Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Radobyčická 11, Plzeň
Ambulantní gynekologická péče

Š
Umístění: Ambulantní gynekologická péče Jiný

paní doktorka je skvělá, vždy mi všechno vysvětlila. U ní v ordinaci se cítím dobře, v přátelské atmosféře. Navštěvuji tuto ordinaci určitě 15 let a doufám, že budu i nadále. Hodně se zde objevuje názor na sestřičku - prostě nemá každý den pusu od ucha k uchu, ale to mi nevadí. Není její povinnost , důležité je, že se chová slušně. Já sem chodím ráda a přála bych těm stěžovatelkám gynekologa, kterého jsem navštěvovala předtím...a který nyní čelí několika trestním známením a soudům pro zanedbání péče s fatálními následky. Tehdy byl dokonce mým porodníkem v Podbořanech a nebýt zásahu primáře, já a můj syn bychom tu dnes nebyli. Sečteno, podtrženo, z mého pohledu je paní doktorka jedna z nejlepších a já děkuji za její přístup.

Umístění: Ambulantní gynekologická péče

Přes patnáct let jsem k paní doktorce chodila, ale těhotenství mě nakonec přivedlo ke změně. Nechci hodnotit samotnou paní doktorku, je sympatická a určitě má spoustu zkušeností, ale spíše ordinaci, respektive celý tým. Když pominu poplatek, ne úplně příjemnou sestru a nepraktický systém urgentního objednání na vyšetření, zklamalo mě v těhotenství automatické přeřazení k jiné doktorce, dále jsem nedostala žádný obrázek z utz, i přesto, že jsem si ho chtěla zaplatit. Také mi byl určen pouze jeden pevný termín porodu (dle poslední menstruace), a tak se malý narodil o 17 dní dříve a ani se tak nestihnul výtěr na streptokoka. Z minulosti bych ještě zmínila předepsání antikoncepce bez předchozích jaterních či krevních testů. Špatné jaterky mi pak odhalil až mnohem později jiný doktor v rámci gastro vyšetření. Nechci tuto ordinaci úplně hanit, jen mi přijde, že existují i jiné možnosti a občas to chce prostě změnu.

Umístění: Ambulantní gynekologická péče Chronické problémy

Já mám paní doktorku moc ráda, je opravdu příjemná a přátelská. Ale bohužel už 5 let nedokáže vyřešit moje chronické problémy. Přibližně každé dva měsíce po dobu 8 let mám zánět v pochvě nebo na děložním čípku způsobený různými bakteriemi. Někdy je to escherichia coli, někdy je to ureoplazma a vždy je to doprovázeno candidou. O všechno si musím říkat sama, vždy musím dávat já nějaké návrhy jak to řešit. Nikdy mi sama neřekne ať zkusím třeba autovakcínu, nebo operaci, nebo lázně. Co já vím? Opravdu nejsem doktor a nevím jak to řešit a proto spoléhám na ní. Ale poslední dobou jsem už na dně a je to pořád stejné. Přijde mi, jako kdyby to se mnou už vzdala a brala to, jakože mám prostě pech. Ale vždyť je ještě takových variant v dnešní medicíně, které jsme ještě nevyzkoušeli. Tak proč mi je nenavrhne, proč se vším musím přijít vždy já, že si někde vyhledám na internetu? Jsem z toho strašně nešťastná a někdy i přemýšlím i o hrozných věcech, ale snažím se být silná. Ani zajít si k sexuologovi mi nedoporučila. Nic. Prostě je to pořád dokola to samé. A mě se tam nechce chodit pokaždé, co mám zánět, protože mi přijde, jakoby se na mě sestřička dívala pohledem: ,,To už jste tady zase?" Ano bohužel, protože se mnou nikdy nic víc neuděláte, než dáte globule na pár dní. Nic navíc bohužel. Ultrazvuk mi třeba nikdy nedělali. Nevím. Jestli to takhle půjde ještě dál, tak budu muset odejít. Vždycky je před celou mojí rodinou hájím, jak jsou ochotné a přátelské. Ale to je asi tak vše. Já ve svých 26 letech ještě nikdy nezažila, jaké je to mít normální sexuální život....

Umístění: Ambulantní gynekologická péče

Přestože jsem byla pacientkou této ordinace dlouhých 15 let, musím udělit negativní hodnocení. Paní doktorka předepisuje antikoncepci bez předchozích vyšetření, pokud si samy o ně neřeknete. Pokud máte nějaký problém, odbude Vás s tím, že je to banalita a že ona sama nebo její dcera to měla horší. Nejvíce mě však zklamalo to, že když jsem otěhotněla, byla jsem najednou ošetřována jinou lékařkou. Bez jakéhokoliv upozornění či dotazu, zda souhlasím . Poctivě jsem platila roční poplatek a když jsem akutně potřebovala udělat ultrazvuk před odběrem plodové vody, byl s tím velký problém a v čekárně jsem strávila téměř 3 hodiny..ale budiž. Pokud Vám záleží na Vašem zdraví a chcete zažít profesionální a milý přístup, navštivte jinou ordinaci.

Š

Jak už zde bylo řečeno, paní doktorka je skvělá dokud se neobjeví problém. Mojí mamince, která docházela pravidelně na kontroly a která již v minulosti měla problémy s rakovinotvornou tkání (operace dělohy, vaječníku), nedělala paní doktorka pravidelnou cytologii. Asi mnoho pacientů, tak nebyl čas. Dnes mamince oznámili, že nalezený 5 cm velký nádor je rakovina a operace není možná. V nemocnici byli velice rozčarováni její nedbalostí. Navíc do žádosti o vyšetření napsala i špatnou polohu nádoru. Maminku (49 let) bude čekat ozařování a všichni se o ni moc bojíme. Pokud můžete, určite změňte lékaře!

Chodím k doktorce už patnáct let, bez problémů. Ale poslední dobou se mi zdá, že nabrali hodně pacientů a nezvládají. Potýkám se neustále s velmi nepříjemnou sestrou, která problémy pacientek řeší nahlas a před celou ordinací, doktorka svoje pacienty odbíjí, aby v jeden den zvládla co nejvíce lidí. Musela jsem přejí k jiné lékařce, a to jsem s ní byla od jejích začátků. Smutné.

Dříve ( ještě na Doubravce) byla paní doktorka skvělá. Poslední léta už tomu tak není. V případě akutního zánětu jsem byla objednána až za 6 týdnů, když mám zdravotní problémy, tady mě rozhodně nepomohou... V zájmu zdraví jsem musela vyhledat jinou lékařku.

Jsem u doktorky jiz 15 let a do roku 2013 jsem byla neskutecne spokjena. Pposledni rok mam problem, ktery vyustil v jeji fatalni chybu, kdy mi oznamila ze mam spatne tehotenstvi a poslala na udajne odstraneni zbytku mrtveho ditete z delohy. Kdyz jsem prisla na zakrok do nemocnice s pyzamem, v totalnim psychickem kolapsu, doktori mne pred zakrokem pochopitelne jeste jednou prohledli a zjistili, ZE MAM NAPROSTO NORMALNI TEHOTENSTVI a tato doktorka to dite poslala na smrt s tim ze je nevyvinute a mrtve!!!!

Kdyz jsem se chtela objednat, neskutecne arogantni sestra bez spetky empatie mi vzdy odkazala abych prisla rano a objednala mne jen zridkakdy (a cekala jsem vzdycky minimalne 1,5 -2h coz by mi tehdy ani tolik nevadilo). Kdyz jsem sla pred 14 dny na prohlidku pripadala jsem si jako na pranyri, protoze sestra se ke mne chovala vzdy strasne. Spletla me rodne cislo a div mi jeste nevynadala ze ji sve cislo diktuji spatne. Prede mne vzdy poustela objednane pacienty u kterych si hlidala hlavne aby byli odbaveni vcas.
Pri mem tehotenstvi mi doktorka rovnou oznamila ze to vypada blbe a ze dite nema moc sanci. Objednala mne za 14 dni ze mam prijit a uvidime, zda se to zlepsi.
V panickych socich z te informace, ze dite bude mozna mrtve nebo nevyvinute jsem prozila 14 dni, v den D jsem mela nervy nadranc a prisla v objednanou hodinu. Zase sestra pustila asi 4 lidi prede mne a kdyz uz bylo pul hodiny po me objednaci dobe, uz jsem to nervove nevydrzela a malem se sesypala, chtela jsem uz jit do ordinace a tak jsem rekla ze bych mela byt na rade. Chtela jsem mit ten verdikt za sebou, tekly mi nervy. Doktorka se na mne podivala a arogantne mi setrela ze tu maji vaznejsi pripady a ze jsem sice byla objednana, ale maji toho hodne. Sestra byla opet arogantni a kdyz jsem ji rekla, co proti mne ma, zacala se dusovat ze nic.. Obe se chovaly bez spetky empatie.. Takze...doktorka tudiz moje tehotenstvi nejspis odbila a chybne oznacila dite za mrtve nebo se mne takto chtela zbavit, ze delam problem. Vydala mi zadanku o vycisteni delohy od zbytku a rovnou mi poslala do nemocnice, kde mi zjistili, ze se vse vyviji naprosto v poradku takze doktorka mi usetrila jedny z nejhorsich 14 dni v mem zivote!!!

Pokud to nekdo vymaze, dam to sem znovu i na jine servery. Takhle strasit v tehotenstvi zeny spatnym tehotenstvim a ve finale jim diagnostikovat mrtve dite kdyz tehotenstvi probiha dle odborniku normalne, s timhle by mela doktorka odevzdat licenci! Pokud nezvladaji napor pacientu, nemaji jich tolik nabirat!

Skoda, 13 let jsem mela vse s doktorkou v poradku ale jskmile je nejaky problem, doktorka ho zkratka nezvlada

Dokud se neobjevil problém, měla jsem paní doktorku za nejlepší na světě. Jakmile se začala zhoršovat cytologie, cítila jsem z ní naprostý nezájem. Výsledky mi vycházely na číslo 3, což už není jen malé zhoršení, nicméně i tak mi bylo řečeno, že je to v mém věku normální (tenkrát mi bylo 21) a dostala jsem nějaké léky na zánět. Po přestupu k jinému lékaři jsem byla ihned po první cytologii odeslána do nemocnice na další vyšetření a do měsíce už jsem byla na konizaci děložního hrdla v předrakovinovém stadiu. Přijít prý o pár měsíců déle, čekalo by mne ozařování. Nehledě na to, že mi předepsala antikoncepci, která se dává ženám v přechodu. Takže za mě rozhodně NE!!!!!!

S paní doktorkou jsem celkem spokojená, je sympatická, vstřícná. Jednou mě poslali z nemocnice k ní na vyšetření, protože nemohli přijít na to, co mi je a cgtěli z nás i názor gynekologa. V klidu mě přijala, i když jsem nebyla objednaná.