MUDr. Ivana Pařízková

Jílové u Prahy 1 adresa

Sam. ordinace PL - gynekologa
Rudných dolů 243, Jílové u Prahy

Umístění: jiné místo

Zhruba před rokem a pul jsem paní doktorku poprvé navštívila s problémem. Nejen, že jsem měla pocit že se mi paní doktorka vysmíva, ale ještě ke všemu mi 10 měsíců léčila kvasinkovou infekci bez výsledku. Přešla jsem jinam kde mě vyléčili po jednom podání léku. Myslím si, že tato lékařka není na správném místě.

Tato doktorka a na urovni k smichu ,rekla mi po vysetreni ze jsem v patem mesici po tydnu me poslala na ultrazvuk a hledme 25 letej klucina mi jen od pohledu bez prohlidky a ze tri metru rekl ,ze jsem ve vysim stupni tehotenstvi a taky ano byla jsem v sedmym mesici .V zivote uz k ni nepudu neumi svoji praci.

K MUDr. Pařízkové jsem chodila od svých 14let, jsem čerstvá třicátnice. Nikdy jsem neměla větší zdravotní potíže a ošetření bylo vždy na úrovni preventivních prohlídek, předepisování antikoncepce, vždy bez problému. Ovšem paní doktorku doporučuji spíše ženám submisivního založení, připravte se na velmi svérázný přístup a to i od sestry. Čekací doba od 1/2 hodiny výše není nic neobvyklého, přesto, že jste objednaná i měsíc dopředu. Poslední kapka do poháru trpělivosti byl zážitek z tohoto týdne. Dvě pacintky v ordinaci, čtyři přede mnou, 35 minut zpoždění od objednaného termínu, jdu se zeptat sestry zda se dostanu ještě letos na řadu a bylo mi řečeno: "Paní doktorka má jednání". Vzdala jsem to a při odchodu jsem potkala doktorku na chodbě střediska jak "jedná" bůhví s kým a bůhví o čem. Proč ne, vždyť na ní čeká jen pět žen, které nejspíš odešly dřív z práce a nevědí co s načatým odpolednem. . .

s péčí jsem velmi spokojená. Paní doktorka je milá, pečlivá, s péčí jsem spokojená. A znám i mnoho jiných , kteří jsou s ní maximálně spokojeni

Vyšetření bylo velmi šetrné. Užil jsem si to.

Lékařka je velmi milá, ochotná, s její péčí jsem zatím plně spokojená.