Adresa

Ordinace pro děti a dorost
Masarykova 389, Humpolec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Snad se raději ani nevyjadřovat... k paní doktorce jsem šla, když má lékařka měla volno, a to proto, že to bylo nevyhnutelné, ráno jsem přišla před sedmou , nejen, že mě vzala až skoro v osm, protože měla mnoho věcí na řešení se sestřičkou, ale "ošetření" které mi udělala tím stylem, že se na mne koukla z dálky, vzala si poplatek a řekla mi, že jsem moc hubená... vzhledem k tomu, že jsem přišla s bolestí v oblasti ledvin a dostala jsem kapky na podporu chuti k jídlu... a další den jsem skončila v nemocnici...nevím, zda by tato lékařka měla dále "léčit", spíše už by to měla přenechat jiným...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

Chodím k paní doktorce s dětma a jsem maximálně spokojená.

L
Ověřený profil

U paní doktorky si opravdu připadáte jako na pohovoru a děsíte se, na co vás nachytá. Je hodně vidět, že je ještě ze staré školy, takže kojící matka vegetariánka je podle ní málem vrah svého dítěte. Nezajímá jí, že celé těhotenství bylo bezproblémové, doplněk železa byl předepsán až v posledním měsíci, dítě je zdravé a roste prakticky předpisově dle tabulek...prostě matka musí jíst maso a nejlépe vnitřnosti. Poslední kapka byla teď prohlídka v 18 měsících věku, takže hledám nového pediatra.
Jediné, za co paní doktorce opravdu děkuji, je pomoc při začínajícím zápalu plic, který se nám povedlo zdolat během 14 dnů. Zatím to byla naštěstí jediná choroba, která nás postihla, a doufám, že tento stav se ještě dlouho nezmění.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


paní doktorka Dvořáková je nejhorší pediatr kterého sem zatím poznala vubec by tuto práci neměla vykonávat člověk si uní připadá spíš jak na pohovoru než v ordinaci je i lina stát a ditě vyšetřit a naten její falešný usměv už se taky nemužu dívat všem maminkám doporučuji přečíst si zdravotní karty je falešná jak pětnik okamžitě měním lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Paní doktorka je pěkná ...... Neměla by vubec lecit deti a dorost ...dnes sem byl z dcerou u pani doktorky dvorakove z 10 mesicni holcickou ktera mela 40 horecky kasel rymu a zahlenene prudusky celou noc mi holka nespala a kdyz sem k ni prisel ze bych chtel pomoct tak mi rekla ze ji odmita osetrit ze si ma dojet do pelhrimova ma pohotovost timto pristupem by mela prijit o diplop protoze neni vhodny lekar

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Rodinný přístup lékařky.


S paní doktorkou jsme moc spokojeni. S holkou jsme byli hodně často nemocní, chodili jsme k ní každý týden celou zimu a vždy byla ochotná,příjemná a když bylo potřeba poslala nás dále na vyšetření nebo k odborníkovi.Nedává zbytečně antibiotika! Mohu jen doporučit!!!


s paní doktorkou jsme velice spokojeni


Paní doktorka působí příjemným dojmem,ale sestřičku si představuji mnohem pružnější.Sice se snaží usmívat,ale vypadá díky svojí "ryclosti",že každou chvilku usne.V čekárně se zbytečně dlouho čeká,oproti ostatním pediatrickým ordinacím.


P

Velmi dobrá a pečlivá,navštěvuji její ordinaci a má vždy profesiální přístup.Moc děkuji a tímto chválím i sestřičku.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti