po 18 letech, kdy se vzorně starala o moje dva syny bych paní doktorce ráda poděkovala. Vždy byla ochotná a vysvětlila problém a zeptala se na můj názor, abych si případně sama vybrala jednu z možných variant léčení. Přistupovala opatrně k nasazení ATB, většinou nejdříve čekala na výsledky z laboratoře. Děkuji.

Výborná, ochotná a hodná paní doktorka, která nikdy nic nepodcení a vždy se nám od ní dostane dobré rady, správného léku a vlídného slova.
Kéž by takových lékařů bylo více.

K paní doktorce jsem chodila od mala a nemůžu si stěžovat. Vždy mi dala správné léky, když jsem byla nemocná a byla velmi vstřícná.

nejsem spokojeni s paní doktorkou a raději jsme od ní odešli.do ordinace si chodí pozdě a ještě bývá protivná.zvedá hlas na děti.

Výborná paní doktorka, kterou naše děti mají rády pro svůj vlídný přístup k malému pacientovi. Paní doktorka je velmi pečlivá a všemu se poctivě věnuje. Kéž by takových bylo víc a škoda že se k ní nemohou registrovat i dospělí ...už bychom tam byli celá rodina :o)

U paní doktorky jsem byla od malička a nemohla jsem si na nic stezovat. mozna jen kvuli jejimu dobremu pristupu, kdy me nechala doma i s "pitomou rymou" treba ctrnact dni, nemam ted zadne zdravotni problemy a muj obranný system je více nez dobrý. je mi lito ze musim jit nyni k jinemu lekari. ale pani doktorce preju spoustu milých pacientů a aat se ji dari jako doposud.

X

U paní doktorky jsem měl vždy dveře otevřené a to jsem byl velice častým hostem již od malička. Byla ke mě vždy velice přátelská a pomohla mi. Dokonce mi vyšla i vstříc, že u ní mohu být veden až do maturity, což většina mých vrstevníků říci nemůže. Je mi líto, že musím po mnoha letech lékaře měnit, protože již nejsem ani dorost..

Velice příjemná paní, která rozumí své práci a nic nezanedbá.CHodím k ní už 17 let, postupně se třemi dětmi a nemohu jí nic vytknout. Prostě PANÍ DOKTORKA