Ivan Malota, veterinář Praha

MVDr. Ivan Malota

Veterinář Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Zlíchově 256/17, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient

Výborný lékař i člověk. Šeltičku mi zachránil několikrát, i s dalším psem chodím jen k němu.
Doporučuji všem.
Renata Dušková.


F
Ověřeny pacient

S naším pejskem Čendou k panu doktorovi Malotovi chodíme dlouhých 12let, vždy jsme spolu řešili spíš běžné starosti, a minulý týden i operaci v oblasti recta. Dnes,v neděli,se náš pejsek prudce zhoršil,zvracel,rána prosakovala,bylo vidět,že má bolesti.Ačkoliv jsem pana doktora evidentně vytáhla z postele,okamžitě přijel,byl jako vždy milý,vstřícný,pejska "dal dohromady" a následně ještě během dne jeho stav telefonicky kontroloval. Neumím si představit lepší přístup a péči.


A
Ověřeny pacient

Rozhodne nedoporucuji. Pred 3 mesici jsem k doktorovi prisla s kocourkem, ktery mel obstrukci mocove trubice. Aby se problem vyresil, musela se mu byt provedena plastika mocove trubice a pote nasazena specialni dieta, aby se mu netvorily krystaly. Nicmene problemy pretrvavaly a pri opakovanem problemu s curanim dostal kocour pouze dalsi antibiotika. Problem se resil pouze aktualne a ne z dlouhodobeho hlediska. Kazde 2 tydny jsme navstevovali ordinaci a dostavali dalsi a dalsi antibiotika.
Problem s curanim dale pretrvaval, doktor provedl dalsi zakrok. Kocour vsak nekolik dni nezral a me uz to bylo podezrele. Po konsultanci s doktorem Malotou mi bylo sdeleno, ze je to "bezne" a ze kocka tyden nemusi zrat. Ja jsem ho vsak ale vzala k jinemu veterinari a tam mi by byla sdelena diagnoza zhnisanych stehu, kyly, otocenych strev a vysoke horecky. Pri dalsich vysetrenich kvuli neustalym problemum s mocenim bylo zjisteno,ze plastika mocovych cest nebyla provedena zcela spravne dusledkem ceho mel kocour neustale bolesti (3 mesice). Krom toho nebyl krystal dusledne otestovat, dusledkem cehoz byla nasazena nevhodna dieta. Zkusenost s doktorem Malotou nas stala spoustu bolesti, starosti a penez.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Pan doktor je příjemný, má hezký přístup ke zvířátkům i k jejich majitelům.
Jestli mohu posoudit, je mezi všemi veterináři, které jsem poznala, ten nejlepší.
Proto i s naší fenkou Bárou, kterou jsme si vzali před dvěma lety z útulku, jsme šli rovnou k němu.

Hna Komárková


M
Ověřeny pacient

Tohoto veterináře nemohu doporučit snad nikomu.
Se svým psem jsem k němu chodila od štěněte do cca 1,5 roku věku. Když se na mém psíkovi objevila vyrážka, bylo mi řečeno, že to nic není, že to má určitě z trávy na zahradě. Po čtyř měsíční léčbě tímto veterinářem, kdy stále dával mému psovi různé antibiotika, bez provedení jakýchkoliv testů, nebo stěrů jsem vyhledala jiného veterináře, který zjistil, že můj pejsek trpí chorobou, která není způsobena bakteriemi, tudíž na ni nezabírají antibiotika ba naopak tuto nemoc a celý její průběh zhoršují. Nový veterinář hned udělal stěry a další laboratorní vyšetření, jen pro upřesnění diagnostikovat nemoc mého psa se mu povedlo po odebrání stěrů z vyrážky a podíváním se do mikroskopu což byla otázka maximálně 10 minut.
Jelikož jsem byla s postupu veterináře velmi rozhořčena, rozhodně jej již nenavštívím. Jeho léčba byla dost finančně nákladná a hlavně zbytečná a spíše mému psovi nemoc zhoršovala. Marie Kroupová

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Veterinář opravdu skvělý a milý, bohužel se v ordinaci nachází ještě paní veterinářka, která "internety nečte" a když se přijdete zeptat na něco neobvyklého /suprelorin u kocourů/ nikdy o tom neslyšela!!! nikdy by to neudělala a pak oznámení, že když mi to doporučila chovatelka, mám jít za ní, ať mi to dá!!! (paní veterinářka asi neví, že chovatel se nerovná veterinář). - velice neprofesionální přístup, i negativní postoj se dá vyjádřit příjemně a lidsky, takže měním veterináře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F
Ověřeny pacient

První pejsinku stáhnul hrobníkovi třikrát z lopaty, druhou už také jednou. Výborný lékař.


Pna doktor Malota je výborný veterinář, s lepším jsem se nesetkala, má citlivý přístup ke zvířátkům i k jejich majitelům.


Ověřeny pacient

Super diagnostik i "léčitel",myslím,že mu velmi záleží na zvířátkách i jejich majitelích.


Ověřeny pacient

Výborný veterinář. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti