MUDR. IVANA EICHLOVÁ, PRIVÁTNÍ OČNÍ LÉKAŘKA, APLIKACE KONTAKTNÍCH ČOČEK
U NEMOCNICE 3063, TEPLICE, TEPLICE

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktorka je velmi milá, trpělivá a profesionální - rovněž i sestřička a tak jsem už roky spokojena

Paní doktorka je výborná, chodím k ní již spoustu let, posledních 10 pravidelně s glaukomem. Jsem s ní maximálně spokojená , lékařka je milá a fajn jsou i sestřičky. málo doktorů je takhle pohodových, spousta jich se chová povýšeně.
JSEM MOC RÁDA ŽE DO JEJÍ ORDINACE PATŘÍM. ZDĚNKA MICHÁLKOVÁ TEPLICE

moc dobrá lékařka

supr lékařka

Paní doktorka je milá velmi pečlivá a dobrá, jen má plno a Bohužel nás nemůže zaregistrovat celou rodinu - syn k ní chodil od malička, tatínek až do konce, já teď a všichni bychom neměnili. Když jsem musela náhodou jinak na oční, byla jsem velmi neepříjeně zaskočena - zkrátka je velmi dobrá! JFo

navštěvuji paní doktorku již 17 let....nejprve s (tehdy roční) dcerou a posléze si vzala do péče i mne....mé hodnocení se shoduje o statními, tedy velká spokojenost s přístupem a trpělivostí nejen její, ale i sestřičky a pracovnice na ortoptice....toto je velmi opravdu škvělé....ale to příšerné čekání a časové skluzy po objednání, jsou dosti nepříjemné....zvlášť pro malé děti...já si to zažila a jsem ráda, že mi děti dorostly, ikdyž to čekání také nesnášejí. Lenka

mám jen dobré zkušenosti, snaží se najít vždy nejlepší řešení, poslouchá Vás a snaží se poradit. chodím sem již od dětství, a nemůžu si stěžovat. K této lékařce by měli někteří lékaři chodit na hodiny chování

K pani doktorce uz chodim ja i deti skoro 13.let a jsem spokojena.Kdyz bylo dceri 1rok tak ji operovala a super.Dnes k ni chodime na kontroly 1x za 6,mes. a vse je v poradku.I sestra je vzdy ochotna to plati i na ortoptice.Proste cely kolektiv p. doktorky Eichlove je super.Kdyby se takhle chovaly vsichni ke svym pacientum ,jak by nam bylo krasne u doktora.Akorat to cekani je nekdy dost neprijemne a jeste kdyz jdete s detma.Jinak sama chvala.

Úžasná lékařka, profesně i lidsky, vždy ochotná a usměvavá.
Totéž hodnocení platí i pro personál. Všem vřele doporučuji.Vždy se k nim těším.