Ivana Navrátilová, otorinolaryngolog Kuřim

MUDr. Ivana Navrátilová

Otorinolaryngolog Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Blanenská 982, Kuřim
Odborná ORL ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Umístění: Odborná ORL ambulance Jiný

Paní doktorka opravdu ví co dělá a je velice empatická. Umí to s dětmi a snaží se všem pomoct. Velkou výhodou je i nový objednací systém, který zaručuje krátké čekání místo 2 hodin, jak tomu bylo dřív. Jedinou nevýhodou jsou prostory ordinace, které jsou už postarší.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Odborná ORL ambulance Atypická streptokoková angina

Paní doktorka je velmi vstřícná,pečlivá i milá a umí to skvěle s dětmi.V kombinaci se stejně milou a příjemnou sestřičkou je to top.Vše nam bylo vždy vysvětleno,dobře postaráno.Snad již naše návštěva nebude nutná,ale pokud ano,paní doktorka je jasnou volbou.Víc takových doktorů i sestřiček.


T
Ověřeny pacient

Nedoporučuji. Nelze se běžně objednat a čekáním strávíte klidně celý den. Objednat se lze pouze na audiogram, ale ani tak vás nevezmou včas a když po hodině čekání odejdete, protože musíte do školy nebo do práce, tak si následně vyslyšíte kritiku. Navíc velmi neprofesionální přístup a nulová intimita. Vyšetřovaný pacient je v ordinaci současně s jiným pacientem. Když do ordinace telefonujete, slyšíte detaily rozhovoru lékařky s právě přítomným pacientem, asi špatně nastavený telefon... Stejně tak slyšíte hovor lékařky s telefonujícím pacientem, pokud zrovna sedíte v ordinaci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

maximální spokojenost. Paní doktorka i sestřička jsou ochotné vysvětlit, mají velkou trpělivost s dětmi, skvělý přístup, děti vůbec nebyly ve stresu.


S
Ověřeny pacient

Po třetí návštěvě jsem pevně rozhodnouta do ordinace této osoby již nikdy nevkrocit ani kdyby šlo o život! Nejenže paní "doktorka" huláká tak, že vaši diagnózu si vyslechne nejen celá čekárna, ale i vrátný o dvě patra níž. Nejenže i prostá prohlídka nosu je bolestivá, že si nejste jisti zda jste na prohlídce či plastice přepážky. Nejenže na jakékoli sofistikovanější vyšetření nad rámec špejle v krku jste objednaní až za další tři týdny do Brna. Ale především to vše je provázeno tak neneskutečně arogantním a lhostejným přístupem, že se nechce ani věřit že někdo takový se rozhodl pro poslání pomáhat lidem. Styďte se, paní doktorko!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

v podstatě nezájem hledat příčinu potíží, po asi dvou hodinách v čekárně jsem se za 5 minut dozvěděl ,že mám nosní dutiny v pořádku a že bych si mohl v nemocnici dojednat operaci, aby mi se mi žilo lépe ,co by se vlastně operovalo jsem již nestačil vyzvědět, vše zjistila pouze z rentgenu,ordinace jinak bez vybavení.
Asi průměrná spíše vesnická lékařka ,ale slušná.


K
Ověřeny pacient

Po dlouhém čekání v čekárně mě paní doktorka vyhodila s tím, že nebude brát nové pacienty. Když jsem se jí zeptala, proč je tak těžké mě ošetřit, když do konce ordinačních hodin zbývá 30 minut, tak mi odpověděla, že musí odejít dřív a že nemá čas mě zaregistrovat. Absolutně se nezajímala o můj zdravotní stav, který byl dost kritický. (Mimochodem, díky bohu, není jedinou doktorkou v kraji a jsou jiní, kteří berou své poslání vážně.)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

K této paní doktorce jsem chodila s malým synkem, fantastický přístup k dvouletému prckovi. Dnes už je naštěstí po problémech, ale nikam jinam bych rozhodně nešla.


Báječná lékařka, nedám na ni dopustit.


Paní doktorka je moc příjemná , pečlivá, rychlá....naprosto úžasná...i sestřička v pohodě...prostě vše tak jak má být....Léčila mě tři měsíce...a nikdy jsem neměla špatný pocit..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti