Adresa

Odborný lékař rehabilitace
Krapkova 7, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

45 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař rehabilitace Jiný

Děkuji za všechnu péči a pomoc. Děkuji, že ze vztahu lékař a pacient se časem stalo i příjemné přátelství. Mrzí mne, že už se neuvidíme. Přeji ti Ivi klidné spočinutí. Budeš mi chybět.

Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař rehabilitace Tenisový loket

Fakt doporučuji. Pan doktor je sice hodně ostrý v proslovu, ale na rozdíl od ostatních dokázal o řešení problému nejen mluvit, ale hlavně pomoct. Nebral sice ohled na výsledky vyšetření jinde a měl svou pravdu, ale skousl jsem to a dělal, co po mě chtěl. A teď jsem mu vděčný. Při léčbě jinde jsem 3/4 roku podstupoval kortikoidové injekce (uleví, ale nevyřeší problém), podstupoval opakovaně elektroléčbu, ultrazvuk, masáže a nic. Nehorší byla rázová vlna, která mi po opakovaných aplikacích loket ještě zhoršila. U pana doktora jsem dostal opakovaně prášky na záněty, pak injekci SportVis (subjektivně jsem zlepšení nepociťoval, pan doktor ano) a výrazně se mi ulevilo po 2 aplikacích laseru. Od té doby jsem 3/4 roku bez problémů. Ruku sice zatím moc netýrám, občas cítím tupý tlak, ale výsledek je neporovnatelně lepší než předtím. Chtěl jsem napsat hodnocení až z odstupu a teď bych málem zapomněl. Ale pan doktor by si zapomenutí nezasloužil. Děkuji za pomoc, pane doktore Krupo. Masař

G
Ověřený profil

Pan Krupa je borec, který ovládá několik nekonvenčních stylů léčby, domácí prostředí, rozhodně ví která páčka! doporučuji :o))


M
Ověřený profil

Nevíte,jak ordinuje pan doktor? Myslím,kdy mu jako skončí dovča :) dík


V
Ověřený profil

Neznám lepšího odborníka, vždy z jeho ordinace odcházím s plnou dávkou energie. Upřímný doktor, který vše řekne narovinu bez jakýchkoliv servítků. Moc mu děkuji za jeho energii a profesionalitu.


Z
Ověřený profil

Pan doktor Krupa je vynikajici. Mam zkusenost s jehlickou na hubnuti, trhla jsem mu tehdy rekord 26 kilo za 3 a pul mesice.. na kontroly jsem jezdila pravidelne. Vrele doporucuji..


O

S panem doktorem Krupou mám velmi dobré zkušenosti.
Bezvadný člověk, hodně mi dodal sil do života a pomohl mi i se zdravotními problémy.


L
Ověřený profil

Já jsem s panem Dr. velice spokojena. Je to Dr. bez přetvářky a snaží se všem pomoci a pokud si tu někdo stěžuje na hyg. podmínky atd., tak má možnost volby?! Ale pan Dr. ví, co dělá a po návštěvě v jeho ordinaci se každému uleví od bolesti :).


L
Ověřený profil

Vždy mne postavil na nohy, díky!!!!


L
Ověřený profil

Vdy mne postavil na nohy, díky!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

34 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, cca 3 týdny trpím průjmy. Beru černé uhlí a to pomáhá. Pokud vynechám, průjem se škrundlanim v břiše je znova. Ještě to někdy pokládám Smectou. Máte pro mne řadu? Břicho mne neboli. Ani jiné potíže. Za odpověď děkuji a zdravím.

vyšetření infektologem a interrnisou

 Ivan Krupa

Dobrý den, už dlouho mě trápí občasná ostrá bolest zad na levé či právé lopatce, kdy mi bolest vystřeluje až do hrudi, na levé straně jakoby do srdce. A to je hodně nepříjemný pocit. Stává se mi to nejčastěji večer, když ležím v posteli, je to tak ostrá bolest, že si musím okamžitě lehnout jinak nebo různě protáhnout. Mám mírnou skoliózu páteře, může to s tím souviset nebo bych si měla raději zajít i na kardiologii? Nechci v dané situaci ohledně Covid-19 zbytečně zatěžovat lékaře v nemocnicích.
Děkuji za odpověď a za Váš čas.

máte vyrustky na skoliotické páteři cičit cvičit cvičit

 Ivan Krupa

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti