Adresa

Krapkova 7, Olomouc
Odborný lékař rehabilitace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
44 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař rehabilitace Tenisový loket

Fakt doporučuji. Pan doktor je sice hodně ostrý v proslovu, ale na rozdíl od ostatních dokázal o řešení problému nejen mluvit, ale hlavně pomoct. Nebral sice ohled na výsledky vyšetření jinde a měl svou pravdu, ale skousl jsem to a dělal, co po mě chtěl. A teď jsem mu vděčný. Při léčbě jinde jsem 3/4 roku podstupoval kortikoidové injekce (uleví, ale nevyřeší problém), podstupoval opakovaně elektroléčbu, ultrazvuk, masáže a nic. Nehorší byla rázová vlna, která mi po opakovaných aplikacích loket ještě zhoršila. U pana doktora jsem dostal opakovaně prášky na záněty, pak injekci SportVis (subjektivně jsem zlepšení nepociťoval, pan doktor ano) a výrazně se mi ulevilo po 2 aplikacích laseru. Od té doby jsem 3/4 roku bez problémů. Ruku sice zatím moc netýrám, občas cítím tupý tlak, ale výsledek je neporovnatelně lepší než předtím. Chtěl jsem napsat hodnocení až z odstupu a teď bych málem zapomněl. Ale pan doktor by si zapomenutí nezasloužil. Děkuji za pomoc, pane doktore Krupo. Masař


G
Ověřeny pacient

Pan Krupa je borec, který ovládá několik nekonvenčních stylů léčby, domácí prostředí, rozhodně ví která páčka! doporučuji :o))


M
Ověřeny pacient

Nevíte,jak ordinuje pan doktor? Myslím,kdy mu jako skončí dovča :) dík


V
Ověřeny pacient

Neznám lepšího odborníka, vždy z jeho ordinace odcházím s plnou dávkou energie. Upřímný doktor, který vše řekne narovinu bez jakýchkoliv servítků. Moc mu děkuji za jeho energii a profesionalitu.


Z
Ověřeny pacient

Pan doktor Krupa je vynikajici. Mam zkusenost s jehlickou na hubnuti, trhla jsem mu tehdy rekord 26 kilo za 3 a pul mesice.. na kontroly jsem jezdila pravidelne. Vrele doporucuji..


O

S panem doktorem Krupou mám velmi dobré zkušenosti.
Bezvadný člověk, hodně mi dodal sil do života a pomohl mi i se zdravotními problémy.


L
Ověřeny pacient

Já jsem s panem Dr. velice spokojena. Je to Dr. bez přetvářky a snaží se všem pomoci a pokud si tu někdo stěžuje na hyg. podmínky atd., tak má možnost volby?! Ale pan Dr. ví, co dělá a po návštěvě v jeho ordinaci se každému uleví od bolesti :).


L
Ověřeny pacient

Vždy mne postavil na nohy, díky!!!!


L
Ověřeny pacient

Vdy mne postavil na nohy, díky!!!


Byla jsem u něho jednou na "jehličce" na hubnutí, zaplatila jsem 500 Kč - žádná prohlídka, žádné info, prostě napíchnul a šla jsem - nic z toho mi nevadilo, ale zjistila jsem, že i když já jsem zaplatila 500 kč, vyúčtoval mojí pojišťovně dalších 844 kč za úkony, které mi opravdu neprováděl. Byla jsem u něho jen jednou, vyúčtoval si to 2x. Někomu je to možná jedno, ale já nejsem z těch, kdo by plýtval penězi pojišťovny. Takže tohle mě fakt naštvalo.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

29 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den. Asi před už dvouma měsícema mě začal bolet levý kotník na vnější straně. Byla to bolest přes celou vnější stranu asi pouze jeden den. Jenže kotník jsem si nevymkla ani jsem nějak nespadla, prostě to začalo zničeho nic. K lékaři jsem nešla. Ale pak jsem si začala všímat že mě to bolí pořád na vnější straně jakoby pod kostí s to pouze když dělám krouživý pohyb. Bolest je taková pichlavá a až s tým kotnikem poté nemůžu otočit vůbec. Chodit ale mohu bez problémů a při ničem jiném mě nebolí.

  bude to zánět nebo počíná arthrrosa.,výrustky v kloubu ik

  Ivan Krupa

 • Dobrý den pane doktore/ko , před pár dny jsem se probudil s bolestí holení kosti. Již pátým dnem skoro nemohu chodit, pomalu mi to natýká a potřeboval bych vědět co by to mohlo být, než navštívím lékaře.

  nevím kolek je Vám let.
  Zda kouřite nebo ne
  jaké je vaše povolání a tak z toho se dá usuzovat na nemoc
  v jinošském věku tak začíná virosa nebo detské nemoci.

  Ivan Krupa

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti