Adresa

Ordinace
Družba 1189, Brumov-Bylnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Vynikající lékař a diagnostik s lidským přístupem k pacientovi. Vždy se snaží maximálně pomoct. Před mnoha léty mně zachránil život, když jsem měl vážné problémy se srdcem. Je to dobrý člověk, mám jej rád a přeji mu hodně síly, aby dokázal překonat vše, co jej nyní trápí. Díky doktore a držím palce.

J
Ověřený profil

Moc dobrý doktor, moc mi pomohl.

Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem...
Můžeme si myslet každý své, ale já mu vděčím za neuvěřitelně lidský přístup k mamince a možná záchranu života u tatínka, kdy mu další tři doktoři řekli, že mu nic není a simuluje, tak pan doktor o víkendu mimo pracovní dobu zachraňoval velmi ochotně, co ostatní "specialisti" přehlédli. A k těm vajíčkům - nezažila jsem, že by si vzal cokoliv, je třeba vidět trám ve svém oku než třísky u druhého.


Ověřený profil

Pana doktora vřele doporučuji,

jako pacientka ho moc nenavštěvuji, protože jsem naštěstí tak nějak stále zdravá. Ale plnila jsem si u něj měsíc praxi a musím uznat, že s lidmi jedná velmi profesionálně a o jeho odborných kvalitách nelze pochybovat. A to, že některým vadí, že neposílá k odborníkům hned, jen upozorňuje na jeho kvalitní lékařské schopnosti. Kdyby každý praktický lékař hned všechny posílál k odborníkům, tak by v jeho ordinaci vůbec nemusel sedět lékař, ale jen jakási sekretářka.
Z vlastních pracovních zkušeností sestry můžu potvrdit, že mít stále úsměv na tváři nelze, jsme přece jenom taky lidé (kdo jakkoli prauje s lidmi, může potvrdit). A propos trvalý úsměv vzbuzuje podezření a nevěrohodnost. A na praxi u pana doktora jsem byla svědkem skvělé komunikace, trpělivosti a vstřícnosti ke všem pacientům.


P

Vřele doporučuji,trpělivost a vstřícnost při každé návštěvě u něho je samozřejmostí.A když není v obci tak dobrý,jak tu někdo psal,tak proč má nejvíc pacientů ze všech zdejších doktorů?A paní jakože Kelišová,taková ubohost,že nejezdí na vajíčka je stará min.30 let a říkala se o jiných doktorech.Když jste tak rozumná,jezděte na ty vajíčka Vy.


E

Nedoporučuji. Nepošle k odbornému lékaři, vše se snaží léčit sám, ne vždy se mu to povede. Byla jsem velmi nespokojena.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E

Vynikající lékař, maximálně obětavý, skvělý odborník,milý, vstřícný.


N

Moc pomohl taťínkovi. Děkujeme


F

jsem spokojen.je vždy ochotný i co se týká návštěvy u pacienta.


S

Spokojenost. Objetavý, pomůže i o víkendu. Děkujeme.


Došlo k chybě, zkuste to znovu