Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Jablonského 2667/34, Plzeň 3, Plzeň
Pracoviště klinické psychologie

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

již jsem absolvoval ve svém životě spoustu podobných vyšetření, dokonce některé testy znám z dob studií a musím přiznat, že atmosféra při "vyšetření" byla velice příjemná, na všechno je dost času, což považuji za velmi důležité, pan magistr je vstřícný a ochotný, z návštěvy jsem měl dobrý a příjemný pocit, mohu všem vřele jen doporučit !!!

Je to zvláštní, ale některé kladné komentáře zní jako kdyby si je napsal sám pan Mgr. Bořík.
Sezení u pan Mgr. Boříka vypadá trochu jako samoobslužná pokladna v Tescu. Pan Mgr. Bořík Vám dá pár testů na, které si poté jak sám říká přiloží průsvitku a vyjde mu nějaký výsledek. Na jinou než psací podobu prý jak říká není čas. I přesto, že je pan Bořík jen Mgr. tak tento postup by zvládl i člověk bez jakéhokoliv vzdělání. Během sezení se stále nemohu zbavit pocitu, že pan Mgr. Ivan Bořík znalec z oboru dětská psychologie pospíchá na oběd.
Ještě předtím si s Vámi bude chvilku povídat a při tom se pokusí číst Vaši řeč těla, ale opravdu se o to bude jen pokoušet a na obličeji pana Mgr. Boříka uvidíte, že má velké problémy dělat dvě věci najednou komunikovat, číst Vaši řeč těla a dále hned vyhodnocovat. Při tomto postupu zaujme takzvaně dominantní pozici: Sedí na křesle před Vámi s roztaženými nohy(čímž Vám ukazuje svoje mužství a svojí sílu nad Vámi) ruce bude opírat o kolena a jeho prsty budou směřovat do tvaru stříšky (čímž Vám ukazuje svoji dominantní pozici, kterou nikdy nepřekonáte). Což je pro,,psychologa" velmi nestandardní póza, zvláště tehdy, když vyslýchá malé děti to má za následek to, že se děti neotevřou a nepovídají tak jak by měli. Jak jsme si již řekli pane Mgr. Boříku je dobré se strategicky věnovat komunikaci s jinou osobou v místnosti a např se naklonit na 45 stupňů od dítěte. Poté se dítě více uvolní a samo si bude říkat o pozornost - začne více komunikovat atd..
Škoda, že jste to a hodně další ... nevěděl pane Mgr. Boříku. Nemyslím si, že jste špatný člověk. Jistě budete příjemný, ochotný a výborný člověk jak tady všichni (nebo možná Vy sám o sobě píšete:) píšou, ale v psychologii jedete jen podle průsvitek a tabulek a odhadů, ale chápu to, když psychologii bohužel necítíte tak to nejde jinak. Nezlobím se za to na Vás, ale mrzí mě, že Vám stát dal pravomoc jako znalci rozhodovat a životě lidi, ale Vy znalec bohužel nejste (jste znalcem jen papírově)!
Jestli hledáte někdo psychologa tak se raději koukněte na justice.cz a tam si vyberte nějakého Phdr. všichni stojí cca stejně.

Tohoto psychologa jsem navštívil na základě několik kladných doporučení. Pán byl příjemný. Bohužel jsem se po čase dozvěděl, že se v mém případě uvolil k velmi neprofesionálnímu chování při psaní psychologického posudku.

Asi nejlepší, nejrozumnější a nejnormálnější psycholog v Plzni.

Příjemný

Velmi příjemný a ochotný.

Příjemný, milý pán, který ochotně naslouchá a vše jasně vysvětlí, poradí, nespěchá na vás. Můžu ho jen doporučit :)

Je to člověk na správným místě, velmi lidský přístup.

Moc hodný pan doktor, umí poslouchat i poradit a působí tak, že mu nejste ukradení.

velmi rozumný!! Solidní. Zcela doporučuji.