Krapkova 7, Olomouc
Odborný lékař rehabilitace

Zobrazit ostatní fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Odborný lékař rehabilitace Tenisový loket

Fakt doporučuji. Pan doktor je sice hodně ostrý v proslovu, ale na rozdíl od ostatních dokázal o řešení problému nejen mluvit, ale hlavně pomoct. Nebral sice ohled na výsledky vyšetření jinde a měl svou pravdu, ale skousl jsem to a dělal, co po mě chtěl. A teď jsem mu vděčný. Při léčbě jinde jsem 3/4 roku podstupoval kortikoidové injekce (uleví, ale nevyřeší problém), podstupoval opakovaně elektroléčbu, ultrazvuk, masáže a nic. Nehorší byla rázová vlna, která mi po opakovaných aplikacích loket ještě zhoršila. U pana doktora jsem dostal opakovaně prášky na záněty, pak injekci SportVis (subjektivně jsem zlepšení nepociťoval, pan doktor ano) a výrazně se mi ulevilo po 2 aplikacích laseru. Od té doby jsem 3/4 roku bez problémů. Ruku sice zatím moc netýrám, občas cítím tupý tlak, ale výsledek je neporovnatelně lepší než předtím. Chtěl jsem napsat hodnocení až z odstupu a teď bych málem zapomněl. Ale pan doktor by si zapomenutí nezasloužil. Děkuji za pomoc, pane doktore Krupo. Masař

G

Pan Krupa je borec, který ovládá několik nekonvenčních stylů léčby, domácí prostředí, rozhodně ví která páčka! doporučuji :o))

Nevíte,jak ordinuje pan doktor? Myslím,kdy mu jako skončí dovča :) dík

Neznám lepšího odborníka, vždy z jeho ordinace odcházím s plnou dávkou energie. Upřímný doktor, který vše řekne narovinu bez jakýchkoliv servítků. Moc mu děkuji za jeho energii a profesionalitu.

Pan doktor Krupa je vynikajici. Mam zkusenost s jehlickou na hubnuti, trhla jsem mu tehdy rekord 26 kilo za 3 a pul mesice.. na kontroly jsem jezdila pravidelne. Vrele doporucuji..

O

S panem doktorem Krupou mám velmi dobré zkušenosti.
Bezvadný člověk, hodně mi dodal sil do života a pomohl mi i se zdravotními problémy.

Já jsem s panem Dr. velice spokojena. Je to Dr. bez přetvářky a snaží se všem pomoci a pokud si tu někdo stěžuje na hyg. podmínky atd., tak má možnost volby?! Ale pan Dr. ví, co dělá a po návštěvě v jeho ordinaci se každému uleví od bolesti :).

Vždy mne postavil na nohy, díky!!!!

Vdy mne postavil na nohy, díky!!!

Byla jsem u něho jednou na "jehličce" na hubnutí, zaplatila jsem 500 Kč - žádná prohlídka, žádné info, prostě napíchnul a šla jsem - nic z toho mi nevadilo, ale zjistila jsem, že i když já jsem zaplatila 500 kč, vyúčtoval mojí pojišťovně dalších 844 kč za úkony, které mi opravdu neprováděl. Byla jsem u něho jen jednou, vyúčtoval si to 2x. Někomu je to možná jedno, ale já nejsem z těch, kdo by plýtval penězi pojišťovny. Takže tohle mě fakt naštvalo.

17 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Mohou být občas rty suché? Po namazání se to na kratší dobu zlepší a pak zase znovu. Je to běžné nebo za tím může být i nějaké onemocnění? Mockrát děkuji za odpověď.

suché rtyj sou pojevem dehydratace, mensesa a citové nernováhy
    musíte se víc líbat !!! ik

Ivan Krupa

• Dobrý den. Je běžné, že jsou nohy v pubertě občas chladné? Většinou to vypadá jako kdyby to bylo od podlahy, při oblečení 2 ponožek to většinou přejde. Jsou také studené při stresové situaci. Také zpocené nohy v botách. V chladnu venku při sezení jsou také studené, chůzí většinou trochu zteplají. Může být takto v mládí již zúžení cév při obezitě? Nebo se spíše jedná o normální jev? Děkuji.

v pubertě mužou být nohy bíle studené,jde o hormonální
    a cevní nerivnováhu,a vyzrávaní systému,u obesity není soucislost

Ivan Krupa