Krapkova 7, Olomouc
Odborný lékař rehabilitace

Zobrazit ostatní fyzioterapeutů v okolí

Byla jsem u něho jednou na "jehličce" na hubnutí, zaplatila jsem 500 Kč - žádná prohlídka, žádné info, prostě napíchnul a šla jsem - nic z toho mi nevadilo, ale zjistila jsem, že i když já jsem zaplatila 500 kč, vyúčtoval mojí pojišťovně dalších 844 kč za úkony, které mi opravdu neprováděl. Byla jsem u něho jen jednou, vyúčtoval si to 2x. Někomu je to možná jedno, ale já nejsem z těch, kdo by plýtval penězi pojišťovny. Takže tohle mě fakt naštvalo.

Popravdě nevím, co si o panu doktorovi mám dnes myslet, tak záměrně neuvádím hodnocení. Dřív to byl bezesporu velmi kvalifikovaný lékař, dnes už to je horší, ale pořád to je vysoko nad průměrem ostatních rehabilitačních lékařů.
Co mne ale mate je nedostatek hygienických podmínek v jeho ordinaci. Myslím, že zde není umyvadlo - aspoň jsem si jej mezi hromadami haraburdí (mimo jiné vycpaná kančí hlava, nebo starý buben) v ordinaci nevšiml, a pan doktor se mezi výkony neumývá. Pracovat v rukavicích jsem jej nikdy neviděl, při aplikaci injekcí nepoužívá desinfekci.
Myslím, že se budu muset podívat po někom jiném. Nerad bych se dočkal nějaká infekce po injekci do kloubu....

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Jak se projevuje chronická borelióza? Může se to projevovat jako fialový flíček v tříslech? Je stejné barvy, cca 1 cm velký, občas z něj teče krev, bolestivý na pohmat. Nejspíše se stal po větším roztažením nohou. Před půl rokem či rokem bylo přisáto klíště na prstu o nohy. Bylo bohužel omylem odstraněno rukou, nejspíše zůstaly nožičky, na místě se vyskytl běžný maličký flíček bez kruhu uvnitř. Nebyli žádné příznaky jako je horečka, zimnice atd. Poté flíček zbledl a dále bylo vše v pořádku. Mohlo dojít k nákaze boreliózou, lze to nějak poznat? Pouze je přítomna únava k večeru, ale to je nejspíše běžné. Moc děkuji za odpověď.

Chron borreiosa se projevuje jakkoliv
    když se neléčí tak postupuje na klouby
    kůži,periferní
    ,a CNS/
    obraz člověka s chroniclou borrlijosou
    není veselý,Dementní pacient s opakovanými epilelptickými záchvaty ,tigrovaná kůže a zateklé a bolavé klouby,

Ivan Krupa

• Dobrý den. Asi před 6 týdny došlo ke kousnutí od mouchy. Chvilku tekla hodně mírně krev. Poté se objevil malý červený teplý pupínek, který poté odezněl. Mohlo dojít k nakažení, pokud to vše odeznělo? Např. borelióza? Moc děkuji za odpověď.

mohlo ale nestalo se
    naše mouchy jsou infekční jen slušně
    ale pro jistotu bych si u OL nechal
    zkontrolovat IGG a IGA borreiosy ik

Ivan Krupa