Umístění: ORTOPEDICKÁ AMBULANCE SVITAVY Jiný

Tuto lekarku hodnotim velmi negativne. U nas byla urcena spatne diagnoza u miminka! Navic pristup arogatni a neempaticky.

MUDr. Ivana Dostálová

To je velmi vážná věc, co píšete, paní Šárko, můžete mi sdělit jméno Vašeho miminka? A blíže vysvětlit "špatnou diagnózu"? Děkuji

Umístění: ORTOPEDICKÁ AMBULANCE SVITAVY Jiný

S přístupem a vyšetřením jsem byl spokojen.Paní doktorka mi vše vysvětlila a navrhla léčbu která mé problémy odstranila..Čas objednání byl dodržen,žádné čekání.

MUDr. Ivana Dostálová

Velmi si vážím Vaší spokojenosti, děkuji.

Umístění: ORTOPEDICKÁ AMBULANCE SVITAVY Jiný

Paní doktorka mi vše vysvětlila, odborně poradila o možnosti léčby.
Velká spokojenost.

MUDr. Ivana Dostálová

Velmi mě potěšilo Vaše hodnocení. Děkuji Vám.

Umístění: ORTOPEDICKÁ AMBULANCE SVITAVY Jiný

Okamžité ošetření, žádné čekání, podrobný a srozumitelný výklad lékařského nálezu, perfektní péče

MUDr. Ivana Dostálová

Jsem moc ráda za Vaši spokojenost i důvěru. Děkuji, pane Lesáku.

Umístění: ORTOPEDICKÁ AMBULANCE SVITAVY Jiný

Paní doktorka příjemná a odborná i v pozdních hodinách navečer,i takto pozdě mně poslala na RTG do nemocnice a řekla mi ať po rentgenu přijdu,vše odborně vysvětlila,tak skvělý přístup jsem nečekal.

MUDr. Ivana Dostálová

Děkuji za Vaše hodnocení, moc si toho vážím.

Umístění: ORTOPEDICKÁ AMBULANCE SVITAVY Bolest nohy

Chování paní doktorky hodnotím záporně. Je arogantní a navíc naprosto odborně slabá.
Chtěla mne léčit na zánět kyčelních kloubů, příčina ve skutečnosti byla v bederní páteři - na což ovšem nepřišla ona, ale skutečný ortoped.
Nevím, co by mne mohlo dovést k tomu, abych do její ordinace ještě někdy vstoupil.

Před rokem jsme přišli se synem, který měl vadný stereotyp chůze. Paní doktorka nám doporučila pouze doma protahovat achillovky. Na naši žádost nám dala doporučení na rehabilitaci, kde nám na sobě nezávisle dvě odbornice, naordinovali cvičení na kyčle, v achilovkách problém neviděli. Největší mínus paní doktorky ale vidím v arogantním přístupu a neochotě odpovídat na dotazy.

Paní doktorka má od narození v péči našeho dnes už 4 měsíčního syna a jsme velice spokojeni. Je to profesionál s lidským přístupem. Můžeme všem jedině doporučit.

Nebyla jsem spokojena,paní doktorka mi sdělila že mi nic nepomůže a odporoučela mě pryč s tím, že teda mě doporučí na moji žádost k neurologovi a ten zjistil, že mám vyjetou plotýnku a s tím je spojeno padání z nohy na zem a velká bolestivost.

Jsme velmi spokojeni, výborná léčba, dnes v pořádku. Děkuji J.C.