Krapkova 7, Olomouc
Odborný lékař rehabilitace (mapa)

Byla jsem u něho jednou na "jehličce" na hubnutí, zaplatila jsem 500 Kč - žádná prohlídka, žádné info, prostě napíchnul a šla jsem - nic z toho mi nevadilo, ale zjistila jsem, že i když já jsem zaplatila 500 kč, vyúčtoval mojí pojišťovně dalších 844 kč za úkony, které mi opravdu neprováděl. Byla jsem u něho jen jednou, vyúčtoval si to 2x. Někomu je to možná jedno, ale já nejsem z těch, kdo by plýtval penězi pojišťovny. Takže tohle mě fakt naštvalo.

Popravdě nevím, co si o panu doktorovi mám dnes myslet, tak záměrně neuvádím hodnocení. Dřív to byl bezesporu velmi kvalifikovaný lékař, dnes už to je horší, ale pořád to je vysoko nad průměrem ostatních rehabilitačních lékařů.
Co mne ale mate je nedostatek hygienických podmínek v jeho ordinaci. Myslím, že zde není umyvadlo - aspoň jsem si jej mezi hromadami haraburdí (mimo jiné vycpaná kančí hlava, nebo starý buben) v ordinaci nevšiml, a pan doktor se mezi výkony neumývá. Pracovat v rukavicích jsem jej nikdy neviděl, při aplikaci injekcí nepoužívá desinfekci.
Myslím, že se budu muset podívat po někom jiném. Nerad bych se dočkal nějaká infekce po injekci do kloubu....

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    již delší dobu mě trápí bolest nohou v určitém místě. Na obou nohách těsně pod zadkem z vnější strany - místa jsem označil na obrázku - ctrlv.cz/shots/2018/02/15/tSRr.png

Navíc když si na těchto místech jemně zatlačím prsty, je to jako kdyby mě někdo přes ně vzal pohrabáčem. Také se mi občas stává (nevím jestli to s tím souvisí) že když delší dobu sedím, tak mě začnou brnět nohy a někdy i v pánvi. A když si vezmu těsnější kalhoty nebo spodní prádlo, tak mě tato oblast ještě příšerně pálí. Nebo také když jdu spát a vezmu si teplou deku, prostě zhoršuje se to v teple a naopak zlepšuje (bolest, pálení) v chladu. Napadá vás něco, čím by to mohlo být? Děkuji.

jde o bursitidu nad trochanter major obou DKK, léčit orthopedicky .IK

Ivan Krupa

• Dobrý den,

Právě jsem dokončila studia a posledního půl roku jsem víceméně seděla u počítače nebo při učení. Poslední dobou mám potíže s mravenčením u levé lopatky, bolest mezi lopatkami, občas i ztuhlost krční páteře. Chtěla jsem se zeptat zda je u Vás možná návštěva bez doporučení praktického lékaře a kolik by případně návštěva stála? Potřebovala bych poradit jaké jsou vhodné cviky na zpevnění zádových svalů popřípadně zda se nemůže jednat o skříplý nerv?

Předem děkuji za odpvěď Petra M.

horní zkřížený syndrom ,blokády C páteře
    pozor na panickou ataku /nebo plicní onemocnění,
    dnes doporučení k lékaři není potřeba
    platí zákon o svobodné volně lékaře
    IK

Ivan Krupa