Purkyňova 37, Svitavy
ORTOPEDICKÁ AMBULANCE SVITAVY

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: ORTOPEDICKÁ AMBULANCE SVITAVY Bolest nohy

Chování paní doktorky hodnotím záporně. Je arogantní a navíc naprosto odborně slabá.
Chtěla mne léčit na zánět kyčelních kloubů, příčina ve skutečnosti byla v bederní páteři - na což ovšem nepřišla ona, ale skutečný ortoped.
Nevím, co by mne mohlo dovést k tomu, abych do její ordinace ještě někdy vstoupil.

Před rokem jsme přišli se synem, který měl vadný stereotyp chůze. Paní doktorka nám doporučila pouze doma protahovat achillovky. Na naši žádost nám dala doporučení na rehabilitaci, kde nám na sobě nezávisle dvě odbornice, naordinovali cvičení na kyčle, v achilovkách problém neviděli. Největší mínus paní doktorky ale vidím v arogantním přístupu a neochotě odpovídat na dotazy.

Paní doktorka má od narození v péči našeho dnes už 4 měsíčního syna a jsme velice spokojeni. Je to profesionál s lidským přístupem. Můžeme všem jedině doporučit.

Nebyla jsem spokojena,paní doktorka mi sdělila že mi nic nepomůže a odporoučela mě pryč s tím, že teda mě doporučí na moji žádost k neurologovi a ten zjistil, že mám vyjetou plotýnku a s tím je spojeno padání z nohy na zem a velká bolestivost.

Jsme velmi spokojeni, výborná léčba, dnes v pořádku. Děkuji J.C.

K p.dr.nechodím dlouho,ale jsem velmi spokojená.Mám několik let problémy s páteří,ale zatím všichni lékaři se věnovali jen její bederní části.P.dr.ochotně vyposlechla moje problémy,nejprve udělala rtg celé páteře,aby zhodnotila stav a pak mi doporučila další postup a léčbu.V její péči je i moje matka,která je již po operaci kolenního kloubu a na druhý čeká a též je velmi spokojená s péčí p.dr.Děkuji