Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Radobyčická 11, Plzeň
Ambulantní gynekologická péče

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: jiné místo Jiný

Neměnila bych :-). Jsem velice spokojená. Lékařka je empatická, profesionální, dobrá a zkušená. Je to prostě lékař na svém místě.


K
Umístění: Ambulantní gynekologická péče Jiný

Paní doktorka je velice milá, příjemná a ochotná pomoci jak profesionálně, tak i lidsky. Moc jí doporučuji.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulantní gynekologická péče Jiný

Paní doktorka je velice pečlivá, chodím k ní už 16 let. Vždy se snaží co nejlépe pomoci. Vloni jsem měla zamlkle těhotenství a velice mi pomohla i s podporou k dalšímu těhotenství. Péče v těhotenství byla také vynikající, nikdy jsem nečekala v čekárně více než půl hodiny oproti 3 hodinám u Mulacu. Sestřička je také vždy milá a ochotná, všem moc doporučuji


E
Umístění: Ambulantní gynekologická péče Jiný

Naprosto doporučuji, paní doktorka vždy vše ochotně vysvětlí, za těch 15 let co tam chodím jsem neměla jediný problém. Sestřičku mám taky ráda a osobně, co si budeme povídat, mají tam práci habaděj a k tomu má za hodinu vždy minimálně 10 hovorů, kdy ještě musí natáčet ozvy, řešit objednání a tak. Extra se neusmívá, to je pravda, ale je slušná. Nic víc osobně nepotřebuji.


Š
Umístění: Ambulantní gynekologická péče Jiný

paní doktorka je skvělá, vždy mi všechno vysvětlila. U ní v ordinaci se cítím dobře, v přátelské atmosféře. Navštěvuji tuto ordinaci určitě 15 let a doufám, že budu i nadále. Hodně se zde objevuje názor na sestřičku - prostě nemá každý den pusu od ucha k uchu, ale to mi nevadí. Není její povinnost , důležité je, že se chová slušně. Já sem chodím ráda a přála bych těm stěžovatelkám gynekologa, kterého jsem navštěvovala předtím...a který nyní čelí několika trestním známením a soudům pro zanedbání péče s fatálními následky. Tehdy byl dokonce mým porodníkem v Podbořanech a nebýt zásahu primáře, já a můj syn bychom tu dnes nebyli. Sečteno, podtrženo, z mého pohledu je paní doktorka jedna z nejlepších a já děkuji za její přístup.


E
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulantní gynekologická péče

Přes patnáct let jsem k paní doktorce chodila, ale těhotenství mě nakonec přivedlo ke změně. Nechci hodnotit samotnou paní doktorku, je sympatická a určitě má spoustu zkušeností, ale spíše ordinaci, respektive celý tým. Když pominu poplatek, ne úplně příjemnou sestru a nepraktický systém urgentního objednání na vyšetření, zklamalo mě v těhotenství automatické přeřazení k jiné doktorce, dále jsem nedostala žádný obrázek z utz, i přesto, že jsem si ho chtěla zaplatit. Také mi byl určen pouze jeden pevný termín porodu (dle poslední menstruace), a tak se malý narodil o 17 dní dříve a ani se tak nestihnul výtěr na streptokoka. Z minulosti bych ještě zmínila předepsání antikoncepce bez předchozích jaterních či krevních testů. Špatné jaterky mi pak odhalil až mnohem později jiný doktor v rámci gastro vyšetření. Nechci tuto ordinaci úplně hanit, jen mi přijde, že existují i jiné možnosti a občas to chce prostě změnu.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulantní gynekologická péče Chronické problémy

Já mám paní doktorku moc ráda, je opravdu příjemná a přátelská. Ale bohužel už 5 let nedokáže vyřešit moje chronické problémy. Přibližně každé dva měsíce po dobu 8 let mám zánět v pochvě nebo na děložním čípku způsobený různými bakteriemi. Někdy je to escherichia coli, někdy je to ureoplazma a vždy je to doprovázeno candidou. O všechno si musím říkat sama, vždy musím dávat já nějaké návrhy jak to řešit. Nikdy mi sama neřekne ať zkusím třeba autovakcínu, nebo operaci, nebo lázně. Co já vím? Opravdu nejsem doktor a nevím jak to řešit a proto spoléhám na ní. Ale poslední dobou jsem už na dně a je to pořád stejné. Přijde mi, jako kdyby to se mnou už vzdala a brala to, jakože mám prostě pech. Ale vždyť je ještě takových variant v dnešní medicíně, které jsme ještě nevyzkoušeli. Tak proč mi je nenavrhne, proč se vším musím přijít vždy já, že si někde vyhledám na internetu? Jsem z toho strašně nešťastná a někdy i přemýšlím i o hrozných věcech, ale snažím se být silná. Ani zajít si k sexuologovi mi nedoporučila. Nic. Prostě je to pořád dokola to samé. A mě se tam nechce chodit pokaždé, co mám zánět, protože mi přijde, jakoby se na mě sestřička dívala pohledem: ,,To už jste tady zase?" Ano bohužel, protože se mnou nikdy nic víc neuděláte, než dáte globule na pár dní. Nic navíc bohužel. Ultrazvuk mi třeba nikdy nedělali. Nevím. Jestli to takhle půjde ještě dál, tak budu muset odejít. Vždycky je před celou mojí rodinou hájím, jak jsou ochotné a přátelské. Ale to je asi tak vše. Já ve svých 26 letech ještě nikdy nezažila, jaké je to mít normální sexuální život....


J
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulantní gynekologická péče

Přestože jsem byla pacientkou této ordinace dlouhých 15 let, musím udělit negativní hodnocení. Paní doktorka předepisuje antikoncepci bez předchozích vyšetření, pokud si samy o ně neřeknete. Pokud máte nějaký problém, odbude Vás s tím, že je to banalita a že ona sama nebo její dcera to měla horší. Nejvíce mě však zklamalo to, že když jsem otěhotněla, byla jsem najednou ošetřována jinou lékařkou. Bez jakéhokoliv upozornění či dotazu, zda souhlasím . Poctivě jsem platila roční poplatek a když jsem akutně potřebovala udělat ultrazvuk před odběrem plodové vody, byl s tím velký problém a v čekárně jsem strávila téměř 3 hodiny..ale budiž. Pokud Vám záleží na Vašem zdraví a chcete zažít profesionální a milý přístup, navštivte jinou ordinaci.


Š
Ověřeny pacient

Jak už zde bylo řečeno, paní doktorka je skvělá dokud se neobjeví problém. Mojí mamince, která docházela pravidelně na kontroly a která již v minulosti měla problémy s rakovinotvornou tkání (operace dělohy, vaječníku), nedělala paní doktorka pravidelnou cytologii. Asi mnoho pacientů, tak nebyl čas. Dnes mamince oznámili, že nalezený 5 cm velký nádor je rakovina a operace není možná. V nemocnici byli velice rozčarováni její nedbalostí. Navíc do žádosti o vyšetření napsala i špatnou polohu nádoru. Maminku (49 let) bude čekat ozařování a všichni se o ni moc bojíme. Pokud můžete, určite změňte lékaře!


Ověřeny pacient

Chodím k doktorce už patnáct let, bez problémů. Ale poslední dobou se mi zdá, že nabrali hodně pacientů a nezvládají. Potýkám se neustále s velmi nepříjemnou sestrou, která problémy pacientek řeší nahlas a před celou ordinací, doktorka svoje pacienty odbíjí, aby v jeden den zvládla co nejvíce lidí. Musela jsem přejí k jiné lékařce, a to jsem s ní byla od jejích začátků. Smutné.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti