Praktický lékař stomatolog Novodent
T. G. Masaryka 602, Frýdek-Místek

Umístění: Praktický lékař stomatolog Novodent Jiný

Zubařka která neumí udělat plombu aby držela více jak pár hodin a tak stále dokola.
Její práce je jak bych citovala jeji slova při jedné z návštěv kdy jsem po třetí přišla se stejným problémem ....JEŽIŠI UŽ ZASE ...
NO ZKUSIME UVIDIME,ALE NEVIM...
BRAVO!!Tomu říkám profesionální přístup.
Už nikdy víc.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Novodent Jiný

informovanost, důvěra, profesionální kvalita zákroků, spokojenost

Umístění: Praktický lékař stomatolog Novodent Jiný

Paní zubařku rovněž nemůžu doporučit. Přešla jsem k profesionálnímu zubaři, který má chuť se neustále vzdělávat a používá moderní a účinnou technologií. Na paní Golkové mi vadí její neprofesionální přístup, absolutní nezájem a nedbalé vyšetření pacienta. Pravidelné kontroly trvají cca 2 - 5 min. max. V ordinaci nemá moderní technologií, která dokáže spoustu problému odhalit a pomoci pacientovi. Nová sestřička, která u paní zubařky působí cca rok je arogantní a stěží se do ordinace dovoláte. Za sebe i svojí mladší sestru nedoporučujeme.

Nedoporučuji, paní doktorku jsem navštívila s akutní bolesti zubu, byl tam zánět. Neumrtvuje, nervy trhala zaživa.
I přes upozornění že je to velká bolest, mě uklidňovala a nastříkala povrchovou anestezii, což bylo k ničemu. Doma jsem málem lezla po zdi. Zub skončil tak, že po návštěvě u mého zubaře, který po rentgenu shodnotil že musí ven, je tam velký nález.
Už nikdy víc.

Takže:
- neumrtvuje nikdy
- nechává nedovrtané kazy
- její zvláštní způsoby jak dostavby zubu kompozitem je katastrofa - nechává plombu přes dásně, zároveň je nechává viset takže se lámají, netvaruje zub a nečistí správné kanálky. Zjistil jsem že jeden ze dvou v tom zuhu nikdy nečistila
- Nedělá rentgen a díky tomu mi jinde na klinice plno kazu pod plombami a dost mezizubních, nedívá se ani sama, zda mezi zuby jsou kazy a dost jsem trpěl při dávání do pořádku toho všeho a ještě minimalně budu několik měsíců.
- nenosí NIKDY ochranné rukavice a šprtá se v zubech bez nich a při koukání ve zrcadle jsem našel prach a vlasy v kompozitu
- nechává nedovrtané staré plomby v zubech
Upřímně řečeno jestli si vážíte svých zubu, jděte jinam. Sice si zaplatíte o dost tisíc navíc (, aby vám ty zuby opravdu opravili a zachránili), ale stojí to za to.

Opravdu vynikajíci doktorka i sestřička nemám co dodat!!!! Jsem rád že my byla doporučená a chodím i s dcerou k p. doktorce už tři roky. David M.

přidávám svůj názor, měla jsem sice zkušenost rychle a bez čekání, ale...
rentgen opravdu nezná, zbytečně vyvrtané velké díry, ne-li celý zub, plomby hrůza,
přešla jsem jinde a nestačila jsem se divit,
mnoho plomb mi bylo opraveno - občasné bolesti pod velkou plombou způsoboval zánět, který byl zaplombován p.doktorkou, dále u dvou tzv.mrtvých zubů zjistili, že mi nebyly vyčištěny kanálky ...
a to, že zubaři používají roušky jsem byla u nového zubaře překvapena:-D u paní doktorky byl zvláštní způsob, který mně nevyhovoval.

K p. Golkové také chodíme a musím říct, že jsme všichni spokojeni. Vrtání je u ní bezbolestné.P. doktorka i sestra jsou příjemné. Je to prostě jak se říká ''Sto lidí sto chutí,,. Já jsem taky chodila k jiné zubařce a to pro mě byla katastrofa až jsem se vždy bála jít k ní znova, a jiní si ji třeba chválili.
Mým dvou známým dělala p. Golková nové přední zuby a taky si jí chválili a mají je už delší dobu a jsou spokojeni. Žádné problémy s nimi nemají.

Paní doktorku opravdu nedoporučuji,bolestivé zákroky,dlouhé čekání v čekárně.Čekárna plná,paní doktorka nikde,pak příjde i sestřičkou za nimi závan z cigaret jak kdyby vyšly z hospody.Má mi vyšetřit syna ani se něj nepodívá.No hrůza.Naštěstí jsme se stěhovali.

Tak poslouchej te na pani doktorku Golkovou absolutne nemuzu rict ani pul slusne vety.Chodila jsem k ni od svych 10 let az do sveho dospeleho veku.O pripadech jako mnozi tady pisi bych nepatrala hluboko v pameti.Naprosto zarazejici zkusenost pro me a nepochopitelny zazitek pro meho soucasneho stomatologa je vsak to,ze pri ukrutnych a neprestavajicich bolestech stolicky mi " paní zubarka " byla schopna akorat tak 3x vymenit vlozku a to i pres me nalehani a upozornovani na velmi bolestive zaskuby.Avsak posledni cili ctvrtou navstevu povazuju za jednani " paní zubarky " pod vlivem snad psychotropních látek, i pres pretrvavajici bolesti me s jistym lec naprosto nevyhovujicim klidem poslala jen do lekarny s receptem na nimz i pro pani magistru pracujici v lekarne nepochopitelnym anestetikem.Rikate si proc? Jednalo se totiz o Framykoin ktery jsem si podle " paní zubarky " mela aplikovat na stolicku.Bolestivou a skrz na skrz provrtanou..Nemusim ani rikat ze pani magistra v lekarne mi naprosto nechtela verit ze mi toto napsal nejaky stomatolog..to je ma zkusenost