Ivana Grygarová, zubař Šumperk

MUDr. Ivana Grygarová

Uložit

Zubař Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

M. R. Štefánika 3, Šumperk
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog prevence zubního kazu

K této paní doktorce jsem přišla s dětmi ve velmi zanedbaném stavu po minulé lékařce..čekala nás asi 3/4 hodinová přednáška, jak se starat ó zoubky. Byl to koncert, děti i já jsme odcházely úplně ohromené a i jsem si připadala jako neschopná, že jsem tohle všechno nevěděla sama.. umí nadchnout, motivovat a je profesionálka každým coulem. A jak říká: "Šiřte tento způsob čištění mezi co nejvíce lidí, ať k nám chodí co nejméně zanedbaných pacientů. To,že máte zuby zanedbané není ani tak chyba Vaše, jak naše ..." Klobouk dolů, paní doktorko..potřebovala jsem nakopnout k té správné péči...


Ověřeny pacient

Uzasna zubarka. Vrele doporucuji. Neni sice mou zubarkou,ale pri akutnim problemu mi i tak uzasne pomohla. Dekuji.


Je výborná. Nedovolí aby to bolelo.


Ověřeny pacient

Nepoznal jsem lepší zubařku. Rychlá a umí se do toho opřít. Raději by se měl každý z nás zamyslet, zda dodržujeme všechny doporučení od našich zubařů, co se týká péče o zuby. A k těm výše zmiňovaným osmičkám. Paní doktorka má v tomto ohledu pravdu. Minulý týden jsem na to bohužel došel taky. Po týdnu nepříjemných bolestí musela jedna ven :-))). No a červený Elmex si klidně kupte někde v Albertu, ale tzv. "televizní kartáčky" budete jen těžko shánět někde jinde. Navíc na Vás budou v jiných lékárnách většinou hledět, co to vůbec chcete.


Z

k paní doktorce chodim uz spoustu let a vim ze injekce davala temer vzdy a postupem casu to omezovala. Diky jejim radam o cisteni zubů mám stále zdravé zuby a az 4 kazy jsem je vzdy mel. myslim si že není dokonalá zubařka ale to není asi žádný zubař a věřte znam mnohem horší a krutější zubaře


J

Zatím jsem lepší zubní lékařku nepotkala, příjemná, ohleduplná, citlivá a přitom fortelná....lékařka, která ví co dělá......což se u mnohých jiných říct nedá. Jsem ráda, že zrovna tato "Paní doktorka" mi vrátila úsměv.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti