Mgr.

Ivana Jakubeková verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Dětský psycholog

Kontaktní informace

• J

Paní psycholožka je výborná, mohu jen doporučit. Chodíme k ní skoro půl roku se synem a řešení problému, který není lehký, je na dobré cestě. Přístup k synovi, i k nám rodičům je profi a citlivý. Velice nám pomohla.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Šárka Kohoutková
    Šárka Kohoutková
    Jamné 45, Tišnov
    Diky psychoterapii u Šárky Kohoutkové ziju. (bez nadsazky) Vzdy me posloucha a pomaha mi videt/slyset veci ktere… Více

Radomíra Kunová
    Radomíra Kunová
    Hostinského 4, Brno
    Jestli hledáte vlídného psychoterapeuta, před kterým můžete otevřeně hovořit o všem, co Vás trápí a nepřipadat… Více

Alžběta Michalčíková
    Alžběta Michalčíková
    Kounicova 26, Brno
    Za me maximalni spokojenost. Sla jsem k pani doktorce, aby mi "pomohla" s panickymi ataky. 50 minut uteklo mrknutim… Více

Lenka Chalupníčková
    Lenka Chalupníčková
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Gorkého 11, Brno
    Velmi příjemná paní psycholožka, milá, při komunikaci vzbuzuje důvěru a jde z ní naprostý klid, takže člověk i… Více

Andrzej Toman
    Andrzej Toman
    Psychoterapeut, Psycholog, Dětský psycholog
    Úvoz 47 (1. patro), Brno
    Dnes jsme pana Mgr. Tomana navstivili se synem poprve a prvni dojem byl velmi pozitivni! Syn srsi nadsenim! Lidsky… Více

Zkušenosti a dovednosti

Jsem psycholožka a terapeutka. Odborné vzdělání jsem získala na FF MU v Brně a v Institutu pro Gestalt terapii a Psychosyntézu v Praze (psychoterapeutický výcvik, nyní I-GAT). Bohaté zkušenosti s dětmi i dospělými jsem nabyla v krizovém centru Spondea v Brně, kde jsem pracovala 8 let jako psycholog. V rámci celoživotního vzdělávání jsem absolvovala také dlouhodobé stáže na odborných pracovištích klinické psychologie a psychiatrie v rámci celé ČR. Více informací o mně najdete na www.psychologblansko.cz

Obrátit se na mně můžete s čímkoli, co vás trápí, nemusíte to umět vždy přesně pojmenovat. Svým klientům nabízím profesionální, individuální a lidský přístup, profesionální etiku a mlčenlivost.

Nemoci

Profesní poradenství
    Psychologická diagnostika
    Psychologická terapie

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• J

K paní psycholožce, chodím s dětmi, a jsem s ní velice spokojená. Má velmi profesionální a laskavý přístup. Děti s ní ihned otevřeně a důvěřivě hovořili a také jim velice pomohla. Paní doktorku maximálně doporučuji!!!!!!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Z návštěvy paní Jakubekové jsem měla velice příjemný pocit. Vše s námi probrala. Doporučuji.
      Profesionální přístup.

• Z

K paní psycholožce chodím už delší dobu a přestože jsem byla zpočátku vůči psychologické péči obecně, poměrně skeptická, tak musím říct, že mi tyto návštěvy velmi pomohly a cítím se mnohem lépe. Mám u paní Jakubekové pocit, že mi rozumí, ví, o čem mluví, umí mi velmi jemně naznačit další možné cesty a varianty... prostě se tam cítím jako člověk, ne jako "klient". Tímto jí děkuji:)

• V

Pani psycholozka je velmi mila obetava šikovná vzdelana ve svem oboru ma lidsky pristup a nasloucha tomu co ji klienti sveruji jako další plus bych řekla že hájí zajmi klientu a dělá vše v jejich prospěch z vlastní skusenosti mohu jen vřele doporučit pokud hledáte kvalitního psychologa s lidskym a empatickym pristupem tato pani psycholožka je správná volba na vaší "léčbu" vynalozenych peněz určitě nebudete litovat opravdu dokáže pomoci a najit spravny postup a pomoc individualne nA míru klientovi.
      Za sebe ze sve skusenosti mohu jen chvalit,chvalit oznamkovat 1* a vřele každému doporucit

• V

Paní Jakubeková je vstřícná a velmi citlivá. Ke mně a mým problémům byla ohleduplná. Díky její flexibilitě jsem měla pocit, že nejsem se svými pocity sama a to mi nesmírně pomohlo. Kdo hledáte citlivý a přitom profesionální přístup, vyzkoušejte paní Jakubekovou. Mohu vřele doporučit!!
      Pacientka Valča