Masarykova 900, Orlová
Ambulance urologie s.r.o.

Super lékař i sestra,bála jsem se ,ale díky nim už ne.Jsou to zlatíčka,kterých je málo.Kdyby bylo více takových lékařů.

Nejlepší pan doktor,kterého jsem kdy poznala a sestřička Barbara je jeho doslova pravou rukou.Opravdu sehraný pár,moc Vám děkuji za citlivý přístup:-)

F

Velmi dobrý odborník s laskavým srdcem. O.K.

Pan doktor Trna je skutečný odborník a lékař na svém místě, a to jak svými znalostmi,tak rovněž lidským a obětavým přístupem k pacientům, bez ohledu na věk. Je škoda,že tento erudovaný odborník své zkušenosti z praxe a hlavně z tzv.lékařské etiky nepředává novým medikům,kteří při vykonávání lékařské praxe rychle zapomínají na to,že i úsměv a ochota léčí. Velmi kladné hodnocení patří i sestřičce Barbaře.

Vynikající lékař, který opravdu poradí to nejlepší. Jsem jeho bývalým - vyléčeným pacientem a je mi to trošičku líto, protože pan doktor a jeho zdravotní sestra Barbara jsou nejsehranějším párem z celé orlovské nemocnice, a tak jsem se do jejich ordinace i těšil.

K panu doktorovi chodíme s manželem oba dva. Já asi 3 roky, manžel už tak 15 let. Za tu dobu se nikdy nestalo, že by pan doktor neměl na pacienta náladu. Opravdu se nám vždycky maximálně věnuje. Dokáže si popovídat nejen o zdravotních potížích, ale o všem a to tak, že obavy z vyšetření jsou pryč. Manžela operoval a po operaci mu věnoval maximální péči. Je to opravdu profesionál na svém místě. A sestřička je sluníčko, pořád usměvavá, pro každého má hezká slovíčka a jenom samý úsměv.

Nejlepší lékař jakého jsem kdy navštívil, velmi ochotný, prostě profesionál s lidským přístupem.

Pan doktor je úžasný člověk,lidský,milý,citlivý,galantní..je to lékař na pravém místě.V jeho ordinaci ze mě spadne všechen strach.A sestřička to je takové sluníčko.

Nechci opakovat to, co napsala přede mnou /velmi spokojená pacientka/ zcela se s ní shoduji, takže hodnocení nejlepší.

tohle je ten nejlepší lékař co znám a to nepřeháním. je to velký profesionál a mám onformace že pan doktor je dokonce taková kapacita, že za ním jezdí i rozmazlení pražáci. je také obdivuhodné že i přes svůj věk je pan doktor velmi moderní- využívá moderní techniku k diagnóze. také hodně poradí a hlavně vysvětlí. je velmi přátelský a profesionální. mnoho lékařů by se mělo od něj učit. jeho přístup k pacientům je prostě skvělý. sestřička je také perfektní. stále se usmívá a je na ní vidět že je ráda že pracuje s takovým doktorem. doufám že nás pan doktor všechny přežije, protože si nedovedu představit jiného doktora na jeho místě.