Ivan Bořík, psycholog Plzeň

Mgr. Ivan Bořík

Psycholog

13 názorů

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Jablonského 2667/34, Plzeň 3, Plzeň
Pracoviště klinické psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
13 názorů

M
Ověřeny pacient

již jsem absolvoval ve svém životě spoustu podobných vyšetření, dokonce některé testy znám z dob studií a musím přiznat, že atmosféra při "vyšetření" byla velice příjemná, na všechno je dost času, což považuji za velmi důležité, pan magistr je vstřícný a ochotný, z návštěvy jsem měl dobrý a příjemný pocit, mohu všem vřele jen doporučit !!!


3
Ověřeny pacient

Je to zvláštní, ale některé kladné komentáře zní jako kdyby si je napsal sám pan Mgr. Bořík.
Sezení u pan Mgr. Boříka vypadá trochu jako samoobslužná pokladna v Tescu. Pan Mgr. Bořík Vám dá pár testů na, které si poté jak sám říká přiloží průsvitku a vyjde mu nějaký výsledek. Na jinou než psací podobu prý jak říká není čas. I přesto, že je pan Bořík jen Mgr. tak tento postup by zvládl i člověk bez jakéhokoliv vzdělání. Během sezení se stále nemohu zbavit pocitu, že pan Mgr. Ivan Bořík znalec z oboru dětská psychologie pospíchá na oběd.
Ještě předtím si s Vámi bude chvilku povídat a při tom se pokusí číst Vaši řeč těla, ale opravdu se o to bude jen pokoušet a na obličeji pana Mgr. Boříka uvidíte, že má velké problémy dělat dvě věci najednou komunikovat, číst Vaši řeč těla a dále hned vyhodnocovat. Při tomto postupu zaujme takzvaně dominantní pozici: Sedí na křesle před Vámi s roztaženými nohy(čímž Vám ukazuje svoje mužství a svojí sílu nad Vámi) ruce bude opírat o kolena a jeho prsty budou směřovat do tvaru stříšky (čímž Vám ukazuje svoji dominantní pozici, kterou nikdy nepřekonáte). Což je pro,,psychologa" velmi nestandardní póza, zvláště tehdy, když vyslýchá malé děti to má za následek to, že se děti neotevřou a nepovídají tak jak by měli. Jak jsme si již řekli pane Mgr. Boříku je dobré se strategicky věnovat komunikaci s jinou osobou v místnosti a např se naklonit na 45 stupňů od dítěte. Poté se dítě více uvolní a samo si bude říkat o pozornost - začne více komunikovat atd..
Škoda, že jste to a hodně další ... nevěděl pane Mgr. Boříku. Nemyslím si, že jste špatný člověk. Jistě budete příjemný, ochotný a výborný člověk jak tady všichni (nebo možná Vy sám o sobě píšete:) píšou, ale v psychologii jedete jen podle průsvitek a tabulek a odhadů, ale chápu to, když psychologii bohužel necítíte tak to nejde jinak. Nezlobím se za to na Vás, ale mrzí mě, že Vám stát dal pravomoc jako znalci rozhodovat a životě lidi, ale Vy znalec bohužel nejste (jste znalcem jen papírově)!
Jestli hledáte někdo psychologa tak se raději koukněte na justice.cz a tam si vyberte nějakého Phdr. všichni stojí cca stejně.


P
Ověřeny pacient

Tohoto psychologa jsem navštívil na základě několik kladných doporučení. Pán byl příjemný. Bohužel jsem se po čase dozvěděl, že se v mém případě uvolil k velmi neprofesionálnímu chování při psaní psychologického posudku.


Asi nejlepší, nejrozumnější a nejnormálnější psycholog v Plzni.


Příjemný


Velmi příjemný a ochotný.


Příjemný, milý pán, který ochotně naslouchá a vše jasně vysvětlí, poradí, nespěchá na vás. Můžu ho jen doporučit :)


Ověřeny pacient

Je to člověk na správným místě, velmi lidský přístup.


Moc hodný pan doktor, umí poslouchat i poradit a působí tak, že mu nejste ukradení.


velmi rozumný!! Solidní. Zcela doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti