Krapkova 7, Olomouc
Odborný lékař rehabilitace

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Odborný lékař rehabilitace Tenisový loket

Fakt doporučuji. Pan doktor je sice hodně ostrý v proslovu, ale na rozdíl od ostatních dokázal o řešení problému nejen mluvit, ale hlavně pomoct. Nebral sice ohled na výsledky vyšetření jinde a měl svou pravdu, ale skousl jsem to a dělal, co po mě chtěl. A teď jsem mu vděčný. Při léčbě jinde jsem 3/4 roku podstupoval kortikoidové injekce (uleví, ale nevyřeší problém), podstupoval opakovaně elektroléčbu, ultrazvuk, masáže a nic. Nehorší byla rázová vlna, která mi po opakovaných aplikacích loket ještě zhoršila. U pana doktora jsem dostal opakovaně prášky na záněty, pak injekci SportVis (subjektivně jsem zlepšení nepociťoval, pan doktor ano) a výrazně se mi ulevilo po 2 aplikacích laseru. Od té doby jsem 3/4 roku bez problémů. Ruku sice zatím moc netýrám, občas cítím tupý tlak, ale výsledek je neporovnatelně lepší než předtím. Chtěl jsem napsat hodnocení až z odstupu a teď bych málem zapomněl. Ale pan doktor by si zapomenutí nezasloužil. Děkuji za pomoc, pane doktore Krupo. Masař

G

Pan Krupa je borec, který ovládá několik nekonvenčních stylů léčby, domácí prostředí, rozhodně ví která páčka! doporučuji :o))

Nevíte,jak ordinuje pan doktor? Myslím,kdy mu jako skončí dovča :) dík

Neznám lepšího odborníka, vždy z jeho ordinace odcházím s plnou dávkou energie. Upřímný doktor, který vše řekne narovinu bez jakýchkoliv servítků. Moc mu děkuji za jeho energii a profesionalitu.

Pan doktor Krupa je vynikajici. Mam zkusenost s jehlickou na hubnuti, trhla jsem mu tehdy rekord 26 kilo za 3 a pul mesice.. na kontroly jsem jezdila pravidelne. Vrele doporucuji..

O

S panem doktorem Krupou mám velmi dobré zkušenosti.
Bezvadný člověk, hodně mi dodal sil do života a pomohl mi i se zdravotními problémy.

Já jsem s panem Dr. velice spokojena. Je to Dr. bez přetvářky a snaží se všem pomoci a pokud si tu někdo stěžuje na hyg. podmínky atd., tak má možnost volby?! Ale pan Dr. ví, co dělá a po návštěvě v jeho ordinaci se každému uleví od bolesti :).

Vždy mne postavil na nohy, díky!!!!

Vdy mne postavil na nohy, díky!!!

Byla jsem u něho jednou na "jehličce" na hubnutí, zaplatila jsem 500 Kč - žádná prohlídka, žádné info, prostě napíchnul a šla jsem - nic z toho mi nevadilo, ale zjistila jsem, že i když já jsem zaplatila 500 kč, vyúčtoval mojí pojišťovně dalších 844 kč za úkony, které mi opravdu neprováděl. Byla jsem u něho jen jednou, vyúčtoval si to 2x. Někomu je to možná jedno, ale já nejsem z těch, kdo by plýtval penězi pojišťovny. Takže tohle mě fakt naštvalo.

34 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, cca 3 týdny trpím průjmy. Beru černé uhlí a to pomáhá. Pokud vynechám, průjem se škrundlanim v břiše je znova. Ještě to někdy pokládám Smectou. Máte pro mne řadu? Břicho mne neboli. Ani jiné potíže. Za odpověď děkuji a zdravím.

vyšetření infektologem a interrnisou

Ivan Krupa

• Dobrý den, už dlouho mě trápí občasná ostrá bolest zad na levé či právé lopatce, kdy mi bolest vystřeluje až do hrudi, na levé straně jakoby do srdce. A to je hodně nepříjemný pocit. Stává se mi to nejčastěji večer, když ležím v posteli, je to tak ostrá bolest, že si musím okamžitě lehnout jinak nebo různě protáhnout. Mám mírnou skoliózu páteře, může to s tím souviset nebo bych si měla raději zajít i na kardiologii? Nechci v dané situaci ohledně Covid-19 zbytečně zatěžovat lékaře v nemocnicích.
    Děkuji za odpověď a za Váš čas.

máte vyrustky na skoliotické páteři cičit cvičit cvičit

Ivan Krupa