Adresa

Ambulance urologie s.r.o.
Masarykova 900, Orlová

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil

Super lékař i sestra,bála jsem se ,ale díky nim už ne.Jsou to zlatíčka,kterých je málo.Kdyby bylo více takových lékařů.

A
Ověřený profil

Nejlepší pan doktor,kterého jsem kdy poznala a sestřička Barbara je jeho doslova pravou rukou.Opravdu sehraný pár,moc Vám děkuji za citlivý přístup:-)

F
Ověřený profil

Velmi dobrý odborník s laskavým srdcem. O.K.


Pan doktor Trna je skutečný odborník a lékař na svém místě, a to jak svými znalostmi,tak rovněž lidským a obětavým přístupem k pacientům, bez ohledu na věk. Je škoda,že tento erudovaný odborník své zkušenosti z praxe a hlavně z tzv.lékařské etiky nepředává novým medikům,kteří při vykonávání lékařské praxe rychle zapomínají na to,že i úsměv a ochota léčí. Velmi kladné hodnocení patří i sestřičce Barbaře.


L
Ověřený profil

Vynikající lékař, který opravdu poradí to nejlepší. Jsem jeho bývalým - vyléčeným pacientem a je mi to trošičku líto, protože pan doktor a jeho zdravotní sestra Barbara jsou nejsehranějším párem z celé orlovské nemocnice, a tak jsem se do jejich ordinace i těšil.


K

K panu doktorovi chodíme s manželem oba dva. Já asi 3 roky, manžel už tak 15 let. Za tu dobu se nikdy nestalo, že by pan doktor neměl na pacienta náladu. Opravdu se nám vždycky maximálně věnuje. Dokáže si popovídat nejen o zdravotních potížích, ale o všem a to tak, že obavy z vyšetření jsou pryč. Manžela operoval a po operaci mu věnoval maximální péči. Je to opravdu profesionál na svém místě. A sestřička je sluníčko, pořád usměvavá, pro každého má hezká slovíčka a jenom samý úsměv.


J

Nejlepší lékař jakého jsem kdy navštívil, velmi ochotný, prostě profesionál s lidským přístupem.


P

Pan doktor je úžasný člověk,lidský,milý,citlivý,galantní..je to lékař na pravém místě.V jeho ordinaci ze mě spadne všechen strach.A sestřička to je takové sluníčko.


M

Nechci opakovat to, co napsala přede mnou /velmi spokojená pacientka/ zcela se s ní shoduji, takže hodnocení nejlepší.


V

tohle je ten nejlepší lékař co znám a to nepřeháním. je to velký profesionál a mám onformace že pan doktor je dokonce taková kapacita, že za ním jezdí i rozmazlení pražáci. je také obdivuhodné že i přes svůj věk je pan doktor velmi moderní- využívá moderní techniku k diagnóze. také hodně poradí a hlavně vysvětlí. je velmi přátelský a profesionální. mnoho lékařů by se mělo od něj učit. jeho přístup k pacientům je prostě skvělý. sestřička je také perfektní. stále se usmívá a je na ní vidět že je ráda že pracuje s takovým doktorem. doufám že nás pan doktor všechny přežije, protože si nedovedu představit jiného doktora na jeho místě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu