Adresa

Krapkova 7, Olomouc
Odborný lékař rehabilitace (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
44 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař rehabilitace Tenisový loket

Fakt doporučuji. Pan doktor je sice hodně ostrý v proslovu, ale na rozdíl od ostatních dokázal o řešení problému nejen mluvit, ale hlavně pomoct. Nebral sice ohled na výsledky vyšetření jinde a měl svou pravdu, ale skousl jsem to a dělal, co po mě chtěl. A teď jsem mu vděčný. Při léčbě jinde jsem 3/4 roku podstupoval kortikoidové injekce (uleví, ale nevyřeší problém), podstupoval opakovaně elektroléčbu, ultrazvuk, masáže a nic. Nehorší byla rázová vlna, která mi po opakovaných aplikacích loket ještě zhoršila. U pana doktora jsem dostal opakovaně prášky na záněty, pak injekci SportVis (subjektivně jsem zlepšení nepociťoval, pan doktor ano) a výrazně se mi ulevilo po 2 aplikacích laseru. Od té doby jsem 3/4 roku bez problémů. Ruku sice zatím moc netýrám, občas cítím tupý tlak, ale výsledek je neporovnatelně lepší než předtím. Chtěl jsem napsat hodnocení až z odstupu a teď bych málem zapomněl. Ale pan doktor by si zapomenutí nezasloužil. Děkuji za pomoc, pane doktore Krupo. Masař


G
Ověřeny pacient

Pan Krupa je borec, který ovládá několik nekonvenčních stylů léčby, domácí prostředí, rozhodně ví která páčka! doporučuji :o))


M
Ověřeny pacient

Nevíte,jak ordinuje pan doktor? Myslím,kdy mu jako skončí dovča :) dík


V
Ověřeny pacient

Neznám lepšího odborníka, vždy z jeho ordinace odcházím s plnou dávkou energie. Upřímný doktor, který vše řekne narovinu bez jakýchkoliv servítků. Moc mu děkuji za jeho energii a profesionalitu.


Z
Ověřeny pacient

Pan doktor Krupa je vynikajici. Mam zkusenost s jehlickou na hubnuti, trhla jsem mu tehdy rekord 26 kilo za 3 a pul mesice.. na kontroly jsem jezdila pravidelne. Vrele doporucuji..


O

S panem doktorem Krupou mám velmi dobré zkušenosti.
Bezvadný člověk, hodně mi dodal sil do života a pomohl mi i se zdravotními problémy.


L
Ověřeny pacient

Já jsem s panem Dr. velice spokojena. Je to Dr. bez přetvářky a snaží se všem pomoci a pokud si tu někdo stěžuje na hyg. podmínky atd., tak má možnost volby?! Ale pan Dr. ví, co dělá a po návštěvě v jeho ordinaci se každému uleví od bolesti :).


L
Ověřeny pacient

Vždy mne postavil na nohy, díky!!!!


L
Ověřeny pacient

Vdy mne postavil na nohy, díky!!!


Byla jsem u něho jednou na "jehličce" na hubnutí, zaplatila jsem 500 Kč - žádná prohlídka, žádné info, prostě napíchnul a šla jsem - nic z toho mi nevadilo, ale zjistila jsem, že i když já jsem zaplatila 500 kč, vyúčtoval mojí pojišťovně dalších 844 kč za úkony, které mi opravdu neprováděl. Byla jsem u něho jen jednou, vyúčtoval si to 2x. Někomu je to možná jedno, ale já nejsem z těch, kdo by plýtval penězi pojišťovny. Takže tohle mě fakt naštvalo.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobry den, zajimala by mne otazka pristroje pulzniho oxymetru. Zda pulzni oxymetrie dokaze rozeznat hodnotami okysliceni krve akutni stav napr. mozkovou prihodu, embolii nebo infarkt, pokud jsem to pochopila co kde jsem vycetla tak srazenina ucpe cevu a tim padem nedochazi k okysliceni a klesnou hodnoty stavu nebo je to lez? Dekuji za zodpovezeni

  nedokáže,jen měří akt.hodnotu O2 v krvi ik

  Ivan Krupa

 • Dobrý den, mám dotaz. Mužskej byl před rokem operován a to v místě hýždě. Udělal se mu uvnitř těla nějaký útvar, který poté prorostl kostí - lopatou. Od té doby má různé problémy jako brnění rukou od lokte až po prsty, dále se žaludkem aj. Už skoro rok jí jenom chleba s máslem, občas se sýrem. Říká, že když sní maso nebo něco jiného , pálí ho ruce až do prstů. Nevím na koho se obrátit. Jezdí do Chebu k neurologovi, ten ho posílá do Plzně na operaci páteře, v Plzni zase , že to není akutní, ale že by napřed operovali karpály v lokti. Jezdí o do Chebu se žaludkem, ten je prý relativně v pořádku. Nesnese žádné prášky, bývá mu po nich zle. Nevím už si rady, jak mu pomoci. Nemohl by mi někdo poradit co dělat?. Děkuji za info.

  MRI,CT a biochem, vyšetření nutné ik

  Ivan Krupa

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti